GoodContent.pl

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska

Polecane posty

No niestety dalej wiszą... To kolejne usterki techniczne w ostatnich dniach. Ogólnie ostatnio sporo rozczarowań, a uważam platformę za najlepszą w sieci. 

Najpierw znikające zlecenia (w minutę wszystkie) i 12 odrzuconych tekstów w bardzo krótkim czasie + brak odzewu ze strony zleceniodawcy, następnie brak przelewu przed świętami, do tego dorzucić słaby kontakt z administracją w ostatnim czasie, a teraz kolejna usterka techniczna.

Rozumiem, święta były, ale piszący też je mieli i muszą wywiązywać się ze swoich obowiązków. Nikt nie przedłuża nam czasu na napisanie zlecenia :)

Próbował się już ktoś skontaktować z administratorem na przykład poprzez jakąś wiadomość prywatną, żeby wyjaśnić temat zalegających zleceń? Jaki jest w ogóle e-mail do administratora :chatownik:? Bo jestem tu od niedawna.

Dzień dobry,

Bardzo przepraszam za problem - właśnie rozpoczynamy z nim walkę. Nie powinno to potrwać dłużej niż kilkadziesiąt minut, bo na szczęście już zidentyfikowaliśmy źródło problemu :)

Przepraszam za brak reakcji, ale chyba dałem się rozleniwić okresowi międzyświątecznemu... ;)

Pozdrawiam,

Bartłomiej Tokarski

Założyciel GoodContent.pl

Super, archiwum działa :) Tylko jeszcze mam problem z tekstami, które napisałam ponad tydzień temu. Posiadają one dalej status ,,oczekuję na akceptację", a powinny być zaakceptowane automatycznie. Mam nadzieję, że ten problem też szybko zostanie rozwiązany :-)

@korona1973, nad tym też właśnie pracujemy - niestety, rozwiązanie tego problemu może być trochę trudniejsze... Wygląda na to, że leży on po stronie naszego hostingodawcy (Biznes-Host.pl), dlatego też niestety jego wyeliminowanie może potrwać trochę dłużej :( W każdym razie zgłosiliśmy to już ich administracji.

Pozdrawiam,

Bartłomiej Tokarski

Założyciel GoodContent.pl

Póki co, wszystkie moje dotychczasowe zaległe teksty, które napisałam ponad tydzień temu, zostały właśnie zaakceptowane :)

Witam,

I jak będą wyglądały koszty uzyskania przychodu na Goodcontent? Nadal to będzie 50 procent czy tylko 20?

Pozdrawiam serdecznie

Edytowano przez Pepe_Tczew

Dzień dobry,

@Pepe_Tczew, najpóźniej w tym tygodniu będę miał odpowiedź w tej sprawie od księgowości :)

Pozdrawiam,

Bartłomiej Tokarski

Zespół GoodContent.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko.

Doświadczony copywriter chętnie wykona zlecenia dotyczące tworzenia treści: synonimizacji i pisania nowych, unikalnych tekstów pod zaplecza stron internetowych, portali, blogów, stron firmowych lub tekstów reklamowych z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Teksty w języku polskim i angielskim (również synonimy). Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam rzetelność, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe)
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, regulaminy)
      - artykuły sponsorowane i reklamowe
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe
      - zwykłe teksty (precle)
      - teksty na zaplecza
      - teksty na e-mail
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości)
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG)
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów
      - opowiadania, e-booki
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów)

Cechuje mnie:

-dyspozycyjność
      -terminowość
      -profesjonalizm
      -doświadczenie
      -kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO)
      -precyzja (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny)
      -unikalność (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne)

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja wpisów, administracja witryn, audyty SEO, optymalizacja i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem i przetestowania moich możliwości. Przy większych zamówieniach lub dla stałych klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy.

• Przez ju1styna
      Wykonam teksty i artykuły na każdy temat. Chętnie też zajmę się przeredagowaniem tekstu, parafrazą, przepisywaniem z grafiki, zakładaniem kont lub pisaniem komentarzy. Przyjmę pojedyncze zlecenia, choć nie ukrywam, że bardziej zależy mi na stałej współpracy. Zainteresowanych proszę o kontakt przez formum lub na e-mail jutina87@wp.pl.
    • Przez goszczu
      Napiszemy teksty na potrzeby pozycjonowania oraz na strony www. Autorzy posiadają wykształcenie wyższe (filologia polska oraz informatyka i ekonometria). Teksty są sprawdzane pod kątem poprawności językowej przez doktorantkę filologii polskiej. Wystawiamy FV.

Gwarantujemy:
      - unikalność wszystkich tekstów,
      - terminowość,
      - solidność,
      - wysoką jakość, poprawność stylistyczną i ortograficzną.

Cennik:
      Teksty zapleczowe od 5zł netto za 1000 zzs
      Teksty wysokiej jakości od 8zł netto za 1000 zzs

Kontakt:
      bizkre@gmail.com
      GG 7698697

Firma działa jako pion w:
      Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
      ul. Piękna 68, II p.
      00-672 Warszawa
      NIP 524 249 5143
      REGON 015690013