artur_waw

Scrapebox 1.0 - 2.0

Polecane posty

To strony są tak rzadko odwiedzane przez roboty ze mozna blastowac domen i podstrony, ja jeszcze nic nie złapałem przez ten soft.

LinkedIn * SEO & Copy Writing on demand Konsultacje SEO & Audyt linków

A czy w jakiś sposób da się poznać jak wpadniemy do bazy akismeta?

laren -> jasne, próbujesz dodać komentarz i jest biała strona, tyle :D

akismet blokuje od razu całą domene + subdomeny tej domeny.

Ja blastuje strony docelowe...

ja też. zwłaszcza moje poligony. i po tych kilku miesiącach mogę śmiało napisać: oprócz oczywistego robienia głównych fraz, opłaca się walić linki na dużą ilość podstron (mówię tu o serwisach z site 1k+), bardzo poprawia long taila.

jak dla mnie: jedyne zagrożenie używania SB oraz innych dodawarek jest takie, że na świeżą domenę od razu poślesz zylion linków, które taką domenę w googlu unicestwią. zagrożenia takiego jak jakieś blokady na blogach czy inne szity akismety nie widzę. gdyby tak łatwo można było robić kuku to zamiast seo mielibyśmy wojnę na linki unicestwiające:) zacząłbym od destrukcyjnego blasta na domenę... google.pl/youtube/blogger, żeby google samo siebie zbanowało/sfiltrowało:)))

buhabuha robiłem na swiezynki blast 120k linków (ok 80% automatyczny link) i nie zdarzyły mi sie filtry (sporo fraz linkowane wszystkie adresy podstron) jedyny objaw to wypadek na 7/14 dni z setki a pozniej stabilny powrót na pozycje.

buhabuha robiłem na swiezynki blast 120k linków

aniec2: na jeden url i jeden anchor?

co do banów/filtrow jeszcze: jedyny przypadek kiedy złapałem filtracje to ok roku temu jak moooocno pojeachałem e-webem po świeżynce. z SB jest chyba dlatego w miarę spokojnie, że nawet duży blast to w miarę rozłożone w czasie przyrosty bl. monitoruje to codziennie: excel z ilościami wysłanych / znalezionych + stat4seo + dla niektórych bl w market samuraju. z tego co mogę zaobserwować w webmaster tools to google widzi tylko niewielką ilość linków pokazywaną np. przez yahoo czy majestic seo (mówie o tych z SB).

ja tam bym się bardziej w komercyjnym seo obawiał takich historii jak ostatnie j. c. penney. dla biznesu opartego tylko na sieci to masakra. a w zasadzie każdy sajt z top 10 na frazy co dają jakikolwiek ruch stosuje takie metody....

Mi się ostatnio przydarzyła sytuacja gardłowa, znacząca dla mnie fraza skoczyła na pozycję podchodzące pod filtr. Fraza była linkowana od dwóch miesięcy jedynie SB więc pierwsza rzecz jaka przychodzi na myśl to - jestem w du**e, google dało po łapkach. Po kilku dniach wróciła do normy, a nawet lepiej bo dwa oczka wyżej :D

@buhabuha napisałem "wiele fraz"

@Mar czesto tak mam jesli samym SB sie idzie - wiekszość osób mówi FILTR a tu "welcome back" :D

W ogóle mam całkiem niezłe rezultaty jeśli chodzi o wychodzenie z filtra za pomocą SB, macie podobne odczucia/potwierdzenia?

@aniec2 nie potrzebnie zdradzasz wszystkie szczegóły :D Mam identyczne odczucia i są poparte praktycznie.

@Aniec dobrze Ci śmiga SB na Xss ? Prócz tego, że miałem licencje za free to mam kiepskie doświadczenia jeśli chodzi o tego VPSa, maks 160połączeń bo przy większej ilości to ciął się i musiałem resetować. ;/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez conradd
      Takie pytanie..mam nadzieję, że ktoś bardziej ogarnięty w kwestiach technicznych pomoże.

Mam listę footprintów przykładowo:

intext:"Powered by Wordpress" intitle:"keyword"
      inurl:"list.php" intitle:"keyword"

+ listę słów kluczowych np

dieta
      odchudzanie

Podsuńcie pomysł w jaki sposób lub z jakiego narzędzia skorzystać, żeby po podaniu powyższych danych jako wynik otrzymałbym

intext:"Powered by Wordpress" intitle:"dieta"
      inurl:"list.php" intitle:"odchudzanie"
      intext:"Powered by Wordpress" intitle:"dieta"
      inurl:"list.php" intitle:"odchudzanie"

(oczywiście zarówno słów kluczowych jak i footprintów będzie dużo więcej - std chcę to jakoś zautomatyzować, żeby nie przepisać wszystkiego manualnie za każdym razem)
    • Przez droopy
      Mam taki oto problem, chcę sprawdzić które proxy jest żywe w Scrapebox - Proxymanager, wrzucam listę i testuję.
      Przy ustawieniu Time out na 120 sekund i np 5 wątkach testowa próbka zgłasza: Filed Connection time out przed upływem 20 sekund :/ - ale znajduje kilka żywych proxy.
      Przy ustawieniu Time out na 120 sekund i np 30 wątkach testowa próbka zgłasza: Filed Connection time out przed upływem 20 sekund :/ - nie znajduje żadnego żywego proxy
      Obciążenie procesora 0% cały czas
      Obciążenie sieci też blisko 0% cały czas
      Coś tu chyba nie tak? Ma ktoś jakieś sugestie?

• Przez potas119
      Witam,
      Przy 1 scrapowaniu wyników google (scrapebox) chciałbym pozyskać po 30 wyników z takich keywordów:
      site:strona.pl jak nauczyć się angielskiego site:strona.pl angielski nauka site:strona.pl szybkie metody nauczania angielskiego site:strona.pl porady w nauce angielskiego Takich scrapowań dziennie robiłbym po 20-30. Wszystkie wyglądałby by w taki sam sposób:
      site:strona.pl jak nauczyć się niemieckiego site:strona.pl niemiecki nauka site:strona.pl szybkie metody nauczania niemieckiego  site:strona.pl porady w nauce niemieckiego  strona.pl zawsze zostaje ta sama, a te 4 keywordy różnią się tylko nazwą języka. Dziennie chciałbym scrapować po 4 keywordy dla 20-30 języków. Ile proxy bym potrzebował do tego?
    • Przez duchu0
      Chciałbym zrobić mały harvest z Google na interesującą mnie frazę oraz CMS. Oczywiście wiem, że można coś takiego zrobić przy pomocy SB ale chciałbym Was zapytać czy znacie jakieś inne aplikacje lub skrypty webowe które również dadzą radę to zrobić. 

• Przez marecky
      Twoja strona nie zdobywa wysokich pozycji pomimo nowych backlinków z forów, katalogów, precli itd ?
      Nadaj im mocy poprzez solidne podlinkowanie - megaBLAST - ponad 600 tysięcy linków do Twoich wpisów sprawi, że nabiorą one odpowiedniej mocy by rankować Twoją stronę.

Wykonam megaBlast za pomocą programu Scrapebox. Dzięki tej usłudze możesz podlinkować swoje strony zapleczowe, wpisy w katalogach czy artykuły w preclach, wszystkie strony gdzie są backlinki do Twojej strony. Ponad 600 tysięcy linków skutecznie wzmocni Twoje backlinki.

Koszt: 150.00zł
      Promocja: za zakup dwóch blastów trzeci GRATIS !
      magaBLAST - megaPROMOCJA! - kup 5 blastów a drugie 5 otrzymasz GRATIS !

Uwaga !
      Blast nie jest przeznaczony do Twojej strony głównej tylko do stron linkujących ją !
      Dane kontaktowe: marecky@retsat1.com.pl