Jump to content
dudzix

SEO Yoast do WP - niezbędna podstawa czy dodatek

Recommended Posts

Tak jak w temacie, chciałbym poznać Waszą opinię na temat tej wtyczki.

Osobiście uważam, że jest bardzo przydatna. A co Wy o niej myślicie?

Ja uważam, ze trzeba pisać w odpowiednich działach, przenoszę

re287am9.jpg

Mam wrażenie jakbym czytał forum dla nastolatek... albo jakieś spam-forum. Co ten temat wnosi? Proszę niech mi ktoś wskaże jedną wartościową informacje.

Może w takim razie ja spytam konkretniej:

czy poza SEO YOAST polecacie inne inne wtyczki?

Jak ze skutecznością takich wtyczek i przeliczaniem ich "wyników jakości" na faktyczne efekty? -

Wiadomo, że takie wtyczki mają stanowić wspomaganie SEO, a nie jego podstawę - jednak po "kilku specjalistach" od optymalizacji stron, które polegało na wyboldowaniu dwóch fraz i zdublowaniu 3 wyrażeń lepiej robić to samemu.

Ja używam dość popularnej - All in One SEO jednak w wersji premium. Czy mógłby ktoś z państwa polecić prawidłową konfigurację wtyczki SEO YOAST? Mam dwa osobne serwisy na tej wtyczce, jednak bez zadowalających efektów.

Seo Yoast jest w porządku. Korzystam na co dzień.

Pozwala w jednym miejscu załatwić większość kluczowych dla SEO aspektów - jak ustawianie tytułów i sufiksów dla poszczególnych typów stron czy ustawianie meta tagu description.

Wiadomo, że jego wyniki też trzeba brać przez palce. Np. przy zliczaniu wystąpień keywordsa w artykule i jego zagęszczeniu w tekscie.

Pomijając to, że radzi sobie średnio z polskimi znakami, to jeszcze nie uwzględnia odmian. Więc wystąpienia słowa "pies" nie policzy w zdaniu "Idę z psem".

Programowanie w języku PHP od podstaw.

Kurs SQL i baz danych.

Zapraszam na forum PHP.

osobiście coraz bardziej się zastanawiam czy warto, ze względu na częste dziury odnajdywane w pluginie.

testowo mam wgrane parę innych seo pluginów, ale jeszcze nie mam zdania all in one SEO, jest ok ale dawno nie używałem wersji płatnej.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

ze względu na częste dziury odnajdywane w pluginie.
Tylko pytanie, czy to są "dziury", czy tez celowe  swoiste "konie trojańskie" zostawione przez autorów tych wtyczek.

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

ze względu na częste dziury odnajdywane w pluginie. Tylko pytanie, czy to są "dziury", czy tez celowe  swoiste "konie trojańskie" zostawione przez autorów tych wtyczek.

dokładnie tą sama refleksję mam odnośnie SEO Yoast. Wtyczka dobra jest w teorii, w praktyce potarfią wejść przez nie wirusy, które zrobią Ci dobre SEOviagrę na stronie, piszę z doświadczenia :)

ze względu na częste dziury odnajdywane w pluginie. Tylko pytanie, czy to są "dziury", czy tez celowe  swoiste "konie trojańskie" zostawione przez autorów tych wtyczek.

dokładnie tą sama refleksję mam odnośnie SEO Yoast. Wtyczka dobra jest w teorii, w praktyce potarfią wejść przez nie wirusy, które zrobią Ci dobre SEOviagrę na stronie, piszę z doświadczenia :)

Ale po co mieliby zostawiać?