GoodContent.pl

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska

Polecane posty

@aragornik, czy mogę prosić o przesłanie maila na nasz drugi adres (kontakt@megatype.pl)? Obawiam się, że nie mamy żadnych "wiszących" spraw odnośnie płatności/rozliczeń.

@oldi, dzięki za propozycję! Dodane do listy do zrobienia ;)

Z poważaniem,

Bartłomiej Tokarski

Zespół GoodContent.pl 

Na tą chwilę miałem kontakt z Panią Anną także chyba wszystko uda się wyjaśnić. Jeśli nie to napiszę na podanego przez Pana maila.

swiatla.auto.pl - zapraszam

Dzień dobry,

Mam analogiczną sytuację jak ostatnio. Zarezerwowałam tekst, klient zrezygnował ze zlecenia, ale ono dalej widnieje mi w tekstach do zrealizowania. Nie mogę więc przejść do realizacji kolejnego, gdyż tego nie da się w żaden sposób usunąć:)

Proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

Dla zlecających przydałaby się informacja czy ktoś już zarezerwował tekst.

Masz artystyczną stronę? Dodaj ją do artystycznego katalogu sztuki ARTKATALOG.PL
Jeśli nie masz artystycznej strony, nic straconego! Dodaj ją do europejskiego katalogu stron ZWARTA.EU

Dzień dobry,

Zgodnie z Państwa feedbackiem, kilka dni temu wprowadziliśmy możliwość zgłaszania tekstu do poprawy, zamiast jego bezpowrotnego odrzucenia.

Jeśli dany tekst nie spełnia wymagań zleceniodawcy, oprócz odrzucenia go, od teraz może on również zgłosić uwagi do tekstu - od tej chwili macie Państwo 24 godziny na wprowadzenie poprawek wedle zaleceń. Jeśli poprawki nie zostaną wprowadzone w tym czasie, tekst zostanie automatycznie odrzucony.

O zgłoszeniu tekstu do poprawy zostaną Państwo poinformowani mailowo - wtedy staje się on automatycznie "aktualnie realizowanym" tekstem. 

Z poważaniem,

Bartłomiej Tokarski

Zespół GoodContent.pl

Przydałoby się jeszcze jakieś zaznaczanie czy tekst już został wykorzystany. Bo chętnie bym zaakceptował wcześniej teksty, ale czekam z zaakceptowaniem aż wykorzystam dany tekst, żeby się nie pogubić.

Masz artystyczną stronę? Dodaj ją do artystycznego katalogu sztuki ARTKATALOG.PL
Jeśli nie masz artystycznej strony, nic straconego! Dodaj ją do europejskiego katalogu stron ZWARTA.EU

3 hours ago, pitrazzz said:

Przydałoby się jeszcze jakieś zaznaczanie czy tekst już został wykorzystany. Bo chętnie bym zaakceptował wcześniej teksty, ale czekam z zaakceptowaniem aż wykorzystam dany tekst, żeby się nie pogubić.

Dzień dobry,

Faktycznie, taka funkcjonalność byłaby bardzo przydatna - dodaliśmy ją już na listę rzeczy "do zrobienia" :)

Z poważaniem,

Bartłomiej Tokarski

Zespół GoodContent.pl

To może i ja dorzucę swoje 3 grosze (z punktu widzenia zleceniodawcy). 

Na plus:

1. Prędkość dostarczania tekstów.
  2. Nie muszę negocjować stawek z copywriterami, albo szukać kogoś kto przygotuje mi tekst za podaną przeze mnie kwotę. Z mojej perspektywy jest to ogromna oszczędność czasu.

Sugestie:

1. Tak jak pisał pitrazzz - przydałoby się oznaczenie czy ktoś już zarezerwował dany tekst.
  2. Odrzucanie tekstów - jeśli widzę, że copywriter nie nadaje się do pisania tekstów z danej dziedziny, chciałabym odrzucić jego tekst i wyjaśnić dlaczego to robię. Niestety obecnie nie ma takiej możliwości. 
  3. Zgłaszanie poprawek:
  • zauważyłam, że po zgłoszeniu tekstu do zmiany i naniesieniu poprawek, w systemie widoczne są dwa teksty (copywriter dodaje poprawiony tekst jako oddzielny i w ten sposób mam dwa opisy, różniące się datą i oczywiście zawartością). Można to ulepszyć dodając jeszcze jeden status - "do poprawy". Czyli początkowo tekst ma "oczekuje na akceptację", zgłaszamy go do zmiany i zmienia się status na "do poprawy", a po naniesieniu zmian ponownie jest "oczekuje na akceptację".  
  • gdy zgłaszam tekst do poprawy staram się przygotować listę rzeczy do poprawki, aby wytłumaczyć copywriterowi co mi się podobało, a co nie. Niestety po wysłaniu zgłoszenia ta informacja przepada. Lepszym rozwiązaniem byłoby dodanie systemu komentarzy przy każdym tekście. Dzięki temu w każdej chwili miałabym wgląd do tego co zgłosiłam do poprawki. 

Moje testy trwają, ale ogólnie platformę oceniam pozytywnie i jestem z niej bardzo zadowolna :)

• Like 1

@risu, wielkie dzięki za sugestie i ocenę naszej platformy :)

Prace nad oznaczeniem, czy dany tekst jest już w realizacji, już trwają - najpewniej zostaną ukończone jeszcze w tym miesiącu.

Mam jeszcze pytanie co do odrzucania tekstów - rozumiem, że chodzi o dodanie funkcjonalności wyjaśnienia copywriterowi, dlaczego jego tekst został odrzucony? 

Z poważaniem,

Bartłomiej Tokarski

Zespół GoodContent.pl

A ja dodam coś od strony copy. Przydałoby się jakieś oznaczenie zleceń, w których zleceniodawca wymaga tekstów próbnych. Co do samych tekstów próbnych, moim zdaniem copy nie powinien być zmuszany do wykonania tekstu o tej samej tematyce.  Nie wystarczy jak wyśle swoją ofertę (powiedzmy min. 500 czy 1000 znaków)? To też byłaby jakaś forma zaprezentowania siebie i swoich umiejętności pisania.

@oldi, serdecznie dziękuję za propozycje - przyznam, że są one bardzo interesujące. Jeszcze nad nimi pomyślimy i podzielimy się ewentualnymi pytaniami :)

Z poważaniem,

Bartłomiej Tokarski

Zespół GoodContent.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Pyciak
      Cześć!

Przyjmę teksty na bloga o tematyce motoryzacyjnej, wymagania:

Tekst z wartością merytoryczną dotyczący porad motoryzacyjnych 3-4 tysiące znaków do 2 linków w treści   
      Nie muszę chyba podkreślać, że teksty muszą być unikalne, pisane przez człowieka dla człowieka.

Trochę o samej stronie: domena za 2004 roku, TR 19, CT 13, 250 BL (w indeksie historycznym prawie 1500), strona właśnie została podlinkowana, więc wkrótce te statystyki ulegną zmianie.

Jeżeli prowadzisz podobny blog możliwa wymiana link za link. Więcej info na priv lub dominik10seo@gmail.com
    • Przez seo-synonimy
       [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko.

Doświadczony copywriter chętnie wykona zlecenia dotyczące tworzenia treści: synonimizacji i pisania nowych, unikalnych tekstów pod zaplecza stron internetowych, portali, blogów, stron firmowych lub tekstów reklamowych z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Teksty w języku polskim i angielskim (również synonimy). Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam rzetelność, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe)
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, regulaminy)
      - artykuły sponsorowane i reklamowe
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe
      - zwykłe teksty (precle)
      - teksty na zaplecza
      - teksty na e-mail
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości)
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG)
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów
      - opowiadania, e-booki
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów)

Cechuje mnie:

-dyspozycyjność
      -terminowość
      -profesjonalizm
      -doświadczenie
      -kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO)
      -precyzja (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny)
      -unikalność (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne)

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja wpisów, administracja witryn, audyty SEO, optymalizacja i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem i przetestowania moich możliwości. Przy większych zamówieniach lub dla stałych klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy.

• Przez Kolusia
      Chętnie podejmę jednorazową lub długoterminową współpracę w zakresie realizacji różnego rodzaju tekstów.
      Copywritingiem zajmuję się od 3 lat.

Na życzenie prześlę próbkę tekstów.

Zapraszam do kontaktu
      zlecenia.copywriting@gmail.com
    • Przez kasiaszt91
      Wykonam teksty na dowolne tematy o różnej długości.
      Oferuję treści unikalne i ciekawe, zawsze w terminie.
      Copywritingiem zajmuję się od 4 lat, posiadam doświadczenie w tworzeniu tekstów o tematyce: pożyczek, finansów, sportu, diet i zdrowego odżywiania, zdrowia (ogólnie), lifestyle, zwierzęta i wiele innych.
      Jestem zainetersowana zarówno stałą współpracą, jak i pojedynczymi zleceniami. Nie boję się wyzwań i jestem otwarta na różne propozycje.

Ceny ustalam indywidualnie, w zależności od zlecenia oraz ilości tekstów.

Osoby zainetersowane proszę o kontakt na adres email: kasiaszt91@gmail.com

Katarzyna Sztermer NIP: 6191971886