Zaloguj się, aby obserwować  
Xann

Jakie formy reklamy najczęściej wykorzystujecie w marketingu internetowym dla klientów lub siebie?

Najcześciej używane źródła reklamy  

37 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jakie formy reklamy najczęściej wykorzystujecie w marketingu internetowym dla klientów lub siebie?

• Social Media
    • Pozycjonowanie
    • Adwords
    • Marketing szeptany
    • Artykuły sponsorwane/reklama natywna
    • Display

Polecane posty

No ta sama ankieta przeprowadzana na FB na naszym kanale ma inne wyniki :) No ale zobaczymy co będzie dalej

Marketing internetowy dla firm

Dziwne pytanie jeśli chodzi o sm. W różnych socialach są różne formy reklamy.  Jaką konkretnie formę reklamy masz na myśli i w jakiej społecznościówce? 

Edytowano przez SzlafRock

Prawdopodobnie najlepszy blog na temat SEO SzlafRock.pl -   Certyfikat SSL

Chodzi o marketing internetowy , z jakich jego źródeł najczęściej korzystacie

Xann - ankieta teoretycznie ciekawa. Ale już to jak sam jako twórca ankiety zagłosowałeś mija się  trochę z celem. Zagłosowałeś na WSZYSTKIE opcję - a pytanie jest o "najczęściej" wykorzystywane. Rozumiem, ktoś wszystko stosuje ale nie o to było pytanie. Podkreślam to dla kolejnych głosujących by ankieta miała większą wartość.

• Like 1

Moje strony: http://www.s90.pl | http://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                                                           Grupa 10 Katalogów Firm - z wysokim TRUST

seo_stat_logo.png

No ja akurat korzystam z wszystkich prawie że równocześnie, ale ciekawi mnie jak inni,  Nie chodziło mi o skuteczność tych źródeł a bardziej z jakich najczęściej inni korzystają

A jak mam linki reklamowe na eweblinku - co mam zaznaczyć? :)

Domagam się zatarcia ostrzeżenia.  :D   Lech W. siedzi.... na naszym fotelu (Ergo-fotel.pl) patrząc na fototapete.

co mam zaznaczyć?

Dotacje europejskie  ;)

• Like 3

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja fotografia kulinarna :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... Mogę odmówić SEO powołując się na klauzulę sumienia, niski budżet oraz brak chęci współpracy ze strony klienta ..

Dotacje europejskie ;)

:nonono:

DEPOZYCJONOWANIE!!

• Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Szacun za zdolności handlowe.

120k za opłatę klimatyczną. Robi wrażenie.

• Like 1

Jest używany jak za dawnych lat do wszystkiego

A świstak siedzi i zawija w te sreberka..

• Like 1

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Xann, w sumie to nie wiem, czemu sobie tak żałowałeś w "wywiadzie sam ze sobą?" Nie mogłeś jebnąć jakąś okrąglejszą sumką? Nie wiem.. powiedzmy 500 tysiaków? A może z grubej rury - bańka! Nie żałuj sobie bajdurzenia..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.