Jump to content

[SPRZEDAM] Linki i artykuły na wartościowych portalach - serwisy PR3


Recommended Posts

Witam,

 

sprzedam linki oraz artykuły na moich zadbanych, aktualizowanych i unikalnych portalach/blogach. Oferuję całą gamę serwisów: różne tematyki, różny wiek, różny page rank i wartości SEO. Jednym słowem - do wyboru do koloru. Oto serwisy:

 

http://po******.net-PR3, w sieci od 2009 roku. Tematyka: serwis regionalny. Ceny: 12zł/mies. za link na wszystkich podstronach. Cena: 15zł za publikację artykułu (cena zawiera tylko publikację).

 

http://www.re********.com.pl-PR3, w sieci 2 lata. Tematyka: zespół piłkarski. Ceny: 12zł/mies. za link na wszystkich podstronach. Cena: 7zł za publikację artykułu (cena zawiera tylko publikację).

 

http://gre**********.pl-PR2, w sieci 2 lata. Tematyka: zespół muzyczny. Ceny: 10zł/mies. za link na wszystkich podstronach. Cena: 10zł za publikację artykułu (cena zawiera tylko publikację).

 

http://ac********.pl-Tematyka: zespół muzyczny. Ceny: 5zł/mies. za link na wszystkich podstronach. Cena: 10zł za publikację artykułu (cena zawiera tylko publikację).

 

http://www.ass***********.com.pl-Tematyka: fanklub gry komputerowej. Ceny: 5zł/mies. za link na wszystkich podstronach. Cena: 5zł za publikację artykułu (cena zawiera tylko publikację).

 

http://ele*********.pl-Tematyka: zespół muzyczny. Ceny: 5zł/mies. za link na wszystkich podstronach. Cena: 5zł za publikację artykułu (cena zawiera tylko publikację).

 

http://war**********.com.pl-Tematyka: serial telewizyjny. Ceny: 5zł/mies. za link na wszystkich podstronach. Cena: 7zł za publikację artykułu (cena zawiera tylko publikację).

 

http://szk**********.edu.pl-świeży portal, ale sporo treści naukowej. Tematyka: nauka. Ceny: 4zł/mies. za link na wszystkich podstronach. Cena: 3zł za publikację artykułu (cena zawiera tylko publikację).

 

Informacje dodatkowe: nie są to żadne farmy linków, nie są to zaplecza. Prawdziwe portale tworzone z pasją.  Linkowane i pozycjonowane.

 

Ceny do negocjacji. Preferują współpracę zarówno stała jak i okazjonalną. Po skontaktowaniu się ze mną udostępniam pełne adresy stron. 

 

Kontakt: 


realmati@onet.pl lub forum PiO

Kocham Polskę

Link to post
Share on other sites
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy