Jump to content

Recommended Posts

Wiem, że jest to dział dla początkujących ale czy tak trudno wpisać frazę która Cię interesuje w wyszukiwarce i sprawdzić jakie nasycenie ma top10?!

PS. W pp nie uda Ci się trik z dymaniem "zielonego klienta", który płaci bo słyszy, że "potrzeba czasu" na topy. Jeśli nie znasz podstaw to się za to nie bierz.

Zrobić stronę to jedno, wbić ją w top to drugie

Zależy jeszcze jaka branża tej stronki. Są tematyki gdzie nie ma za dużej konkurencji i te dość łatwo wbić. Gorzej jak to finanse itp.

wywnioskowałem, że nie jest to konkurencyjne, np bl z ruskich stron

A to rzeczywiście  :hahaha:

E: może SAPE, bułka z masłem :)

Edited by Konik^Morski
  • Like 1

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By effa54
      Hej mam pytanie, posiadam stronę w języku polskim, która jest pozycjonowana na polskie frazy. Chciałabym pozycjonować ją też na jedną frazę angielskojęzyczną, która jest wyszukiwana również przez Polaków. Moje pytanie jest takie czy dla Użytkowników z PL moja strona będzie miała przewagę nad stronami anglojęzycznymi, które również są pozycjonowane na tą frazę (między innymi)?
    • By KSGBOY
      Witam

Jeśli zły dział to z góry przepraszam. Szukam narzędzia dzięki któremu z dużego pliku tekstowego (ok 300 000) rekordów wyciągnę najczęściej pojawiające się frazy 2-3-4-5 wyrazowe jak również najczęściej występujące pojedyncze słowa (minimum dwa powtórzenia). Najlepiej narzędzie desktop. Znalazłem coś podobnego ale jest to narzędzie online i obsługuje tylko do 20 000 rekordów.
    • By stronytwoichmarzen
      Dzień dobry, prosiłbym o pomoc w doborze słów kluczowych dla strony. Znajomy ma stronę buytrade.uk jest tam AGD i elektronika. Generalnie sprzedaż drobnego sprzętu. On główienie sprzedaje na Ebay i Amazonie ale chciałby też przez stronę. Nie wiem co mu powiedzieć na jakie słowa kluczowe powinien pozycjonować stronę.

buytrade.uk
    • By POX
      Witam, mam do sprzedania program Ultimate Niche Finder , najważniejsze bez miesięcznych płatności za korzystanie ponieważ kupiłem go gdy jeszcze takich nie było. Obecnie trzeba płacić miesięcznie od 14.99$ do 49$.

Cena jaka mnie interesuje to 120$ (możliwa negocjacja) po zakupie proszę o podanie maila który będzie służył jako login do programu.

Proszę o kontakt na adres gabriel1988r [@] gmail.com lub PW
    • By marecky
      Jak Google patrzą na anchory w jęz. angielskim (umieszczony w artykule po angielsku oczywiście) prowadzące na polską stronę bez v. english ?
      Czy traktuje przykładowo "tires" jako "opony" czy "tires" to "tires" i nie ma wpływu na na frazę "opony" ?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy