Jump to content
GoodContent.pl

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska

Recommended Posts

Dzień dobry,

Zmieniliśmy właśnie serwer na dwukrotnie mocniejszy - dzięki temu strona powinna znacznie przyspieszyć, nie będą również występowały "zawieszenia", o których pisali Państwo w ostatnich dniach :)

Pozdrawiam,

Bartłomiej Tokarski

Założyciel GoodContent.pl

• Like 1
  • Thanks 3

6 godzin temu, marek_____ napisał:

Sindirus, podpisuję się w pełni pod tym co napisałeś. Szkoda, że w dzisiejszych czasach mało który pracownik najemny potrafi stanąć w obronie innego pracownika w ramach solidarności i świadomości klasowej, a większość jeszcze atakuje go, przyklaskując chciwemu pracodawcy i jego wątpliwym moralnie praktykom, bo taki mamy klimat pochwały i uwielbienia dla skrajnie kanibalistycznego kapitalizmu.

Mamy wielkie szczęście, że tutaj możemy to zrobić. Takie sytuacje w pracy etatowej u prywaciarza kończą się często zwolnieniem .... obu. Wiem, że niby mamy rynek pracownika, że podobno o pracę jest łatwo i takie tam — ale to wszystko „niby i podobno".

Uwierzcie mi — raz się nie spodobała argumentacja mojej (niewyparzonej) paszczy, i już za dwa dni wisiało ogłoszenie na pracuj.pl na moje stanowisko. Nic to, że argumenty logiczne, że włodarz do zada (i tak pofrunął jak jaskółka). Życie. Ostałam się, bo nastał nowy włodarz.... i dobrze, bo naprawdę lubię tę pracę.

Tutaj można się za kimś wstawić i nie grozi to zwolnieniem ;) . Możemy, korzystajmy :)

• Like 1

Rynek pracownika to fikcja. Pod względem relacji pracodawca-pracownik, wciąż mamy w naszym kraju trzeci świat, a ulubiona argumentacja szefów to "jak się nie podoba to wynocha, mam 100 na Twoje miejsce" :).

Wiem o czym mówisz, bo właśnie kilka dni temu straciłem pracę za postawienie się pracodawcy (na szczęście tylko zlecenie za kilka stówek miesięcznie). Ciężki los tych, którzy nie dają sobą pomiatać w pracy :).

• Like 1

Dobry wieczór,

Planowane przez nas przyspieszenie wypłat do 1 dnia roboczego nadchodzi wielkimi krokami - można się go spodziewać w ciągu kilkunastu-kilkudziesięciu godzin :)

Od teraz dokumenty generowane będą automatycznie, wystarczy je tylko zaakceptować w panelu!

Pozdrawiam,

Bartłomiej Tokarski

• Like 2
  • Thanks 2

Mam taką prośbę do administracji. Skoro już nie chcecie wprowadzać sztywnego podziału na typy tekstów, to przynajmniej przy ustalaniu przez klienta ceny wprowadzanego zlecenia napiszcie mu na stronie w widocznym miejscu, że oferowana zapłata powinna odpowiadać oczekiwanej jakości tekstu. Skręca mnie już od patrzenia na zlecenia za 1,15 zł / 1000 zzs, które są opisane jako "oczekiwane teksty merytoryczne, wartościowe, informacyjne" itp.

• Like 1

30 minutes ago, marek_____ said:

Mam taką prośbę do administracji. Skoro już nie chcecie wprowadzać sztywnego podziału na typy tekstów, to przynajmniej przy ustalaniu przez klienta ceny wprowadzanego zlecenia napiszcie mu na stronie w widocznym miejscu, że oferowana zapłata powinna odpowiadać oczekiwanej jakości tekstu. Skręca mnie już od patrzenia na zlecenia za 1,15 zł / 1000 zzs, które są opisane jako "oczekiwane teksty merytoryczne, wartościowe, informacyjne" itp.

Z jednej strony GC reklamuje się tym, że ile klient da, tyle da i wolny rynek, ale takie może propozycje cenowe gdzieś wrzucić przy składaniu zamówienia na teksty? Mogłoby to być ujęte na zasadzie "teksty wysokiej jakości, nadające się na profesjonalne strony internetowe i pisane przez copywritera z doświadczeniem wyceniane są zazwyczaj na...". Taka informacja, może by to coś dało?

Nie da nic. Nawet gdyby musiał się dziesięć razy przeklikiwać pomiędzy komunikatami, że płaci za mało. Zleceniodawcy wystawiający takie oferty robią to celowo a nie przez przypadek, bo "nie wiedzieli, że to za mało". Może część nie ma świadomości, że wystawiając tekst za 3 zł brutto wcale nie robi dobrze copywriterowi, bo ten dostaje z tego połowę z groszami.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

Dzień dobry,

Taki komunikat jest już wdrożony - zarówno przy sugerowanych stawkach przy wystawianiu zamówienia, jak i w komunikacie, jeśli zamówienie jest realizowane dłużej niż 48 godzin. Wtedy sugerowana jest między innymi podwyżka stawki.

Pozdrawiam,

Bartłomiej Tokarski

@sindirus  Okej, chyba mam na to niewinne dziecięce spojrzenie, bo przez chwilę sądziłam, że może ktoś zwyczajnie nie wie, ile to kosztuje. @GoodContent.pl Fajnie, że coś takiego jest, moje rozważania uważam za zamknięte.

Dziękuję za wyjaśnienie. W takim wypadku niestety trzeba uznać, że płacenie 1,15 zł na rękę za 1000 zzs przez klienta za tekst "informacyjny/wartościowy/merytoryczny" to po prostu celowe skąpstwo i jego zła wola.

Właśnie miałem o tym pisać. Podobno serwer lepszy ale zdarza się że strona ogromnie zamula - nawet minuta na zapis szkicu.

Dzień dobry,

Przepraszam za problem, faktycznie coś się dzieje... Zgłosiłem to do serwerowni.
Niedługo powinno być po problemie tym bardziej, że przy dużo mocniejszym serwerze takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

Pozdrawiam,

Bartłomiej Tokarski

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By RavenCopywriting
      Witajcie!

W związku z epidemią COVID-19, spadkiem obrotów na rynku i utrudnieniami w pracy końcu działamy normalnie! 
      Jako, że sytuacja na rynku jest niewiadoma, oferujemy znaczne promocje na realizowane przez nas zlecenia, aby zredukować koszty dla Was i wesprzeć rynek w tym trudnym okresie. 

Napiszemy  Ci: (cena netto dot. 1000zzs)

- Proste teksty typu precle - od 1,20zł

- Opisy kategorii (krótkie treściwe) – 1,80zł

- Artykuły zapleczowe- od 1.5zł

- Teksty „tematyczne”/blogi - od 2.00zł

Teksty są unikalne, profesjonalne i najważniejsze – dostarczane terminowo (możliwe max kilku dniowe poślizgi związane z utrudnieniami biura) 

ravencopywriting@outlook.com
    • By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By RavenCopywriting
      Witajcie!

Po kilku miesiącach wymuszonej przerwy wracam do tworzenia treści.

Realizuję profesjonalne artykuły dla celów pozycjonowania, na strony internetowe, blogi i tym podobne. Napisz to się dogadamy😊

Napiszę Ci: (cena netto dot. 1000zzs)

- Proste teksty typu precle - od 1,40zł

- Opisy kategorii (krótkie treściwe) – 2,10zł

- Artykuły zapleczowe- od 2zł,  

- Teksty „tematyczne”/blogi - od 2.50zł

Teksty są unikalne, profesjonalne i najważniejsze – dostarczane terminowo.

ravencopywriting@outlook.com

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy