matpl

Ankieta na temat metod pozycjonowania

Polecane posty

zrób porządną ankietę, tutaj  przy pierwszym pytaniu już nie ma dobrego wyboru.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

tutaj przy pierwszym pytaniu już nie ma dobrego wyboru

A drugiego już nie ma :) :) :)

Też lubię konkrety. Nie ma jak zwięzłość.

W dodatkowym polu wpisałem Yellow Hat. Mam nadzieję, że moja odpowiedź będzie uwzględniona w pracy inżynierskiej.

• Like 1

paq-studio.png

Zleć artykuł SEO w: Redseocopy | Kup sobie śmieszną skarpetkę: smieszne-skarpetki.com.pl

No rzeczywiście ankieta jakich mało, dopiero z niej się dowiedziałem że jest coś takiego jak grey hat.

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Piotr Halama
            Witam         
      Jestem osobą niepełnosprawną.
      Od 6 lat zajmuje się pisaniem. Do tej pory, nawiązałem współpracę z wieloma firmami, bankami, blogerami czy recenzentami. Moje doświadczenie jest bardzo duże a moi klienci, zawsze są zadowoleni z wykonywanych usług. 
      Szukam zleceń 
      Teksty każdego rodzaju - (precle - Pressel Pages), katalogi, teksty blogowe, recenzje, wszelkie opisy produktów, teksty o tematyce finansowej (a pisałem ich mnóstwo) oraz wyższej jakości).  

Oferta
      - Realizuje małe oraz duże zlecenia
      - Ceny bardzo atrakcyjne, rabaty na duże zamówienia
      - Moje usługi realizuje w bardzo szybkim czasie.
      - Każdy tekst jest unikalny i poprawny.                         

Zapłata dopiero po akceptacji, czekam na oferty, pisz śmiało na pewno się dogadamy!
      Przyjmuje zamówienia także przez sms

732977002  piootr.h@gmail.com
    • Przez seo-synonimy
      Szukam pracy zdalnej w charakterze copywritera/specjalisty SEO. Chętnie podpiszę umowę z pozycjonerem lub firmą interaktywną, która będzie cyklicznie generować zlecenia dotyczące ogólnych zagadnień pozycjonowania stron i copywritingu z naciskiem na segment SEO.
      Ze swojej strony oferuję tworzenie wpisów z synonimami oraz bez, pisanie unikalnych precli, artykułów wysokiej jakości, poradników, wpisów na blogi, fora dyskusyjne lub tworzenie wpisów do katalogów. Zajmuję się również audytami SEO, optymalizacją stron i budową zaplecza.
      Posiadam doświadczenie, jestem terminowy i dbam o to, aby spełnić nawet najwyższe oczekiwania względem mojej pracy.
      Zapraszam do kontaktu na damian@seo-synonimy.pl
      Chętnie prześlę CV oraz przedstawię swoją ofertę i umiejętności dotyczące copywritingu oraz prac dotyczących pozycjonowania.
      Pozdrawiam
    • Przez SEOzapytania.pl
      Szukam specjalisty do obsługi kampanii w Google Adwords. 
      Praca na na 80h lub 160h, forma zatrudnienia (fv lub umowa o dzieło/zlecenie ew. umowa o pracę).

Wymagania: Minimum 1-2 lata doświadczenia w AdWords Praktyczna znajomość Google Analytics Komplet egzaminów w Google Partners Dobra organizacja pracy i samodzielność   Luźne godziny pracy: rano, popołudniu, wieczorem - dowolnie.    Zgłoszenia na pw lub e-mail: kupiciel@gmail.com  Wynagrodzenie do ustalenia widełka na poziomie: 2500 - 5000 zł w zalezności od doświadczenia.    Dane firmy: Ak47 sp z o.o.
      Marczukowska 6
      Białystok, 15-724 
      NIP: 5423224057
    • Przez Gryzoon
      Jesteśmy firmą działającą w branży motoryzacyjnej i w chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko Copywriter'a & Content marketing'owca

Obowiązki: 
      tworzenie tekstów na strony internetowe i blogi tworzenie tekstów na forach dyskusyjnych  tworzenie tekstów na portale społecznościowe  tworzenie tekstów/treści marketingowych  wyszukiwanie grafik / zdjęć na potrzeby  opracowywanie treści na potrzeby firmowych serwisów internetowych zarządzanie treściami na firmowym forum dyskusyjnym oraz blogu monitorowanie wzmianek i wypowiedzi w Brand24 i reagowanie na nie sporządzanie raportów i sprawozdań z przeprowadzonych działań  i ich skuteczności  
      Wymagania:
      biegłego posługiwania się językiem polskim w piśmie umiejętność tworzenia tekstów do prasy, stron internetowych, for dyskusyjnych, portali społecznościowych umiejętność tworzenia tekstów w oparciu o proste dane statystyczne umiejętność wyszukiwania informacji w internecie znajomości w podstawowym zakresie zagadnień związanych z optymalizacją treści pod SEO znajomości w bardzo podstawowym zakresie programów do obróbki grafiki (przycinanie, kompresja, skalowanie, itp.)  znajomość obsługi systemów CMS (WordPress i Joomla) umożliwiająca wprowadzanie treści  
      Mile widziane:
      znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie znajomość branży motoryzacyjnej  
      Oferujemy:
      praca w biurze w Katowicach zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub FV stałe godziny pracy w przedziale 8-16 lub 9-17 dostęp do narzędzi wspomagających pracę miłą i swobodną atmosferę pracy wynagrodzenie adekwatne do umiejętności  
      Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij nam swoje CV na adres: info@vin-info.pl
      Informujemy również, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do CV prosimy załączyć klauzulę: 

• Przez SEOzapytania.pl

Szukam specjalisty do obsługi kampanii w Google Adwords. 
      Praca na na 40/80 lub 160h, forma zatrudnienia (fv lub umowa o dzieło/zlecenie).
      Jeśli nie lubisz pracować w domu, opłacimy coworking w Twoim miejscu zamieszkania.

Wymagania:   Minimum 1-2 lata doświadczenia w AdWords Praktyczna znajomość Google Analytics Komplet egzaminów w Google Partners Zdany egzamin z Google Analytics Dobra organizacja pracy i samodzielność.   Dostępność 8h dziennie - luźne godziny pracy możesz pracować od 10 do 18 albo od 11 do 19. Oczywiście zawsze możesz też zaczynać o 6 a kończyć o 14.    zgłoszenia na pw lub e-mail: kupiciel@gmail.com  Wynagrodzenie do ustalenia widełka na poziomie: 2500 - 5000 zł w zalezności od doświadczenia.    Dane firmy: Ak47 sp z o.o.
      Marczukowska 6
      Białystok, 15-724 
      NIP: 5423224057