Ptaq

Narzędzia SEO
Jakie narzędzia (SEO) masz i używałeś w ciągu 12 miesięcy?

Narzędzia SEO - jakie używałeś w ostatnich 12 miesiącach   96 głosów

1. 1. Jakie narzędzia (SEO) posiadasz i używałeś w ciągu ostatnich 12 miesięcy?

• XRumer
      25
    • Gsa Search Engine Ranker
      44
    • ZennoPoster
      51
    • XNEOLINKS
      35
    • Xseon
      12
    • Scrapebox
      66
    • Netpeak Checker
      19
    • DonLinkage
      18
    • GScraper
      24
    • Market samurai
      24
    • Publiker
      10
    • Captcha Sniper
      27
    • GSA Captcha Breaker
      25
    • SEO-Odkurzacz
      25
    • SeoLight
      10
    • SeoStat Mini
      4
    • SEOAdder
      4
    • SEO SpyGlass
      29
    • Seobohater
      6

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

67 postów w tym temacie

GRUUUBO grają, wejść na tak obleganą frazę, tak szybko, jest tylko jedno słowo SZACUN :)

1 osoba lubi to

czasy szybkiego pozycjonowania  się skończyły,  na topy wchodzi się powoli, szybko to są adwordsy 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robionych na zamówienie też nie ma a są tacy co używają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedawno pisałam na temat Screaming Froga i wydaje mi się, że dość duża liczba osób wspiera nim swoje działania. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez jimmi
      Nowy projekt Matta totalna maszynka do SEO, będzie tworzyć sama treść i ja dodatkowo formatować zbierać linki itp.
      Dodatkowo ma być za darmo dla MŚP. można się już zapisywać na stronie projektu.
      http://seo.ninja/ fajna domena
      więcej na stronie Matta
      https://www.mattcutts.com/blog/my-next-project-autoseo/ dobry żart na Prima aprilis
    • Przez novum

http://www.link-assistant.com/christmas-sale-2014.html

• Przez Barrackin
      Szukam do współpracy osób, będących właścicielami narzędzi, które w jakikolwiek sposób mogą się przydać w SEO lub pokrewnych działaniach (marketing internetowy), ewentualnie dystrybutorów takiego oprogramowania.
      Proszę o kontakt na: kontakt@all4seo.com.pl
      Dane kontaktowe:

ALL4SEO
      Chojnicka 8
      80- 299 Gdańsk
      NIP: 584-263-86-22
      REGON: 221789918

Mail: kontakt@all4seo.com.pl
    • Przez tenodstronek
      Od jakich programów zacząć prace nad SEO własnej strony? Uwzględniając oczywiście on-site SEO oraz wszelkie podstawowe usprawnienia aby strona mogła się indeksować oraz wspinać się po rankingu google.
      Na początek nie chciałbym przesadzać z niewiadomo jaką ilościa linków, ale co możecie polecić dla poczatkującego właściciela strony?
      Czy nadal warto budować zaplecze na zasadzie tzw. poziomów? Jaki soft byłby mi do tego potrzebny?
      To co moim zdaniem będzie potrzebne to:
      1. porządny scraper by móc szukać sobie miejsc do umieszczania linków, jeśli chodzi o bardziej jakościowe niż ilościowe podejście (powiedzmy że będe pracował tylko nad "tier-1" czyli bez zaplecza, ew. jakiś tier-2)
      z tego co widziałem na forach oraz co jest aktualnie w ofercie scraperów to myśle nad:
      - scrapebox (chociaż on jest chyba bardziej pod ilość, niższe poziomy zaplecza oraz pod xrumer)
      - gscraper (chyba pdoobnie jak wyżej)
      - scraper rddz tools (ten wydaje mi sie najbardziej nakierowany na dokładne oraz profesjonalne wyszukiwanie trudno dostępnych miejsc pod linki
      Oczywiście będe wdzieczny za jakieś inne propozycje bo na pewno nie znam jeszcze wszystkich programów pod to.
      2. program pod pół- lub automatyczne umieszczanie linków w znalezionych miejscówkach, w miare prosty w obsłudze, chociaż nie musi być jakiś super "user friendly".
      z tej kategorii myślałem nad:
      - zennoposter (podobno najlepszy soft wśród tych do tworzenia takich wyspecjalizowanych botów pod jakieś specyficzne stronki, duże możliwości, chwalony ponad ubot, imacros itp.)
      - gsa ser - chyba bardziej pod ilość, no i trzeba mieć jakieś naprawde dobre listy
      - senuke xcr - dużo robi samemu, bardzo fajny scheduler, ale strasznie drogi (co miesiąc trzeba sporo kasy na niego wydać)
      - xrumer - z tego co słyszałem to najlepszy, jeśli udało by sie go tak skonfigurować żeby wstawiał w bardzo wyszukane miejsca linki, oraz móc robić takie rzeczy jak np. w zennoposter, to pewnie na niego bym sie zdecydował.
      3. Sprawdzanie zaindeksowania, pingowanie, monitoring linków itd. tu często programy powyżej mają te opcje wbudowane
      4. monitorowanie pozycji w serpach, tu myślałem nad seo powersuite
      Softy chciałbym uruchamiać na własnym sprzęcie (i7 4770k, 8 gb ram, ssd, ale net troche słabszy 2-4 mb/s) a proxy nie potrzebowałbym raczej w dużej ilości wiec pewnie dedykowane (i skad najlepiej kupić)
      Z góry dziękuje za odpowiedzi i czekam na waszą pomoc.
    • Przez Buzu
      Witam,
      Sprzedam program do półautomatycznego zdobywania linków w katalogach.
      Tak jak w temacie - mowa o Seo Bohaterze. W pakiecie jest również Edytor tekstów, wspomgający katalogowanie. Więcej informacji o programie można znaleźć m.in. na http://www.cyfropolis.pl
      Cena: 50 zł
      W razie zainteresowania, proszę o PW lub e-mail: pbuzalek(małpka)gmail.com
      Pozdrawiam,
      Przemysław Buzałek