Jump to content

Recommended Posts

Pozycjonowanie to nie piekarnia ani koncert życzeń. Jeśli chcesz mieć wyniki od marca to zrób to sam.

Zbierz oferty i te które są dla ciebie dobre rozpatrz. Następnie pomyśl czy chcesz stracić domenę czy nie.

Jeśli nie to zapomnij o marcu a zacznij myśleć o biznesie.

• Like 1

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na Zgred.pl no i powstał Semgence

• Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pozycjonowanie to nie piekarnia ani koncert życzeń. Jeśli chcesz mieć wyniki od marca to zrób to sam. Zbierz oferty i te które są dla ciebie dobre rozpatrz. Następnie pomyśl czy chcesz stracić domen

O to żebyś zarobił i dał zarobić innym ?

• 4 weeks later...

Witam ja natomiast mam trochę inny problem - mianowicie czy jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć na pytanie dlaczego moja strona 

http://skupautpomorskie.net 

nie znajduje się w pierwszej 10 w google pod frazą "skup aut Sopot" ? Pytam się ponieważ przynajmniej kilka stron w top10 jest gorszych jakościowo, nie mają ustawione tytułów, w tekście nie ma też fraz użytych, a jak są to tylko raz no i nie mają backlinków. 

Jestem bardzo ciekawy dlaczego taka sytuacja ma miejsce, pozdrawiam.

Jestem bardzo ciekawy dlaczego taka sytuacja ma miejsce, pozdrawiam.

A ja jestem bardzo ciekawy dlaczego takie info chcesz dostać za darmo zarabiając na skupie aut? A czekaj, może jeszcze otworzymy Ci sieć takich skupów w całej Polsce, a co tam, przecież są tu ludzie z różnych miejsc Polski. Oczywiście nie chcemy nic za to, całkowity gratis.

Zadałeś pytanie w stylu: A dlaczego pepsi sprzedaje się lepiej niż mój napój, a ma ten sam skład prawie i prawie tak samo się nazywa ?

Nie nie chodzi mi o to dlaczego moje auta sprzedają się lepiej lub gorzej niż kogoś z top10, tylko dlaczego moja strona jest wyżej będąc stroną gorszą jakościową i mającą mniej linków.

*nie moja storna tylko kilka stron konkurencji

część stron ma poblokowane boty, a to oznacza że najprawdopodobniej pracuje nad nimi ktoś kto wie jak oszukać algorytm. Od jakiegoś czasu ilość linków nie ma aż tak wielkiego znaczenia,  linki z for nie dają jakiegoś specjalnego kopa.

pieniądze nie śmierdzą

Wszystko ma znaczenie. Nie ma jednego parametru ale wszystko razem ma grać. Ilość i jakość linków, historia serwera, on-page SEO i pare innych. Trzeba znaleźć złoty środek. Poza tym pamiętaj, że konkurencja też to samo robi. Ty masz n linków a oni mają n+1 ;)

Pozdrawiam

Pysio

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi