arve_lek

Grafik - freelancer

Polecane posty

Możesz zobrazować słowo "dobry" ? Wiesz, każdy uważa, że to co robi jest dobre. Dlatego dobry w znaczeniu "dobry webdesigner" to pojęcie względne. Podaj parę przykładów stron, których byś wymagał od tego dobrego webdesignera.

Pokaż 2-3 dobre wg Ciebie projekty. PW nie można CI wysłać :)

Wykonam profesjonalne projekty graficzne stron www

Wg mnie takie klimaty jakie pokazałeś w tym momencie się nie sprawdzają, strony się mocno upraszcza, ma być dobra dostępność (ui/ux), czytelność i przejrzystość, a tam jest mocno naćkane smaczków/drobiazgów, cieni, gradientów, teł (od tła) itp, ale to moje zdanie. No i jeszcze projekty robi się inaczej niż pokazałeś ze względu na responsywność. Nie mówię, że nie są ładne, ale dużo takich stron nie widać teraz, są inne trendy i strony maja sprzedawać/konwertować.

Wykonam profesjonalne projekty graficzne stron www

W sumie racja i nie racja.

Chodzi o portal z erotycznymi grami we flashu + portal z erotycznymi ogłoszeniami. Dwa w jednym.

Potrzebuję zlecić coś oryginalnego, niepowtarzalnego i szukam do tego osoby. Ogólnie budżet mam elastyczny :)

Edytowano przez arve_lek

Na portalch erotycznych społeczność kreuje atrakcyjność witryny, a nie webdesign :D Wydaje mi się, że lepiej zapłacić za funkcjonalny, przejrzysty design a kasę zainwestować chociażby w reklamę. Wodotryski graficzne tylko spowalniają wczytywanie strony.

Mogę śmiało Ci polecić tego Pana. Obserwuje jego twórczość od paru lat. To jest jeden z lepszych grafików i webdesignerów. Jeżeli myślisz, że Cię stać na niego, to napisz.

http://creativemints.com/

Warto wspomnieć też o Tym, że nie każdy chce robić w takiej tematyce, w jakiej chcesz mieć stronę.

• Like 1

może  jeszcze  @Wildu byłby zainteresowany  jako  odskocznia od tego co robi normalnie

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

+ inne jego prace.

Jak najbardziej, ale IMHO z 5 - 10 lat temu takie były na TOPie.

portal z erotycznymi ogłoszeniami.

adultfriendfinder.com

Prostota i ograniczona grafika typowa do współczesnych serwisów typu RWD.

Z takiej grafiki jak w Twoim przykładzie strony RWD nie zrobisz.

Edytowano przez Mion

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Node.js / MySQL :chatownik:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.