Jump to content

Test rank evolve

Recommended Posts

@it_management otrzymałeś od nich fakturę?

• Like 1

When you dream, there are no rules - people can fly, anything can happen.

Blog o modzie męskiej - emodini.pl

• 3 weeks later...

Kupiłem ten rank evolve jakiś czas temu (~2tyg. temu). Jako, że raporty są faktycznie bardzo szczątkowe to sprawdziłem kilka tych stron przez to co mi GWT znalazło i przyznam sczerze, że... te strony wg mnie wyglądają kiepsko (by nie powiedzieć tragicznie). Nie wiem może je jakoś mega podlinkowali etc. jak wydarzą się jakieś cuda na podlinkowanej domenie to napiszę bo na razie to za wcześnie trochę.

• 3 weeks later...

Dobra. Dopiszę teraz bo już minęło trochę od zakupu. Pozycje poleciały w dół   :) i tak już zostały (zbieg okoliczności?). Nic w tym czasie kompletnie nie było robione i linkowane wszystko jakoś tam "stało". Stronki z linkami jak dla mnie wyglądają ... tragicznie a szkoda bo widziałem też mają jakieś inne pakiety ALE jeśli wygląda wszystko jak te pseudo strony to nie polecam.

Edited by 5corpio

Pozycje poleciały w dół 

to też w sumie zależy od profilu linków jakie ma strona i od fraz, po prostu być może te PBN to za mało na tą konkurencję,

ja też jak podlinkowałem swoje strony z własnych PBN to niektóre  strony rankowały a  niektóre nie

który pakiet kupiłeś? ten za 190 $ ?

Edited by s_matysik

Pozycje poleciały w dół 

to też w sumie zależy od profilu linków jakie ma strona i od fraz, po prostu być może te PBN to za mało na tą konkurencję,

ja też jak podlinkowałem swoje strony z własnych PBN to niektóre  strony rankowały a  niektóre nie

który pakiet kupiłeś? ten za 190 $ ?

W sumie to, że poleciało to olać bo domena guzik warta :) a jednemu rośnie innemu spada więc to dla mnie zrozumiałe i o to nie mam pretensji. ALE nie fajnie, że strony w tej sieci są opisywane jako wyglądające normalnie i naturalnie a wg mnie jest inaczej.

Pakiet wziąłem podstawowy ten za 85, by zobaczyć to w ogóle; bo z początku myślałem też o innych ich pakietach by kupić potem ale jakość tych stron mnie trochę odrzuca (pominę szczegóły).

• 2 months later...