; Jump to content
D_S

Nieźle zabujało dziś...

Recommended Posts

19234987154ebc05db2de2c.jpg

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Zgadza się. Dziś też spore zmiany na części projektów.

Odnoszę wrażenie Blake że trolujesz

• Like 1

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Małe i większe zmiany, na zielono i czerwono.

Blake, wypowiadasz się (wyolbrzymiam) w każdym temacie i w każdym tylko starasz się podnieść ciśnienie. Chłopie, nie masz nic lepszego w życiu do roboty? W szkole Cię nie lubili? Daj sobie spokój, jak Ci się coś nie podoba, nie są Ci potrzebne jakieś informacje, albo nie podoba Ci się jakiś temat, to go kur.. OMIŃ! 

Wybaczcie, ale jak widzę jego nick to mnie już szlag trafia.

Można blake nie lubić, chociaż nie wiem za co, ale dobrze go poczytać. Po prostu on tylko jasno pisze, że większość ludzi z tego forum po prostu i tak nie będzie umiało wykorzystać narzędzia oferowanego przez Salka, bo nie działa na taką skalę, żeby musieli. Blake w przewrotny sposób dba o Wasze portfele ;) Doceńcie to.

Osobiście przychylam się do tezy, że to co ładnie w górę teraz poszło, dupnie równie mocno w najbliższym czasie.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl

Można blake nie lubić, chociaż nie wiem za co, ale dobrze go poczytać

Po prostu on tylko jasno pisze

Blake w przewrotny sposób dba o Wasze portfele ;) Doceńcie to.

Za jednym zamachem walnąłeś 3 cytaty roku. Miszcz. :)

Wg. mnie zmiany są już od kilku dni (około 17/18teg) i cały czas są wprowadzane - być może tak jak zwykle korygują to co wprowadzili. 

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].

7073500-aszdziennik-643-466.jpg

• Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy