GoodContent.pl

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska

354 postów w tym temacie

19 minutes ago, bagienka said:

Rozumiem :) W takim razie jeszcze taka sugestia (nie tylko dla Pana ale dla wszystkich), żeby w zleceniu zawsze zaznaczać, czy frazy obowiązkowo mają być w takiej formie czy można je odmieniać.

Dla mnie zawsze było to jasne, ale rzeczywiście nie przepadam też za pisaniem tekstów z tego typu frazami.

A w kwestii powolnego realizowania zleceń - myślę, że okres urlopowy to jedno, a stawki to drugie. Widzę, że zlecenia dobrze płatne rozchodzą się jak świeże bułeczki :)  Ale na weekendzie powinno wszystko lub większość pójść :)

W konkurencyjnym portalu jest nie lepiej w sezonie ogórkowym, dodane zlecenia wiszą i wiszą... pewnie może ktoś się podejmie zlecenia jak termin wykonania (96h) będzie dobiegał końca, wtedy copy mają chyba +15% stawki.

Na Goodcontent też nie do końca zlecenia zrobione. Taki urok tego okresu chyba.

www.Hekko.pl : kod -50% na Hosting WWW: EXAG456765

Testuj bezpłatnie przez 14 dni. Polecany przez 95% użytkowników niezależnego forum webhostingtalk.pl

mini_baner2.png

Dzień dobry,

Pytania do właściciela serwisu:

1. czy dałoby się w jakiś sposób oznaczać na liście zleceń zlecenia prywatne? Może nawet utworzyć dodatkową zakładkę w menu? Okazuje się, że miałem w ciągu kilku tygodni zaproszenia od zleceniodawcy, ale ich nawet nie zauważyłem w gąszczu innych zleceń. Dopiero po zalogowaniu na konto e-mail dowiedziałem się o zaproszeniach.

2. czy kiedy zlecenie jest już realizowane, to zleceniodawca może zmienić je na prywatne? Na przykład: jest zlecenie, kilkanaście tekstów z różnymi słowami kluczowymi. Ja, oraz ktoś inny wysłałem już część tekstów. Czy zleceniodawca może zlecić mi prywatne dokończenie zlecenia przez zaproszenie?

Przecież powoli każdy "pisarz" tutaj zdaje sobie sprawę, iż w cenie precla pisze zapleczówkę a potem ktoś ją sprzedaje dalej ;) miałem dwie propozycję w ciągu 7 dni od chłopaków "co tutaj komentują" a potem się użalają "iż nie wyrobił się ktoś z terminem" to kim są pośrednikami pośredniczącymi w tej platformie?

Dodam, mam dla kogo i co ;) powodem nie są ceny czy wakacje a pseudo przedsiębiorcy bez firm ;) 

Najlepsze teksty w najbardziej atrakcyjnej cenie, cała oferta tutaj

Herkules, ale skala takiego zjawiska nie jest chyba bardzo duża. Z drugiej strony jeśli mi się opłaca takie "zapleczówki" to mnie mało obchodzi czy ktoś je sam użyje czy odsprzeda. 

Zleceniodawcy oferujący /niskie/przeciętne stawki sobie poczekają, bo w tym tygodniu (zwłaszcza dzisiaj) obrodziło w zlecenia. W momencie pisania tego posta wisi jakieś kilkadziesiąt, może nawet kilkaset tekstów do zrobienia, wiele za całkiem znośną stawkę. 

Co do tego, że "okres ogórkowy" to też się nie zgadzam. W pierwszej połowie lipca było niewiele zleceń, a jak coś w sensownej stawce się pojawiło to znikało w ciągu kilkudziesięciu sekund (!). Ja sobie to tłumaczę tak, że studenci i uczniowie mają więcej czasu, to sobie dorabiają. Mogę się mylić, dlatego ciekaw jestem jak wyglądają statystyki aktywności copywriterów na stronie, jeśli takowe są dostępne.

11 hours ago, serVer said:

Dzień dobry,

Pytania do właściciela serwisu:

1. czy dałoby się w jakiś sposób oznaczać na liście zleceń zlecenia prywatne? Może nawet utworzyć dodatkową zakładkę w menu? Okazuje się, że miałem w ciągu kilku tygodni zaproszenia od zleceniodawcy, ale ich nawet nie zauważyłem w gąszczu innych zleceń. Dopiero po zalogowaniu na konto e-mail dowiedziałem się o zaproszeniach.

2. czy kiedy zlecenie jest już realizowane, to zleceniodawca może zmienić je na prywatne? Na przykład: jest zlecenie, kilkanaście tekstów z różnymi słowami kluczowymi. Ja, oraz ktoś inny wysłałem już część tekstów. Czy zleceniodawca może zlecić mi prywatne dokończenie zlecenia przez zaproszenie?

Na maila warto od czasu do czasu logować się i to nie tylko ze względu na platformę :P

11 hours ago, serVer said:

Herkules, ale skala takiego zjawiska nie jest chyba bardzo duża. Z drugiej strony jeśli mi się opłaca takie "zapleczówki" to mnie mało obchodzi czy ktoś je sam użyje czy odsprzeda. 

Zleceniodawcy oferujący /niskie/przeciętne stawki sobie poczekają, bo w tym tygodniu (zwłaszcza dzisiaj) obrodziło w zlecenia. W momencie pisania tego posta wisi jakieś kilkadziesiąt, może nawet kilkaset tekstów do zrobienia, wiele za całkiem znośną stawkę. 

Co do tego, że "okres ogórkowy" to też się nie zgadzam. W pierwszej połowie lipca było niewiele zleceń, a jak coś w sensownej stawce się pojawiło to znikało w ciągu kilkudziesięciu sekund (!). Ja sobie to tłumaczę tak, że studenci i uczniowie mają więcej czasu, to sobie dorabiają. Mogę się mylić, dlatego ciekaw jestem jak wyglądają statystyki aktywności copywriterów na stronie, jeśli takowe są dostępne.

Tak jak wspomniałam wcześniej - lepiej płatne zlecenia rozchodzą się niemal od razu:)

Przerobiłem wiele takich portali, niestety są dobrym rozwiązaniem ale zawsze znajdzie się grupa biznesmenów która zniechęca z czasem porządnych zleceniodawców obarczając innych a nie siebie

Dodatkowy atut to cena, nie wiem ile tutaj dostajecie za precla czy zapleczówkę zresztą nawet nie wiem jakie są wymagania 

Miłego dnia :)

Najlepsze teksty w najbardziej atrakcyjnej cenie, cała oferta tutaj

3 hours ago, kluskaKRK said:

Na maila warto od czasu do czasu logować się i to nie tylko ze względu na platformę :P

Kurde, nie wiedziałem, dzięki za protipa. A tak poważniej, to po prostu konto GC mam podpięte pod rzadziej używany adres. Poza wysyłaniem skanów umów, nie muszę się tam często logować, bo wszelkie potrzebne dane są dostępne na platformie. Jednakże informacji o zapkach brakuje.

Dzień dobry,

@serVer - bardzo dobry pomysł z jakimś znacznikiem oznaczającym prywatne zlecenia.

Dodamy to przy najbliższej aktualizacji. Przyznam, że na to nie wpadłem ;)

Z poważaniem,

Bartłomiej Tokarski

Zespół GoodContent.pl

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   1 użytkownik

• Podobna zawartość

• Przez Paq
      Edyta: Sprzedane.

Sprzedam 5 artykułów o pożyczkach gotówkowych sformatowanych jakościowo pod publikacje sponsorowane na WhitePress.

1. Bank odmówił kredytu? Rozwiązaniem może okazać się szybka pożyczka 
      2. Pożyczka dla studentów i emerytów. Niewiele formalności, szybka gotówka
      3. Chwilówka bez zaświadczeń. Sposób na rozwiązanie drobnych problemów finansowych
      4. Chwilówki, konsolidacja pożyczek i zdolność kredytowa. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o pożyczkach
      5. Pożyczka długoterminowa. Rozwiązanie dla szukających finansowego bezpieczeństwa

Materiały mają po 3-4 tys. znaków każdy. Łącznie wszystko ok. 18 tys. znaków.

Słowa kluczowe do ewentualnego podlinkowania wyeksponowane kolorowymi markerami.

Cena za całość: 120 zł netto na fakturze VAT.

Cena niska, bo treści były zredagowane pod konkretnego Klienta, który zrezygnował z publikacji i chcę to upłynnić.

Sprzedaję tylko w całości.

Materiały zredagowane przez mój zespół Redseocopy.

• Przez kasiaszt91
      Wykonam teksty preclowe, zapleczowe, tematyczne. Chetnie podejmę się tworzenia opisów produktów oraz artykułów informacyjnych. Tematyka dowolna.

Cennik ustalany indywidualnie od 1,50 zł/ 1000 zzs.
      Gwarantuję unikalność tekstów, jesttem chętna do podjecia dłuższej współpracy, jak i do wykonywania zleceń indywidualnych. 

Zachęcam do kontaktu: kasiaszt91@gmail.com

Katarzyna Sztermer 
      NIP: 6191971886

• Przez seo-synonimy
       [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko.

Doświadczony copywriter chętnie wykona zlecenia dotyczące tworzenia treści: synonimizacji i pisania nowych, unikalnych tekstów pod zaplecza stron internetowych, portali, blogów, stron firmowych lub tekstów reklamowych z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Teksty w języku polskim i angielskim (również synonimy). Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam rzetelność, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe)
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, regulaminy)
      - artykuły sponsorowane i reklamowe
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe
      - zwykłe teksty (precle)
      - teksty na zaplecza
      - teksty na e-mail
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości)
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG)
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów
      - opowiadania, e-booki
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów)

Cechuje mnie:

-dyspozycyjność
      -terminowość
      -profesjonalizm
      -doświadczenie
      -kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO)
      -precyzja (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny)
      -unikalność (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne)

W ofercie również katalogowanie, preclowanie, tworzenie stron w oparciu o CMS (Joomla, WordPress), publikacja wpisów, administracja witryn, promowanie stron na forach dyskusyjnych i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem i przetestowania moich możliwości. Przy większych zamówieniach lub dla stałych klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy.