Jump to content

speed-links.net - nowy indexer

Recommended Posts

• Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po 7 dniach indeksacji linków :  

Również testuje polskie indeksery w speed-links wygląda to tak:   2 dzień - 65 % 4 dzień - 18 % 5 dzień - 30 % 6 dzień - 41 %   *Test na Profilach VIP, Nie sprawdzałem czy linki są index czy no in

Zapraszamy do przetestowania naszego systemu indeksacji . Na razie to jest wczesna beta - nie będę rozpisywał się o poziomie uzyskiwanej indeksacji bo ta jest różna dla różnych rodzajów skryptów.  

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

jako leniowi zechciało mi się sprawdzić całe 5 losowych "publicznych" linków wrzuconych wczoraj do systemu - wszystkie (!) tego samego dnia wlazły do indeksu G. Coś bajki opowiadacie, kolejne posty w kolejnym wątku na tym forum, które "pachną" mi z daleka jak to określiłem gdzie indziej: "dziecinadą"...

Edited by qazy

jako leniowi zechciało mi się sprawdzić całe 5 losowych "publicznych" linków wrzuconych wczoraj do systemu - wszystkie (!) tego samego dnia wlazły do indeksu G. Coś bajki opowiadacie, kolejne posty w kolejnym wątku na tym forum, które "pachną" mi z daleka jak to określiłem gdzie indziej: "dziecinadą"...

Sprawdziłem jeszcze raz inne linki, które wrzucałem do speed-links. Tym razem z blogów web2.0 (m.in. wordpress.com, tumblr.com itp.). Łącznie 150 linków z 5 listopada i 15 listopada. Zaindeksowanych 25/150. Sprawdziłem także linki z 16 listopada wrzucone około 22. Zaindeksowane 2/39. Nie uważasz, że sprawdzenie 5 linków nie daje dobrego rezultatu? Jak chodziłeś do szkoły na matematykę (dział prawdopodobieństwo), to powinieneś wiedzieć, że żeby sprawdzić jakąś próbkę, trzeba mieć troszkę więcej danych niż z 5 stron?

Ja mam pakiet 100.000

Faktycznie masz dużego.

Post nie wnosi nic do zaistniałego problemu. Nie macie co robić, żeby tracić czas na pisanie takich postów? Każdy kto korzysta z systemu chciałby, żeby skuteczność była jak największa. Sam chciałbym, żeby właściciel odniósł się do problemu słabej indeksacji. Każdemu systemowi zdarzała się czkawka oraz opóźnienia w indeksacji. Sam osobiście testuje kilka systemów i zacząłem test speed-links, bo ma api do kilku softów, których akurat używam. Jeśli jednak ma być tak marna skuteczność indeksacji to wolę ręcznie pobierać linki i wrzucać do innych systemów, które moim zdaniem mają lepszą skuteczność. Żeby nie było, sprawdziłem przed chwilą stan indeksacji chińskich linków z systemu konkurencyjnego (według mnie trudniej je zaindeksować niż artykuły z blogów web2.0) i stan indeksacji wyniósł około 56% (ponad 200 linków sprawdzonych). Jedyna różnica jest taka, że tamte linki były wrzucone na początku listopada. Jeśli nic się nie zmieni z indeksacją, to trudno, straciłem 64 zł na pakiet 25000 linków.