Ptaq

Jakie narzędzia (SEO) masz i używałeś w ciągu 12 miesięcy?

Narzędzia SEO - jakie używałeś w ostatnich 12 miesiącach  

97 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jakie narzędzia (SEO) posiadasz i używałeś w ciągu ostatnich 12 miesięcy?

• XRumer
      25
    • Gsa Search Engine Ranker
      44
    • ZennoPoster
      51
    • XNEOLINKS
      35
    • Xseon
      12
    • Scrapebox
      67
    • Netpeak Checker
      19
    • DonLinkage
      19
    • GScraper
      24
    • Market samurai
      24
    • Publiker
      11
    • Captcha Sniper
      28
    • GSA Captcha Breaker
      25
    • SEO-Odkurzacz
      26
    • SeoLight
      10
    • SeoStat Mini
      4
    • SEOAdder
      4
    • SEO SpyGlass
      29
    • Seobohater
      6

Polecane posty

Ankieta ma za zadanie pokazać z jakich narzędzi korzystają pozycjonerzy.

Dzięki temu można jakieś wnioski wyciągnąć w którą stronę teoretycznie powinien iść rozwój narzędzi SEO. A które narzędzia są niszowe, albo po prostu już przeszły do historii.

W ankiecie nie chodzi o to by zaznaczyć wszystkie narzędzia które się ma - tylko zaznaczyć takie które się ma i chociaż 1 raz użyło w ciągu ostatniego roku !

Z racji bardzo dużej ilości typowo webowych narzędzie - ograniczyłem się jedynie do takich instalowanych na komputerze / serwerze.

Oczywiście jest ich dużo więcej - ale skupiłem się na tych najpopularniejszych o których najwięcej się piszę/pisało (głównie w dziale "narzędzia" forum PiO)

Zachęcam do głosowania - ankieta jest anonimowa.

Edytowano przez Ptaq

Moje strony: http://www.s90.pl | http://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                                                           Grupa 10 Katalogów Firm - z wysokim TRUST

seo_stat_logo.png

seostat mini? Pierwszy raz słyszę o takim narzędziu, gdzie to spamuje?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Powinieneś zaznaczyć w uwagach, że głosować mogą osoby, których zarobki z pozycjonowania przekraczają 30k/mc - co Ci da to, że jeden z drugim katuje od roku publikera, męczy się dzień w dzień i zarabia nic z tego nie wynika?

Powinieneś zaznaczyć w uwagach, że głosować mogą osoby, których zarobki z pozycjonowania przekraczają 30k/mc - co Ci da to, że jeden z drugim katuje od roku publikera, męczy się dzień w dzień i nic z tego nie wynika?

Domyślałem się, że będzie zainteresowanie pewnych osób czemu te a nie inne programy zostały dodane - ale dzień bez "afery" na PiO to dla niektórych dzień stracony :)

Pewne programy zostały dodane by sprawdzić czy jeszcze ktoś z nich korzysta a np. kiedyś były bardziej popularne.

W ankiecie wiadomo, że każdy może zagłosować i niestety nie mogę wnikać w to jak jest wykorzystany dany skrypt / czy przynosi zysk itd.

I trzeba mieć na uwadze, że nie wszystkie narzędzia przynoszą bezpośrednio zysk z ich używania.

Moje strony: http://www.s90.pl | http://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                                                           Grupa 10 Katalogów Firm - z wysokim TRUST

seo_stat_logo.png

Pewne programy zostały dodane by sprawdzić czy jeszcze ktoś z nich korzysta a np. kiedyś były bardziej popularne.

no to seobohater powiniem być!

a na powaznie, to ważnych i skutecznych pozycji, które są w użyciu, a o których nie mówi się forum już nie wymieniłeś :))

Ekologiczne i najtańsze torby papierowe. Wysoka jakość!

Dodałem SeoBohatera - wyniki będą trochę przekłamane dla niego - bo Ci co zagłosowali a używali już swoich głosów nie zmienią. Ale myślę, że lepiej żeby był niż nie było.

seo_stat_logo.png

Captcha Sniper > to raczej nie seo narzędzie, a dodatek do innych SEO narzędzi :)

redbanner.png

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów ww oraz oprogramowania.

O jak dobrze, że mi przypomniałeś o seo-stat ! Reszta przecież bez znaczenia  :D

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

"Mioniarki" nie ma żadnej, a myślę że sporo osób korzysta/korzystało.

• Like 4

Hmm imacros

redbanner.png

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów ww oraz oprogramowania.

Ten temat jest ogólnie bez sensu ;) Powstał oczywiście tylko w jednym celu... reklamy statystyk, które tak na prawdę narzędziem SEO nie są ;)

Co komu da to, że ktoś zaznaczył, że korzysta z ZP albo xneolinksa? Do pierwszego trzeba mieć templatki a drugi obsługuje prawie 100 miejscówek i jeden może lecieć tylko na bazie otrzymanej z programem a drugi spamuje konkretne skrypty na własnych listach.

• Like 2

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Dobry temat . Pokazuje z których narzędzi nie korzystać.

Od razu podpowiem. Z tych, które mają największą popularność . :D

Edytowano przez SzlafRock
  • Like 1

Jak wybrać firmę pozycjonerską?    -   Certyfikat SSL - Zabezpiecz swoją stronę    -     Hosting i Darmowa Migracja Twojej Strony

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez jimmi
      Nowy projekt Matta totalna maszynka do SEO, będzie tworzyć sama treść i ja dodatkowo formatować zbierać linki itp.
      Dodatkowo ma być za darmo dla MŚP. można się już zapisywać na stronie projektu.
      http://seo.ninja/ fajna domena
      więcej na stronie Matta
      https://www.mattcutts.com/blog/my-next-project-autoseo/ dobry żart na Prima aprilis
    • Przez novum

http://www.link-assistant.com/christmas-sale-2014.html

• Przez Barrackin
      Szukam do współpracy osób, będących właścicielami narzędzi, które w jakikolwiek sposób mogą się przydać w SEO lub pokrewnych działaniach (marketing internetowy), ewentualnie dystrybutorów takiego oprogramowania.
      Proszę o kontakt na: kontakt@all4seo.com.pl
      Dane kontaktowe:

ALL4SEO
      Chojnicka 8
      80- 299 Gdańsk
      NIP: 584-263-86-22
      REGON: 221789918

Mail: kontakt@all4seo.com.pl
    • Przez tenodstronek
      Od jakich programów zacząć prace nad SEO własnej strony? Uwzględniając oczywiście on-site SEO oraz wszelkie podstawowe usprawnienia aby strona mogła się indeksować oraz wspinać się po rankingu google.
      Na początek nie chciałbym przesadzać z niewiadomo jaką ilościa linków, ale co możecie polecić dla poczatkującego właściciela strony?
      Czy nadal warto budować zaplecze na zasadzie tzw. poziomów? Jaki soft byłby mi do tego potrzebny?
      To co moim zdaniem będzie potrzebne to:
      1. porządny scraper by móc szukać sobie miejsc do umieszczania linków, jeśli chodzi o bardziej jakościowe niż ilościowe podejście (powiedzmy że będe pracował tylko nad "tier-1" czyli bez zaplecza, ew. jakiś tier-2)
      z tego co widziałem na forach oraz co jest aktualnie w ofercie scraperów to myśle nad:
      - scrapebox (chociaż on jest chyba bardziej pod ilość, niższe poziomy zaplecza oraz pod xrumer)
      - gscraper (chyba pdoobnie jak wyżej)
      - scraper rddz tools (ten wydaje mi sie najbardziej nakierowany na dokładne oraz profesjonalne wyszukiwanie trudno dostępnych miejsc pod linki
      Oczywiście będe wdzieczny za jakieś inne propozycje bo na pewno nie znam jeszcze wszystkich programów pod to.
      2. program pod pół- lub automatyczne umieszczanie linków w znalezionych miejscówkach, w miare prosty w obsłudze, chociaż nie musi być jakiś super "user friendly".
      z tej kategorii myślałem nad:
      - zennoposter (podobno najlepszy soft wśród tych do tworzenia takich wyspecjalizowanych botów pod jakieś specyficzne stronki, duże możliwości, chwalony ponad ubot, imacros itp.)
      - gsa ser - chyba bardziej pod ilość, no i trzeba mieć jakieś naprawde dobre listy
      - senuke xcr - dużo robi samemu, bardzo fajny scheduler, ale strasznie drogi (co miesiąc trzeba sporo kasy na niego wydać)
      - xrumer - z tego co słyszałem to najlepszy, jeśli udało by sie go tak skonfigurować żeby wstawiał w bardzo wyszukane miejsca linki, oraz móc robić takie rzeczy jak np. w zennoposter, to pewnie na niego bym sie zdecydował.
      3. Sprawdzanie zaindeksowania, pingowanie, monitoring linków itd. tu często programy powyżej mają te opcje wbudowane
      4. monitorowanie pozycji w serpach, tu myślałem nad seo powersuite
      Softy chciałbym uruchamiać na własnym sprzęcie (i7 4770k, 8 gb ram, ssd, ale net troche słabszy 2-4 mb/s) a proxy nie potrzebowałbym raczej w dużej ilości wiec pewnie dedykowane (i skad najlepiej kupić)
      Z góry dziękuje za odpowiedzi i czekam na waszą pomoc.
    • Przez Buzu
      Witam,
      Sprzedam program do półautomatycznego zdobywania linków w katalogach.
      Tak jak w temacie - mowa o Seo Bohaterze. W pakiecie jest również Edytor tekstów, wspomgający katalogowanie. Więcej informacji o programie można znaleźć m.in. na http://www.cyfropolis.pl
      Cena: 50 zł
      W razie zainteresowania, proszę o PW lub e-mail: pbuzalek(małpka)gmail.com
      Pozdrawiam,
      Przemysław Buzałek