Jump to content
GoodContent.pl

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska

Recommended Posts

Nie należy szukać usprawiedliwienia i trybów alternatywnych dla czegoś, co powinno (po prostu) działać, bo taka jest jego rola.

Pewnie, że mogę zaglądać na skrzynkę, czy do zakładki "aktualnie realizowany" co godzinę, żeby sprawdzić, czy jakiś tekst nie został zwrócony do poprawy.

Ale po co? Archiwum powinno działać nienagannie i to z niego powinnam się dowiedzieć czy ktoś mi tekst zaakceptował, czy zwrócił do poprawy, czy też odrzucił. Proste.

13 godzin temu, Ainee napisał:

Ja użyłam swojego Gmaila i zawsze dostaję powiadomienie na telefonie, gdy przychodzi nowy mail. Nie zapisuję się na bzdurne newslettery, więc spamu nie mam, a zawsze wiem, co się dzieje na moim GC :) 

Nie wiem, z jakiej korzystasz skrzynki, ale na Interii spam można liczyć w dziesiątkach dziennie. Ten pomysł nie jest dobry — szczególnie że korzystam ze smartwatcha, który wibruje mi przy każdym powiadomieniu. Szlag by mnie trafił, przysięgam ;)

19 minut temu, Baba Jaga napisał:

Nie należy szukać usprawiedliwienia i trybów alternatywnych dla czegoś, co powinno (po prostu) działać, bo taka jest jego rola.

Pewnie, że mogę zaglądać na skrzynkę, czy do zakładki "aktualnie realizowany" co godzinę, żeby sprawdzić, czy jakiś tekst nie został zwrócony do poprawy.

Ale po co? Archiwum powinno działać nienagannie i to z niego powinnam się dowiedzieć czy ktoś mi tekst zaakceptował, czy zwrócił do poprawy, czy też odrzucił. Proste.

Nie wiem, z jakiej korzystasz skrzynki, ale na Interii spam można liczyć w dziesiątkach dziennie. Ten pomysł nie jest dobry — szczególnie że korzystam ze smartwatcha, który wibruje mi przy każdym powiadomieniu. Szlag by mnie trafił, przysięgam ;)

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)

Czym różni się zaglądanie do archiwum od zaglądania do zakładki "aktualnie realizowany"? Niczym, są obok siebie. Powiadomienie na maila jest jedną z opcji informowania copy o tym, że tekst został zwrócony do poprawy. Działa nienagannie, mi taka informacja zawsze przychodzi, a administracji nie interesuje to czy ktoś korzysta ze smartwatcha, czy ze smartfona z szybkimi powiadomieniami. To już sprawa copy jak do tego podchodzi.

Nie warto robić problemów z niczego, bo to tylko hamuje wdrażanie ważniejszych rzeczy :) 

• Like 5

Teraz to nie ma znaczenia, bo i tak nie można wziąć innego tekstu dopóki nie poprawi się tego zwróconego. Trudno jest zatem go pominąć. Ale jest wiele postulatów, aby umożliwić realizację innych tekstów w momencie kiedy jakiś tekst jest do poprawy. Na to ma się 24h i w sumie najpierw mogę napisać sobie kilka tekstów innych, a dopiero później usiąść do tego do poprawy. W takiej sytuacji warto, aby w Archiwum ten tekst się znajdował z adnotacją "do poprawy", bo istnieje ryzyko, że można go po prostu pominąć. Zatem naprawa tego błędu to coś co może się przydać w przyszłości.

• Like 2

Just now, pawig said:

Teraz to nie ma znaczenia, bo i tak nie można wziąć innego tekstu dopóki nie poprawi się tego zwróconego. Trudno jest zatem go pominąć. Ale jest wiele postulatów, aby umożliwić realizację innych tekstów w momencie kiedy jakiś tekst jest do poprawy. Na to ma się 24h i w sumie najpierw mogę napisać sobie kilka tekstów innych, a dopiero później usiąść do tego do poprawy. W takiej sytuacji warto, aby w Archiwum ten tekst się znajdował z adnotacją "do poprawy", bo istnieje ryzyko, że można go po prostu pominąć. Zatem naprawa tego błędu to coś co może się przydać w przyszłości.

Ten tekst będzie się wówczas znajdował w Archiwum...

Teraz gdy jeden tekst jest do poprawy trafia do aktualnie realizowanych i nie widać go w Archiwum.

Jednak, gdy raz miałam taką sytuację i trafiły mi się jednocześnie dwa teksty do poprawy, to jeden widniał w aktualnie realizowanych, a drugi czekał w kolejce w Archiwum z adnotacją "do poprawy". Poprawiłam pierwszy i trafił do Archiwum normalnie, a drugi trafił do aktualnie realizowanych. Nie wiem więc w czym problem. Są pilniejsze rzeczy do realizacji niż to, bo komuś się maila nie chce sprawdzać.

• Like 2

Swoją drogą, bez sprawdzania maila można byłoby pominąć niektóre zamówienia prywatne, jeśli zostały dodane w niekorzystnym czasie i bez wiadomości prywatnej, a nie przeglądamy dokładnie starszych niż te na pierwszej stronie. Fajnie by było, gdyby była na stronie jakaś osobna zakładka na takie zamówienia lub gdyby były one na przykład oznaczone innym kolorem na liście zleceń. Osobiście nie jest mi to bardzo potrzebne, ale wyobrażam sobie, że niektórym mogłoby to pomóc.

Ależ się oburzyli, proszszsz ;)

Rzadko trafiają mi się teksty do poprawy, ale się trafiają. Jeśli (teoretyzując) trafiłyby się dwa w jednym czasie i miałabym zarezerwowany kolejny — mogłabym się pogubić. Notujecie sobie, co piszecie? Czy pamiętacie wszystkie do 7 dni wstecz? Spostrzeglibyście się, że brakuje wam dwóch w archiwum po kilku dniach?

Hm. Lubię proste rozwiązania. Zwyczajnie. Jeśli coś jest do czegoś stworzone — ma działać i tyle.

Wy macie taki sposób na życie i pracę, ja inny. Lubie mieć poukładane jak należy.

W temacie blokowania zmian — to nie jest zmiana. Jest to naprawienie błędu w działaniu GC.

17 minut temu, Ainee napisał:

Swoją drogą, bez sprawdzania maila można byłoby pominąć niektóre zamówienia prywatne,

Pewnie, że tak. Tyle że ja nie piszę zleceń prywatnych.

Próbujecie mnie przekonać do rzeczy, które nie są mi potrzebne,  negując konieczność  prawidłowego działania portalu.

Nie rozumiem 🤔

Ale spoko.

Koniec tematu, mam nadzieję, że naprawią :)

3 minuty temu, Baba Jaga napisał:

negując konieczność  prawidłowego działania portalu.

portal działa prawidłowo, to Ty nie korzystasz z maila - ot, cała filozofia tego problemu ;)

• Like 2

2 godziny temu, Matthew1991 napisał:

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)

Czym różni się zaglądanie do archiwum od zaglądania do zakładki "aktualnie realizowany"?

Ano tym, że jeśli zwrócono do poprawy dwa teksty, to nie widzisz tego. Masz "na tapecie" jeden ... taki surprise może Ci się trafić, że napiszesz poprawkę, zatwierdzisz. Ooooops ... kolejny ... skąd on się tam wziął ? Naprawdę? Jeszcze jeden? Jasny gwit - kolejna poprawka, a ja mam i tak mało czasu na napisanie właściwego, który sobie zarezerwowałem w międzyczasie.

Taka tam, mała dygresja w temacie zasadności.

Przed chwilą, monis190 napisał:

portal działa prawidłowo, to Ty nie korzystasz z maila - ot, cała filozofia tego problemu ;)

Niech będzie.

32 minuty temu, Ainee napisał:

Swoją drogą, bez sprawdzania maila można byłoby pominąć niektóre zamówienia prywatne, jeśli zostały dodane w niekorzystnym czasie i bez wiadomości prywatnej, a nie przeglądamy dokładnie starszych niż te na pierwszej stronie. Fajnie by było, gdyby była na stronie jakaś osobna zakładka na takie zamówienia lub gdyby były one na przykład oznaczone innym kolorem na liście zleceń. Osobiście nie jest mi to bardzo potrzebne, ale wyobrażam sobie, że niektórym mogłoby to pomóc.

To jak ktoś zleca tekst jako zlecenie prywatne to można sie o tym dowiedzieć tylko z maila, a z poziomu platformy nie? Jeśli tak jest, jeśli dobrze zrozumiałem, no to to jest jakis bezsens. 

14 minutes ago, pawig said:

To jak ktoś zleca tekst jako zlecenie prywatne to można sie o tym dowiedzieć tylko z maila, a z poziomu platformy nie? Jeśli tak jest, jeśli dobrze zrozumiałem, no to to jest jakis bezsens. 

Przecież zawsze tak było. No bez jaj, mamy XXI wiek i każdy ma dostęp do maila. Przez tyle lat GC funkcjonowało i jakoś nikt się na to wszystko nie skarżył, a teraz jakiś wysyp. Są rzeczywiście sprawy pilne do załatwienia czy ważne dla wielu z nas np. Giełda Tekstów. A teraz będzie korygowanie jakiś "pierdół", bo komuś się nie chce maila otworzyć itd. :P

• Like 2

15 minut temu, pawig napisał:

Z maila. Co prawda zlecenie jest na liście, ale nie wiemy które jest prywatnym. ;) 

Giełda tekstów akurat dla mnie nie jest w ogóle potrzebna i dla mnie właśnie to jest pi*****a. 

Ja tylko zwracam uwagę na pewnien bezsens. Jestem cały dzień zalogowany na GC, klient daje mi zlecenie prywatne i ja się o tym nie dowiem jeśli nie wejdę na maila? No absurd. No jak piszesz, mamy XXI wiek i nie mam dostępu do wszystkich informacji z poziomu platformy? No to GC musi jeszcze popracować nad tym, aby ten XXI wiek dogonić. 

No na TB jak klient daje zlecenie prywatne to od razu widzę to z poziomu platformy. Byłem przekonany, że tak oczywista rzecz działa też na GC. 

Just now, pawig said:

Giełda tekstów akurat dla mnie nie jest w ogóle potrzebna i dla mnie właśnie to jest pi*****a. 

Ja tylko zwracam uwagę na pewnien bezsens. Jestem cały dzień zalogowany na GC, klient daje mi zlecenie prywatne i ja się o tym nie dowiem jeśli nie wejdę na maila? No absurd. No jak piszesz, mamy XXI wiek i nie mam dostępu do wszystkich informacji z poziomu platformy? No to GC musi jeszcze popracować nad tym, aby ten XXI wiek dogonić. 

No na TB jak klient daje zlecenie prywatne to od razu widzę to z poziomu platformy. Byłem przekonany, że tak oczywista rzecz działa też na GC. 

Ta, ale pod innymi względami to TB zostało w wieku XIX :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By uportal
      Zapraszam do współpracy wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem uczciwego, terminowego, oraz rzetelnego copywritera z blisko 10 letnim doświadczeniem.
      W moim portfolio znajdują się przeróżne realizacje, które mogę udokumentować i przedstawić wszystkim zainteresowanym osobom. Współpracuje z zaufaną grupą copywriterską, dzięki czemu wykonujemy zlecenia szybko i prawidłowo, przekazując sobie tematy według własnych zainteresowań i doświadczenia (dzięki temu teksty są realizowane o wiele szybciej i mają należytą wartość!).

Wykonuję wszystkie typy tekstów pisanych. Do zamówień powyżej 50 tysięcy znaków miesięcznie zapewniam lepsze warunki współpracy.
      Potrzebujesz większej ilości tekstów miesięcznie? Napisz, ustalimy indywidualną, preferowaną cenę! 

Moje artykuły cechuje dobrze dobrany temat, wiedza która jest w nich zawierana, oraz chwytliwy temat, nagłówek, jak i sformatowana treść, która ma przyciągać klienta/widza nawet po kilku latach.
      Termin ustalany jest indywidualnie (wykonuje również szybkie realizacje typu ASAP, lub realizacje weekendowe).

Na wszystkie usługi wystawiam faktury

Kontakt i dane firmy:
      Web Positions
      Marcin Komorowski
      Wróbla 68/9
      20-719 Lublin
      NIP: 7123185561

webpositions@biznespoczta.pl
      Tel: 786-013-285
    • By RavenCopywriting
      Zajmuję się tworzeniem artykułów SEO.

Tworzone przeze mnie artykuły są:

- wysokiej jakości merytorycznej - praca w oparciu o publikacje naukowe, techniczne oraz literaturę branżową,
      - poprawne językowo,
      - terminowo, w razie opóźnień oferuję rabaty lub rekompensatę!
      - dostarczone w umówionej formie,
      - bezpłatnie i szybko poddawane ewentualnym korektom,
      - dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb Twoich klientów!
      - oferowane w uczciwej cenie,

CENNIK:
      ZAPLECZE: od 2.00zł netto za 1000zzs, BLOG: od 2.50zł netto za 1000zzs,
      FVAT/umowa o dzieło/umowa zlecenie

Przygotuję artykuły o każdej tematyce. Szczególnie specjalizuję się w następujących branżach:

IT, biznes, budownictwo i dom, medycyna, diety, uroda, elektronika, psychologia i edukacja,  
      Kontakt: 
      tel. 785-841-421
      ravencopywriting@gmail.com

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy