jimmi

Social Media dają większy ruch od wyszukiwarek (Google)

Polecane posty

W serwisach społecznościowych jest coraz więcej linków i ludzie nie wiedzą już sami w co klikać. Tyle tego... :-/

wielu nie chce się szukać informacji - łatwiej jest przejrzeć fb, tam różnego typu instytucje, sklepy, czy zwykłe fanpage udostępniają mniej lub bardziej przydatne newsy...śmiem twierdzić, zę ma to dość spory zasięg

śmiem twierdzić ze to nonsens.
  • Like 1

redbanner.png

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów ww oraz oprogramowania.

Ma dość spory zasięg wśród osób, które bezmyślnie przeglądają "fejsa". Ale osoby, które szukają konkretnych informacji nie sięgną najpierw po fejsa, nie oszukujmy się.

• Like 2

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! Ocena stron - ocenimy twoją stronę internetową!

W większości branż ja bym SM traktował jako ruch dodatkowy i na zasadzie że lepiej mieć stronę firmy na FB niż nie mieć. Nie wyobrażam sobie szukania produktów czy usług przez FB bo do tego raczej nie został stworzony a reklamy są dodatkiem (póki co). Kiedyś widziałem artykuł że 80% kliknięć w reklamy wykonują boty.

Edytowano przez Rychu

Co z tego skoro i tak większość ruchu z SM na mojej stronie to odwiedziny które na nic się nie przekładają. Użytkownicy wchodzą i wychodzą. 

ja i tak jestem zwolenikiemeby działać i w SM i mieć stronę. nie dajmy zjeść fb całych internetów ;)

Wg. mnie to kwestia czasu (i to niedługiego) kiedy sklepy internetowe, blogi, będą tworzyć strony zintegrowane "na żywo" z FB i instagramem. Facebook już dawno umożliwił zakładanie sklepu na Fanpage, więc jak widać jest sygnał do przenoszenia biznesu na SM. Specjaliści od prowadzenia SM w niedługim czasie okażą się nieocenieni :rolleyes:.

11 godzin temu, JaneSmith napisał:

Specjaliści od prowadzenia SM w niedługim czasie okażą się nieocenieni

to nie przez specjalistów klika się w linki a przez znajomych, w innych przypadkach reakcja na spam o chłamie jest taka jak na zwykłych portalach, oto ich przydatność :)

Na fb tworzą się grupy na których naprawdę można kupić rzeczy przeróżne za niewielką kasę,Ci którzy o tym wiedzą regularnie tam wchodzą szukać okazji jakiś no ale przyzwyczajenie np do googla oraz mentalność ludzi żeby coś znaleźć rzecz jasna że korzystają z np google.

No a jak było dawno temu ?Jak nie było google?

Dla nie których było od zawsze:)

proof cyfrowy bn_fogra_145x65.jpg.799ceee22291432d7c34cd9a50da57be.jpg certyfikowany, cała Polska 24/h tworzenie stron www, pozycjonowanie, AdWords

Zapraszamy

SM może i daję duży ruch, ale czy przekłada się to na sprzedaż? Szczególnie, że póki co to nadal więcej osób kupuję z desktopa, niż ze smartfonów, a to na nich najczęściej korzystają z SM.

Przekładać to przekłada, ale zależy np. o jakich produktach czy usługach mówimy.

kiss-me.info.pl  Google chroni Twoją witrynę przed obniżaniem jej pozycji w rankingu i usunięciem jej z indeksu w wyniku działania innych webmasterów :]  Niektóre teksty nie takiej złej jakości się walają, więc wyprzedaję po niskiej cenie tutaj

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.