Jump to content

Recommended Posts

• Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

KamiX Nie wypowiadaj się za wszystkich. Ja nie czekam z niecierpliwością na giełdę, a piszę sporo na GC. Pilniejsze jest pozyskiwanie klientów.

Jest funkcja ignoruj, polecam. U mnie on wisi od kilku lat w ignorowanych, bo czytanie jego wypowiedzi było jak przedzieranie się przez wypracowania gimnazjalistów i to za darmochę.

Dobry wieczór,   postaram się tutaj odpowiedzieć na wszelkie uwagi.   1. Rzeczywiście w tym artykule nie ma nic odkrywczego, ale są pewne osoby, które nie rozumieją jak się liczą poda

Posted Images

Dzień dobry dodana opcja blokowania anulacji ma służyć nieblokowaniu treści przez fikcyjne konta.

Wiele treści jest blokowanych czasem kilkanaście dni przez konta, na których nikt nie pisze, dlatego też ktoś może 1 raz na 24h zablokować jedną treść.

Jeśli są jakieś problemy zapraszam do kontaktu na mail kontakt@goodcontent.pl

• Like 4
  • Thanks 1
Godzinę temu, GoodContent.pl napisał:

Dzień dobry dodana opcja blokowania anulacji ma służyć nieblokowaniu treści przez fikcyjne konta.

Wiele treści jest blokowanych czasem kilkanaście dni przez konta, na których nikt nie pisze, dlatego też ktoś może 1 raz na 24h zablokować jedną treść.

Brawo za ten ruch!

Czy wprowadzono jakieś inne zmiany?

Papier zawsze można schować. Gorzej kiedy trzeba będzie pokazać świstek, którego się nie ma. 

Tak samo jest z umiejętnościami.

3 godziny temu, GoodContent.pl napisał:

RE WE LA CJA !!!!

To drastyczny krok, ale konieczny.

Gratuluję konkretnej decyzji :)

Powinno pojawić się więcej wartościowych tekstów, które nie znikają w trzy sekundy ;)

@GoodContent.plczy planujecie wprowadzenie funkcjonalności archiwizacji projektów/zleceń (po stronie zlecającego)?

Nie ukrywam, że idzie się pogubić mając sporą listę zamówień.

Do tego przydałaby się funkcja w zakładce Zrealizowane/anulowane zamówienia, która by informowała o ilości niewykorzystanych tekstów w projekcie (jeżeli zlecono >1)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

2 godziny temu, mental napisał:

@GoodContent.plczy planujecie wprowadzenie funkcjonalności archiwizacji projektów/zleceń (po stronie zlecającego)?

Nie ukrywam, że idzie się pogubić mając sporą listę zamówień.

Do tego przydałaby się funkcja w zakładce Zrealizowane/anulowane zamówienia, która by informowała o ilości niewykorzystanych tekstów w projekcie (jeżeli zlecono >1)

Sprawdzimy co da się zrobić :) 

23 godziny temu, Eviene napisał:

Brawo za ten ruch!

Czy wprowadzono jakieś inne zmiany?

Klient nie ma możliwości edycji treści zlecenia. Taką treść może jedynie edytować przez administrację. Czyli koniec zmieniania treści zlecenia podczas realizacji.

• Like 1
  • Thanks 1
2 godziny temu, GoodContent.pl napisał:

Sprawdzimy co da się zrobić :) 

Klient nie ma możliwości edycji treści zlecenia. Taką treść może jedynie edytować przez administrację. Czyli koniec zmieniania treści zlecenia podczas realizacji.

SERIO: brawo WY!

Papier zawsze można schować. Gorzej kiedy trzeba będzie pokazać świstek, którego się nie ma. 

W dniu 8.01.2021 o 22:16, Marcink54 napisał:

Czysty strzał - bardziej rozległe i wymagające sprecyzowania wytyczne. Kilka razy się spotkałem już z wytycznymi w formie, przykładowo linku do zewnętrznych hostingów. Ale to nie rozwiązuje niczego.

Możemy uznać ten podpunkt za martwy, nieobowiązujący lub pozostający w mocy, szczycący się dużą uznaniowością "administratora", który niczym Sherlock Holmes, notorycznie zmuszany jest do dedukcji, czy aby na pewno wysyłamy zleceniodawcy numer telefonu, by dostawać życzenia świąteczne czy może to wstęp do współpracy poza platformą.

Jak teraz to piszę, to zastanawiam się, czy aby na pewno to czepialstwo z mojej strony jest nieuzasadnione. Cały czas z tyłu głowy mam obraz GC jako niewielkiej inicjatywy, niezależnego portalu, gdy w rzeczywistości to własność wielkiego Whitepressu, który nie jest nam w stanie odpowiedzieć na pytanie, czy zleceniodawca jest w stanie odrzucić nasz tekst według własnego widzimisię lub kiedy nasza korespondencja jest, a kiedy nie jest, zgodna z założeniami. 

Takich niewiadomych znalazłoby się pewnie więcej. Oczywiście nie mam punktu odniesienia, bo jest to pierwszy regulamin, który analizuję w ten sposób. Nie licząc oczywiście jakichś podejrzanych stron. Może faktycznie wszystkie regulaminy, istnieją tylko po to, żeby było pretensjonalnie jak na studniówce :P

Myślę, że z całkiem dobrej perspektywy na to patrzysz. Popieram poprzedni wątki. Ja z góry zaznaczam, że nie jestem prawnikiem. Jestem interesantem tematu i osobą, która napisała kiedyś dla GC kilkaset tekstów. Moje przemyślenie jest takie, że GC to takiego rodzaju forum z ogłoszeniami, które zostało wyposażone w notatnik z okrojonymi funkcjami edytowania tekstu. GC należy do pewnej firmy. Z kolei ktoś odpowiada za takową firmę. Czyli idąc tym tropem, możemy powiedzieć, że to forum jest własnością jakiejś osoby. Taka teoretyczna obrona przed wyciekiem współpracy poza portal ma dla nich oczywiście znaczenie finansowe. Skoro forum w teorii należy do pewnego podmiotu, to mógł on zastrzec sobie do tego prawo. Ma to sens. Bo jeżeli jestem właścicielem jakiejś strony i działasz na niej niezgodne z moją wolą, to mogę sobie usunąć Twoje konto. To takie typowe działanie w internecie, które nie powinno nikogo dziwić. Oczywiście to nie oznacza, że GC jest obsługiwane przez wrednych, obrzydliwych ludzi. Strona jest po prostu chaotycznie zorganizowana. Dodatkowo regulamin to bubel.

Jeden tekst na dobę. Czyli po nowych "świetnych zmianach", jeżeli już ktoś odrzuci tekst, to jest później zablokowany. Powiedzmy, że klient odeśle Ci tekst z jakimiś wymyślnymi poprawkami i nie masz danego dnia czasu na ten termin lub zwyczajnie nie chcesz poprawiać jego dodanych widzimisię. Spoglądając logicznie na nową zmianę wprowadzaną przez GC, w takim wypadku pozostaje Ci tylko czekać dobę na to, aż ten tekst znajdzie się w odrzuconych. Już jakiś czas nie pisałem dla tego serwisu, jednak z ciekawości przeglądam to forum, żeby być na bieżąco. Nie wiem, czy jest po co wracać na ten portal. Zabawne jest to, że wspomniana zmiana ma za zadanie utrudnić pracę osobom, które mają multikonta i rezerwują sobie po kilka tekstów. To, w jaki sposób im to utrudni pracę nad tekstem, skoro mają kilka kont? :D Komedia! To przecież każdy, kto tak jak ja przez ten cały czas na GC uczciwie działał na jednym koncie ma teraz trudniej.

Edited by sxldsxxl
24 minuty temu, sxldsxxl napisał:

Jeden tekst na dobę. Czyli po nowych "świetnych zmianach", jeżeli już ktoś odrzuci tekst, to jest później zablokowany. Powiedzmy, że klient odeśle Ci tekst z jakimiś wymyślnymi poprawkami i nie masz danego dnia czasu na ten termin lub zwyczajnie nie chcesz poprawiać jego dodanych widzimisię. Spoglądając logicznie na nową zmianę wprowadzaną przez GC, w takim wypadku pozostaje Ci tylko czekać dobę na to, aż ten tekst znajdzie się w odrzuconych. Już jakiś czas nie pisałem dla tego serwisu, jednak z ciekawości przeglądam to forum, żeby być na bieżąco. Nie wiem, czy jest po co wracać na ten portal. Zabawne jest to, że wspomniana zmiana ma za zadanie utrudnić pracę osobom, które mają multikonta i rezerwują sobie po kilka tekstów. To, w jaki sposób im to utrudni pracę nad tekstem, skoro mają kilka kont? :D Komedia! To przecież każdy, kto tak jak ja przez ten cały czas na GC uczciwie działał na jednym koncie ma teraz trudniej.

No nie, jeden tekst wychodzi na to, że można anulować. Chyba więc trudno mówić tutaj o blokadzie.

Może rozważyć blokadę kont, które tylko rezerwują teksty, a ich nie realizują? Na przykład po 10-15 takich przypadkach.

Zresztą konta nie są weryfikowane pod kątem danych osobowych, numerów PESEL itd.?

1 godzinę temu, sxldsxxl napisał:

Czyli dotyczy to też tekstów które odsyłane są do poprawy ?! 

W takim razie, sorry, ale.. dzięki, również nie wracam 😕

2 godziny temu, kluskaKRK napisał:

No nie, jeden tekst wychodzi na to, że można anulować. Chyba więc trudno mówić tutaj o blokadzie.

Może rozważyć blokadę kont, które tylko rezerwują teksty, a ich nie realizują? Na przykład po 10-15 takich przypadkach.

Zresztą konta nie są weryfikowane pod kątem danych osobowych, numerów PESEL itd.?

Muszą być w jakimś stopniu weryfikowane. Przecież rozliczają nas z US. Ja tam nie widzę potrzeby, żeby wszczynać jakąś burdę na forum, ale kiedyś już raz na to zwróciłem uwagę i powtórzę, że GC wprowadza połowicznie zmiany, które pomagają, a z drugiej strony zmiany, które przeszkadzają dla copy. Mnie tylko zdziwiło, że niektórym to odpowiada, bo w sumie ta zmiana z logicznego punktu widzenia jest lepsza dla osób rezerwujących sobie po kilka tekstów naraz na multikontach. Cóż, niektórzy nawoływali swego czasu też do takich bez sensów jak giełdy do sprzedaży gotowych tekstów bezpośrednio na portalu. Nie będę dalej takiego toku rozumowania mimo wszystko ciągnął, bo nie chce mi się wchodzić w banter z takich błahych powodów.

Godzinę temu, Eviene napisał:

Wnioskując z zebranych informacji, chodzi o to, że teraz użytkownik może raz na dobę anulować zlecenie. Czyli powiedzmy, że po porannej toalecie zrobiłbym sobie kawkę i zarezerwował coś do pracy. Poszedłbym przygotować śniadanie i wrócił przed monitorek. Odświeżyłbym listę zleceń i okazałoby się, że na moim monitorku z kawką w rąsi zauważyłbym prostsze do wykonania zlecenie za dwa razy więcej pieniążków. I teraz pytanie. Co, jeśli coś już dziś anulowałem? No i odpowiedź dosyć prosta - jajco. Jestem wtedy w dupci i wisi nade mną tekst. Taka sama sytuacja, gdy zleceniodawca odeśle mi tekst do poprawy. Okaże się, że zażyczył sobie poprawki, bo nie czytasz mu w myślach i coś jednak nie odpowiada mu w szczegółach tekstu. I co jeśli już dziś użytkownik jeden tekst anulował? To mam do wyboru zabawę z takim zleceniodawcą albo przeczekanie 24h, aby tekst trafił do odrzuconych? Praktycznie rzecz biorąc, zmiana może na niektórych nie wywierać żadnych różnic. Przecież równie dobrze nikomu z nas takie sytuacje mogą się nie przytrafić, prawda? Teoretycznie jest to kupa problemów, których nikt nie potrzebował na portalu. Ja natomiast nie wiem, czy chcę wrócić do GC i być testerem tego nowego systemu. Kto wie, czy to akurat mi los nie przydzieli dodatkowych kłopotów. Ja tam wolę pisać dla zarobku. Dla zabawy i zdobywania doświadczenia pisałem treści dwa lata temu i rok temu.

3 godziny temu, Eviene napisał:

Dzień dobry

dotyczy to anulowanych tekstów. W przypadku jak skończy się czas na realizację tekstu, nie ma blokady na anulację zleceń.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By TextBookers.com
      Witam,

jak platforma copywriterska oferujemy teksty SEO
      precle opisy do katalogów teksty pod zaplecza opisy produktów teksty tematyczne teksty specjalistyczne  

Dla klientów zamawiających teksty:
      Możliwość błyskawicznego zamówienia dowolnej ilości tekstów za niską cenę jednocześnie z gwarancją ich wysokiej jakości. Wszystko to bez zbędnych formalności a także z dostępem do użytecznych narzędzi pozwalających na grupowanie tekstów i ich eksport do zewnętrznych systemów.

I. Jak zamówić tekst?
      1. Rejestrujesz konto w serwisie (bądź logujesz się poprzez facebook).
      2. Doładowujesz konto wirtualnymi punktami. 1 pkt = 1 zł netto
      3. Dodajesz zlecenie przy pomocy prostego formularza.
      4. Akceptujesz tekst bądź zgłaszasz go do poprawy.
      5. Zaakceptowany tekst trafia do stworzonego przez Ciebie projektu gdzie masz do niego stały dostęp a także możliwość eksportu.
      Istotne informacje:
      1. Teksty zamówisz już od 2,98  PLN* netto za 1000 znaków ze spacjami!
      2. Każdy nowy bądź poprawiany tekst jest weryfikowany przez moderatora pod kątem jego jakości a także unikalności.
      3. Masz możliwość grupowania tekstów w stworzonych przez siebie projektach jak również otrzymujesz narzędzie do ich eksportu do zewnętrznych systemów (aktualnie jest to e-mail, ale w najbliższym czasie udostępnimy API do integracji z systemami CMS).
      4. Oferujemy szansę zdobycia dużej ilości darmowych punktów - za zakup ich większej ilości, za ocenienie tekstu napisanego przez copywritera czy też za polecenie klienta. Łącznie rabaty mogą sięgnąć nawet 9%!
      5. Bez względu na ilość zamawianych tekstów zrealizujemy je nawet w ciągu 48 godzin! Wszystko to dzięki unikatowej funkcjonalności rozbijającej jedno zbiorcze zamówienie na kilkanaście mniejszych.
      Pierwszy tekst otrzymasz za darmo w zamian za polubienie naszej strony na facebooku - można, więc bez żadnego ryzyka przekonać się o jakości naszych usług 
      *Cena uwzględnia możliwe do uzyskania rabaty.

II. Program partnerski
      Zachęcamy również do dzielenie się informacją na temat naszego serwisu. Od każdego doładowania poleconej osoby oferujemy 5% jego wartości. Zarobione w ten sposób punkty można przeznaczyć na realizację własnych zleceń.
      Dane firmy:

TextBookers Sp. z o.o.
      ul. Cyfrowa 6
      71-441 Szczecin
      NIP: 8513196001

Kontakt:
      biuro@textbookers.com
      www.textbookers.com

• By dalmacja1
      Witam,
      Chętnie podejmę współpracę lub wykonam zlecenie dla firmy z zakresu:

- Copywriting- pisanie tekstów dobrej jakości, poprawnych merytorycznie oraz ortograficznie
      - Link buildig- zamieszczanie linków na forach i blogach tematycznych. Posiadam szeroką bazę kont użytkowników na forach i na portalu społecznościowym Facebook. 
      - Prowadzenie fan page w mediach społecznościowych- ciekawe i zachęcające innych użytkowników do odpowiedzi wpisy,odpowiedzi na pytania użytkowników
      Co gwarantuję?
      Rzetelne wykonanie pracy, terminowość, szybkość wykonania zlecenia, atrakcyjne ceny,uczciwość, nowe pomysły
      Czego oczekuję?
      Płatności za wykonaną pracę 

Zapraszam do współpracy !

Kontakt:
      Adres e-mail: aniadalmacja@gmail.com
      PW
      Telefon: 781 680 457
    • By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By seo-synonimy

Dzień dobry!

Realizuję zlecenia na:

- opowiadania, e-booki,

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy