Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Proszę pamiętać, że my (jako platforma) nie mamy bezpośredniego wpływu na stawki - możemy je jedynie sugerować :)

Nie słyszałem też nic o zmianach związanych ze stawkami kosztów uzyskania przychodu. Mogę prosić o jakieś źródło?

Pozdrawiam,

Bartłomiej Tokarski

Zespół GoodContent.pl

Edytowane przez GoodContent.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Pepe_Tczew, bardzo dziękuję za informację - skonsultuję to jeszcze z moją księgową :)

Gdyby faktycznie miało to zastosowanie w przypadku naszej platformy, na pewno będziemy o tym informować naszych klientów.

Pozdrawiam,

Bartłomiej Tokarski

Zespół GoodContent.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

arty to publicystyka więc raczej będzie podchodzić.

Według mnie można zobaczyć jak zareaguje useme, oni żyją właśnie z prowizji za wystawianie faktur.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczymy, przeczytałem i zainteresowało mnie to. A co do publicystyki, to możesz mieć rację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
co stało się ze zleceniami Wojciecha Bogusza? 

Zlecenia zostały usunięte, a napisane teksty zostały w większości już potraktowane jako odrzucone bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Łącznie to już 9 tekstów. Sumując całość, która zapewne będzie odrzucona jest to kwota w wysokości około 100 złotych. Zawsze pisałem dla tego Pana zlecenia, wszystko ładnie rozliczał, a teraz zlecenia nagle zniknęły, po kliknięciu na nie pojawia się błąd, a w archiwum mam większość już odrzuconych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za jakiś czas sprawdź czy tych tekstów nie ma gdzieś umieszczonych.

Goodcontent.pl musi to jakoś zabezpieczyć na rzecz Copy bo zleceniodawca może teraz skopiować sobie tekst, odrzucić i zamknąć (anulować) zlecenie, a środki trafią na portfel w serwisie.

Edytowane przez noupe

www.Hekko.pl : kod -50% na Hosting WWW: H50Y17BGOW 

z kodem hosting już od 30zł / rok

mini_baner2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rachunki jakie copy dostają do podpisu gdy chcą wypłatę wskazują na publicystykę z przekazaniem praw autorskich. Nie powinno być kłopotu z utrzymaniem 50%.

Bo ewentualnie widzę jeszcze jeden problem:

1. jak nie będzie 50% to może oznaczać, że łapiemy się na zlecenie, a jak zlecenie to ZUS itp,

czyli tak trzeba popracować, aby nie było wątpliwości, że to publicystyka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z ZUS to raczej nie powinno być problemu. Nadal będą umowy o dzieło, tylko będziemy płacić wyższe podatki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, noupe napisał:

Za jakiś czas sprawdź czy tych tekstów nie ma gdzieś umieszczonych.

Goodcontent.pl musi to jakoś zabezpieczyć na rzecz Copy bo zleceniodawca może teraz skopiować sobie tekst, odrzucić i zamknąć (anulować) zlecenie, a środki trafią na portfel w serwisie.

To mam nadzieję, że właściciel to jakoś wyjaśni, bo to jest niedorzeczne. W tym momencie mam już 12 takich tekstów. Już raz miałem taki przypadek, że ktoś skopiował tekst, odrzucił go, a potem pojawił się na innym portalu i gdy napisałem go jeszcze raz w podobnym tonie (o pojawieniu się na innym portalu dowiedziałem się po powtórnym napisaniu tekstu) to administracja uznała, że dopuściłem się plagiatu i mi kolejny tekst odrzuciła. Z tym, że to nie było na Goodcontent. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry,

Jeśli ktoś z Was spotkał się z takim działaniem na naszej platformie, proszę o informację (najlepiej mailową), kto zrobił coś takiego.

Nie bójmy się mówić o tym, że to zwykła kradzież - sprawdzę każdą przesłankę o takim działaniu.

Pozdrawiam,

Bartłomiej Tokarski

Założyciel GoodContent.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakiś problem ze sprawdzaniem tekstów przez system? Mam 2 teksty co czekają od 9-10. Pierwszy raz trwa to u mnie tak długo. Pozdrawiam

swiatla.auto.pl - zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiszą w archiwum "w trakcie sprawdzania" :) od rana tak jest, ale to nie pierwszy raz. Niedługo pewnie wszystko będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się zdarzyło pierwszy, że wiszą dłużej niż kilkanaście minut :) Skoro mówisz, że tak bywa to ok:) Coś jak na razie status moich tekstów się nie zmienił. Innym również?

Edytowane przez aragornik
Dodane pytanie i nowe kwestie

swiatla.auto.pl - zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Bąbelek
      Oferuję stałą współpracę przy tworzeniu treści. Za 1000 znaków-2zł, tekstów do napisania jest bardzo dużo. Proszę zainteresowane osoby o maila na bubble_arty@onet.pl.
      Proszę od razu o informację czy jest możliwość wystawienia faktury.
    • Przez ju1styna
      Witam,
      Szukam dodatkowego zajęcia typu: pisanie artykułów i tekstów różnego typu, zakładani kont na forach, pisania postów, dodawania ogłoszeń, przepisywania z grafiki i przeredagowywania tekstu itp. Tak naprawdę rozważę wszystkie oferty związane z treścią pisaną. Zainteresowanych proszę o kontakt email jutina87@wp.pl lub na PW.
    • Przez supertekstypl
      Witam Serdecznie
      Zapraszam wszystkich do współpracy na atrakcyjnych warunkach, głównie przy pisaniu różnorodnych tekstów.
      Chętnie podejmę się napisania jakichkolwiek tekstów (oprócz precli) - artykuły, poradniki, specjalistyczne, opisy, na strony www itp.
      Tworzymy także blogi oraz fanpage, a także oferujemy ich prowadzenie. 
      Jestem w 100% dyspozycyjny. Zapewniam unikalne teksty pisane lekkim piórem. 
      Wszystkie zlecenia są u mnie traktowane indywidualnie. U mnie można liczyć na wzorową komunikację z klientem. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

http://rs-dom.pl/ (na tej stronie większość tekstów jest mojego autorstwa)
      http://www.royalshine.pl/
      Współpraca z Wydawnictwem Alex Lucas (Album o Mieście Mysłowice)
      www.lubelskiedomy.pl
      http://www.gotravels.pl
      http://www.przyczepkowo.pl
      http://www.autotravels.pl
      Fanpage firmy Royal Shine
      Fanpage firmy RS-DOM
      http://detektywistyczny.net/karol-kurpanik-zbrodniarz-nazistowski-ze-slaska/
      http://detektywistyczny.net/walter-pelzhausen-kat-radogoszcza/
      http://detektywistyczny.net/adolf-adler-vel-orlowski-kto-zna-tego-kata/
      Fanpage "Zdrowa Psychologia w codziennym życiu"

Zapraszam do kontaktu :
      kontakt@superteksty.pl 
      www.superteksty.pl
      tel. 88 66666 12
      Zapraszam do współpracy i pozdrawiam.
      Bartłomiej Rotowski
    • Przez seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko.

Doświadczony copywriter chętnie wykona zlecenia dotyczące tworzenia treści: synonimizacji i pisania nowych, unikalnych tekstów pod zaplecza stron internetowych, portali, blogów, stron firmowych lub tekstów reklamowych z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Teksty w języku polskim i angielskim (również synonimy). Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam rzetelność, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe)
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, regulaminy)
      - artykuły sponsorowane i reklamowe
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe
      - zwykłe teksty (precle)
      - teksty na zaplecza
      - teksty na e-mail
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości)
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG)
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów
      - opowiadania, e-booki
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów)

Cechuje mnie:

-dyspozycyjność
      -terminowość
      -profesjonalizm
      -doświadczenie
      -kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO)
      -precyzja (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny)
      -unikalność (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne)

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja wpisów, administracja witryn, audyty SEO, optymalizacja i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem i przetestowania moich możliwości. Przy większych zamówieniach lub dla stałych klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy.