Jump to content

Recommended Posts

A kiedy zleceniodawcy będą wiedzieć, jaką faktycznie kwotę za tekst otrzymujemy my? Właśnie mam klienta, z którym ustaliłam stawkę za 1000 zzs. Zlecił zlecenie, a tam stawka oczywiście sporo niższa. Zdziwiony podsyła zrzuty ekranu, bo jemu pokazuje inną kwotę netto i brutto dla copywritera niż mi. Różnica rzędu niemal 1/3 kwoty, a więc sporo...

• Like 1
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

KamiX Nie wypowiadaj się za wszystkich. Ja nie czekam z niecierpliwością na giełdę, a piszę sporo na GC. Pilniejsze jest pozyskiwanie klientów.

Jest funkcja ignoruj, polecam. U mnie on wisi od kilku lat w ignorowanych, bo czytanie jego wypowiedzi było jak przedzieranie się przez wypracowania gimnazjalistów i to za darmochę.

Dobry wieczór,   postaram się tutaj odpowiedzieć na wszelkie uwagi.   1. Rzeczywiście w tym artykule nie ma nic odkrywczego, ale są pewne osoby, które nie rozumieją jak się liczą poda

Posted Images

Dnia 24.06.2019 o 13:56, GoodContent.pl napisał:

Teraz zastąpiliśmy tylko warunek "maksymalnie 10% odrzuconych tekstów lepiej płatnych" na "średnia ocen musi wynieść co najmniej 4,70".

Pozdrawiam,

Bartłomiej Tokarski

Założyciel GoodContent.pl

Zbyt wysoko. Według mnie 4,5 to sprawiedliwa opcja. Zdarzają się zleceniodawcy, którzy wymagają niemożliwego i oceny są "na odczepnego" . Albo nie oceniają wcale. 

@Baba Jaga  Miałam dokładnie to samo odczucie. Na ten moment mam ocenę 5,0, ale piszę od miesiąca, a wiem dobrze jak to jest z ludźmi. Przy ilości tekstów, które piszą osoby rzeczywiście zaangażowane w platformę ciężko mi uwierzyć, że nie pojawią się żadne błędy i klienci, którzy właśnie wymagają niemożliwego. 4,5 to sprawiedliwa i rozsądna opcja.

Dzień dobry,

Widzimy w statystykach (w oparciu o dane setek copywriterów), że ocenę 4,5 mają właściwie tylko Ci, którzy zdecydowanie nie powinni mieć dostępu do najlepiej płatnych zamówień. Proszę mi uwierzyć, długo to analizowałem :)

Pozdrawiam,

Bartłomiej Tokarski

No to nie będę tego podważać. Wydaje mi się, że tutaj na forum też raczej nikt nie wspominał, że się nie załapał.

Z drugiej strony mam pytanie z czystej ciekawości,  ilu jest aktywnych copywriterów na GC?

Dnia 24.06.2019 o 14:26, askaaa88 napisał:

A czy uzasadnienie "-" dla oceny 4 jest odpowiednie? 

Też dziś takie dostałem. Może warto wprowadzić minimalną ilość znaków w uzasadnieniu, np. 30 znaków? Tak w ogóle to z automatu takie uzasadnienie powinno być odrzucane, bo nic w nim nie ma, a nie będę latał ze wszystkim na maila.

Dzień dobry,

@askaaa88, proszę o kontakt mailowy w tej sprawie, na pewno coś uda się zrobić :)

Niemniej jednak, byłbym bardzo wdzięczny, gdyby zgłaszali Państwo te oceny, które faktycznie mogą zaważyć na "wypadnięciu" ze średniej w wysokości co najmniej 4,70. Przykładowo, jeśli mają Państwo 100 piątek i jedną czwórkę, takiego ryzyka raczej nie ma :)

Ułatwi to pracę zarówno mi, jak i Państwu.

Pozdrawiam,

Bartłomiej Tokarski

@Anna Wyrzykowska Mam wrażenie, że nie chodzi o pretensje i roszczenia, a raczej, o to, aby chociaż wiedzieć za co ta czwórka. Powyżej koleżanki i koledzy nie dostali uzasadnienia, więc nawet nie wiedzą nad czym pracować, a to nie motywuje. W szkole wiesz, czemu nie dostajesz najwyższej noty (Zazwyczaj)

Bez przesady, trzeba sie ubiegac o swoje, zwlaszcza ze od ocen jak widac cos moze zalezec. Nie dziwi mnie odwolywanie sie do nieuzasadnionych kiepskich ocen, skoro ¨prawo¨platformy takie uzasadnienie nakazuje. Domena pierwszoklasisty jest raczej kladzenie uszu po sobie i godzenie sie na niesprawiedliwosc, bo jakos tak glupio sie odezwac.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By CopywriterPaulina
      Stworzę kreatywne posty z wykorzystaniem grafiki na Facebooka i Instagrama, teksty do mailingu, opisy produktów w sklepie internetowym, teksty na każdą tematykę i wszystko co z tym związane z uwzględnieniem wszystkich Państwa wymagań i sugestii za niewygórowana cenę w pakiecie pełne zaangażowanie oraz dokładne zapoznanie się z każdym tematem pracy. 

email kontaktowy: paulinap577@yahoo.com
      Zapraszam do współpracy!
    • By Juve
      Witajcie,

szukam możliwości, aby pracować w obszarze digital marketingu (np. SEO, content marketing, analityka). Posiadam już w tym pierwsze doświadczenia i pewną wiedzę.
      Mam m.in. certyfikat Google Analytics i Marketing Analytics (z platformy Udacity - wykonałem 8 projektów w języku angielskim sprawdzanych przez mentorów).

Jestem otwarty na różne propozycje oraz formy współpracy (B2B, UoP, zlecenie). Obecnie jestem dostępny niemalże pełnoetatowo. Interesuje mnie praca zdalna, ewentualnie hybrydowa (Łódź).

Przykładowe zlecenia, które mogę wykonywać:
       - pisanie wartościowych artykułów
       - tworzenie zaplecza blogowego na darmowych/dostarczonych szablonach
       - analityka danych
       - tworzenie opisów do produktów na sklepach internetowych
       - działania social media

Zapraszam do kontaktu. Najpierw na forumowy mail: juve160787@gmail.com.
      Zainteresowanym chętnie opowiem coś więcej o sobie i wyślę, np. przykładowe teksty.

Pozdrawiam i zapraszam.

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By Mateusz Szczęsny
      Dzień dobry, bądź dobry wieczór, w zależności od tego, o której godzinie odpalasz to ogłoszenie.

Na forum jestem obecny od 2008 roku, w tym czasie wykonałem naprawdę wiele zleceń, które łącznie mogłyby przebić ilość znaków zawartych w Encyklopedii Gutenberga. 
      Swoją wiedzę i umiejętności tworzenia słowa pisanego przekładam zawsze na zadowolenie kontrahenta. 

Specjalizuję się w poniższych tematach:
      ubezpieczenia finanse motoryzacja zdrowie transport Nie boję się jednak podejmować nowych wyzwań, a solidny research to dla mnie codzienność.
      Z chęcią podejmę się nowych zleceń, zarówno jednorazowych, a także tych długofalowych. Tworzę teksty przyjazne automatom G, jak również ludziom, którzy po prostu szukają ciekawych artykułów.

W zakres moich usług wchodzi:
      - tworzenie wartościowego contentu na nowo powstające strony internetowe
      - tworzenie artykułów poradnikowych, felietonów, recenzji czy też opisów najróżniejszych produktów
      - słowo pisane w każdej jego postaci

Jeśli masz pytanie, napisz, czego oczekujesz, a ja wycenię Twoje zlecenie i podam przybliżony czas wykonania.
      Forma rozliczenia w zależności od wymagań klienta.
      Masz pytanie? Szukasz odpowiedzialnego i doświadczonego copywritera?
      Pisz!

tidimel[at]gmail.com
      Pozdrawiam, SZM.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy