Jump to content

[Zlecę] Wykonanie nowej odsłony forum o motocyklach


mojegrzywacze

Recommended Posts

Poszukuję osoby ( osóB)  do wykonania nowej odsłony forum o chopperach. Do zmiany jest praktycznie wszystko, czyli szata graficzna, być może logo, skrypt, przeniesienie tematów do odpowiednich działów już po stworzeniu nowej wersji. Strona ma być responsywna, powinna działać bezproblemowo rejestracja nowych użytkowników, odpowiednie zabezpieczenie przed botami i innymi zagrożeniami, Obecna strona forum ma pełno błędów wynikających z użytych wtyczek, złej konfiguracji . Na stronie są krzaczki, a dodatkowo w bazie został znaleziony trojan ( już usunięty) 

 

Zainteresowanych wykonaniem zlecenia proszę o kontakt i wycenę po zapoznaniu się z dodatkowymi informacjami. Chętnie odpowiem na wasze pytania. Interesuje mnie umowa o dzieło i przekazanie praw autorskich. Nie zależy mi na ekspresowym wykonaniu zlecenia, a na uzyskaniu oczekiwanego przez nas rezultatu i zaproponowaniu skryptu , który spełni nasze potrzeby.

Dane kontaktowe:3254779
przynajmniej email breakdance@gazeta.pl 
w tagu [code] będą widoczne tylko dla zalogowanych

Nasze Katalogi - W naszych katalogach Twoja strona zyskuje.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy