bartek69963

Zdobywanie like i g+ pod artykułem na stronie

26 postów w tym temacie

Szlafrocka

Szlafrocka nie zajmuje się pozycjonowaniem, niewprowadzaj chłopaka w błąd. Szlafrocka zajmuje się robieniem kasy, Ty zajmujesz się pozycjonowaniem tabletek i z tego żyjesz. :)

Kolejny blog o SEO - SzlafRock.pl

Podobno najlepsze Proxy.

Szlafrocka zajmuje się robieniem kasy

:wow:

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Spojrzałem na awatar i w oczach ujrzałem potylicę...

Da :D

W sumie... dla 95% ludzi 5k miesięcznie to jest gruba kasa.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Spojrzałem na awatar i w oczach ujrzałem potylicę...

Dużo wejść można też zebrać poprzez rzucenie tego samego artykułu do Sieci w innym formacie, np. pdf. Można to zrobić z poziomu dysku Google. Powinien to byc cały artykuł (a), fragment artykułu (B), albo zestawienie tytułowe © z linkiem do serwisu. W zależności od wybranej kombinacji, na serwisie umieszcza się pokrewne teksty (ad. a) lub cały tekst (ad. b i c). Wielu internetów, w poszukiwaniu merytorycznej wiedzy ogranicza wyszukiwanie do dokumentów o określonym formacie np. filetype:pdf. Aby zwiększyć ilość like i google +, i zarazem nie popsuć sobie pozycji serwisu, nie można duplikować całej treści. W ten sposób można też promować e-booki, czego mogą doświadczyć np. użytkownicy Chomika.

Kolego  co to, dziś niedziela ? Dlaczego piszesz coraz krócej i jakby "na odwal" ? Już nie budujesz marki ?

No tak to daleko nie zajdziesz.

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Wielu internetów

Myślałem że jest tylko jeden Internet :hahaha:

Socjal Media trochę się zmieniły i nie liczy się ilość laików a ich jakość. A jeśli będziesz mieć ciekawe wpisy na FB i będą godne polecenia to facebook będzie żył swoim życiem i nie będzie trzeba kupować polubień - by jakoś wyglądało. 

Myślę że ta inteakcja poprzez komentarze jest dobra tylko wiadomo najpierw wypadałoby w artykule zachęcić do komentowania, aby odpowiadać.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.