Jump to content
blake

Wesołych Świąt! Ręczne trzepanie serpów rozpoczęte!

Recommended Posts

Czyli tylko afilacja leci?

Raczej tak, takie akcje zawsze były ręczne i na konkretne branże, to nie leci automatem.

PS. Pamiętacie bajkę o chłopkach i sołtysie?

Edited by blake
  • Like 2

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Pamiętamy 

Suma summarum blake wymieniasz chłopków co kozaczyli na tych tańczyli walca a w zapasie masz tych co tylko śpiewać umieją. Wszytko dla sołtysa co by zawsze twoje chłopki były w pierwszym rzędzie.

Potwierdzam, poleciały dziś (jak i ostatnio często) domeny robione cieniem.

Czas na testy.

Wlasnie o to chodzi polecialy nie strony z konkrretnego PP czy branży suplementow i innych wynalazków, a strony robione dwoma popularnymi w cip i inych PP sposobami.

re287am9.jpg

Aaa, czyli ten popularny cloking za 10k był gó**o wort.

Sprzedam linki graficzne tematyka - Budownictwo, Fotografia, Finanse, Gastronomia, Motoryzacja, Sport, Nauka, Ślub, Turystyka, IT, Zdrowie, Zwierzęta.

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

ale co ma do tego cloaking? Jesli wiesz na czym on praktycznie polega to zrozumiesz że on jest niepodatny na zmiany w algo Google tak jest od 10 lat :D cloaking po prostu wraca jako bumerang kiedy inne sposoby przetają dzialać lub dzialają nie na pelna moc, pojawią się sposb latwiejszy od cloakongu i cloakong odchodzi na boczne tory i tak w kólko. Poczytaj sobie pierwsze posty na PiO z pzred 10 lat.

• Like 1

re287am9.jpg

Chodziło mi o ten jeden konkretny cloaking zbierający ip gugla (chyba najpopularniejszy w usrańcach), wiem co to cloaking, bo moje wszytskie stronki clokowane są nietknięte :)

• Like 1

Sprzedam linki graficzne tematyka - Budownictwo, Fotografia, Finanse, Gastronomia, Motoryzacja, Sport, Nauka, Ślub, Turystyka, IT, Zdrowie, Zwierzęta.

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Stronki pod afiliację dostają po du**e. Tam gdzie dorzucony blog (porady z dr ... ) z dobrym contentem to się broni.

Edited by zarabianie24

Taa, potwierdzam. 8 krajów. 5 branży. Czystki jakich nie było od dawna.

Jakie kraje i jakie branże jeżeli można spytać?

Fr, it, es, nl, de,se, fi, en.

Branże: odchudzanie, sterydy, potencja...

Dzięki. Póki co finanse .de bez większych zmian.

Wczoraj ok. 17 tej zauważyłem bardzo duże skoki nawet o 20 poz. ale po 2 godzinach wróciło do poprzedniego stanu.