GoodContent.pl

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska

293 postów w tym temacie

Muszę przyznać, że poszło to szybko. Pieniądze jeszcze przed weekendem trafiły na konto. Polecam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@komza_seo_copywriting, nasze tempo wypłacania środków to tylko jeden z wielu atutów - nieskromnie mówiąc ;)

Z poważaniem,

Bartłomiej Tokarski

Zespół GoodContent.pl

Edytowane przez GoodContent.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj pisałem przez panel do was i nie otrzymałem wiadomości. Czy działa wam formularz kontaktowy czy nie?

DAMTOX.PL - pozycjonowanie stron!

StolicaZdrowia.pl - Portal o zdrowiu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panie Tomaszu,

Właśnie odpisałem na Pańskie zapytanie - bardzo przepraszam za długi czas oczekiwania :)

Z poważaniem,

Bartłomiej Tokarski

Zespół GoodContent.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy tylko ja mam problem z platformą? Nie widać listy zleceń, przesłanych tekstów próbnych, itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@lisa28, faktycznie mieliśmy problem z bazą danych - teraz już wszystko jest w porządku :)

Z poważaniem,

Bartłomiej Tokarski

Zespół GoodContent.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam :)

Napisałam kilka dni temu tekst - dzisiaj klient zrezygnował ze zlecenia i tekst został automatycznie odrzucony;/ Myślałam, że taka opcja została już zlikwidowana. To niestety trochę niesprawiedliwe w stosunku do copywriterów, którzy poświęcają czas na pisanie, a później klient się po prostu rozmyśli... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień dobry,

@kluskaKRK, bardzo przepraszam za zamieszanie - przypadkowo funkcja ta została z powrotem włączona przy ostatniej aktualizacji. Teraz znowu zablokowaliśmy tę możliwość :)

Z poważaniem,

Bartłomiej Tokarski

Zespół GoodContent.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez DERYK86
      Witam,

Poszukuje osoby z doświadczeniem w tworzeniu tekstów na stronę internetową.

Potrzebuje 10-20 tekstów na czwartek o długości 3000zzs każdy.

Proszę o podanie ceny za 1000zzs i przedstawienie dotychczasowej realizacji na:

e-mail: redwhiteseo@gmail.com
      gg: 8010163

Pozdrawiam
    • Przez rav88
      Wykonam wysokiej jakości teksty o tematyce medycznej: dotyczące opisu schorzeń, ich przyczyn, sposobów leczenia itp. Wyjaśnię wszelkie terminy medyczne.

Posiadam dyplom Uniwersytetu Medycznego. Mam bardzo dużą wiedzę medyczną, oraz doświadczenie w pisaniu artykułów. Zlecania realizuję w krótkim czasie.

Kontakt:
      sigur.ros.mail@gmail.com

• Przez seo-synonimy
       [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko.

Doświadczony copywriter chętnie wykona zlecenia dotyczące tworzenia treści: synonimizacji i pisania nowych, unikalnych tekstów pod zaplecza stron internetowych, portali, blogów, stron firmowych lub tekstów reklamowych z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Teksty w języku polskim i angielskim (również synonimy). Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam rzetelność, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy.

Realizuję zlecenia na:

- teksty wyższej jakości (poradnik, recenzje, regulaminy)
      - artykuły sponsorowane i reklamowe
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe
      - opisy produktów, firm (teksty na strony firmowe)
      - zwykłe teksty (precle)
      - teksty na zaplecza
      - teksty na e-mail
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości)
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG)
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów
      - opowiadania, e-booki
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów)

Cechuje mnie:

-dyspozycyjność
      -terminowość
      -profesjonalizm
      -doświadczenie
      -kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO)
      -precyzja (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny)
      -unikalność (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne)

W ofercie również katalogowanie, preclowanie, tworzenie stron w oparciu o CMS (Joomla, WordPress), publikacja wpisów, administracja witryn, promowanie stron na forach dyskusyjnych i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem i przetestowania moich możliwości. Przy większych zamówieniach lub dla stałych klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy.