Jump to content

Recommended Posts

Witam, chciałbym wyrazić swoje obawy co do strony adtaily mam wrażenie że część z ich proponowanych serwisów naciąga na fikcyjne wejścia w baner umieszczony na ich stronie .Do wniosku takiego doszedłem wykupując kilkakrotnie reklamę na stronie demoty24.pl który to serwis według adtailly miał mieć 10 baniek odsłon miesięcznie i 8 baniek  użytkowników za 40 dychy mówie łykam reklamę jednak co się stało np w jeden dzień miałem 960 wejść w banner a np przy stronie joe monester tylko 15 dodatkowo przy reklamie na demoty24 spory ruch był kierowany na landing page skierowany do grupy odbiorców 13-22 lata z darmowym wabiem na podanie adresu email w zamian darmowy kurs jednak działa się rzecz okropna mianowićie konwersja z tej reklamy była żadna po 1500 wizytach ani jednej subskrypcji mialem suby ale z innego źródła - po dodaniu postu z linkiem do lp w kilku grupach miałem spokojnie 20 leadów natomiast tutaj 1500 uu i nic sprawdzałem to i za każdym razem z servisem jest tak samo dodatkowo po sprawdzeniu strony wychodzi miże ta stronka sama w sobie ma max 90 uu dziennie wiec niemozliwe aby banner mial 900 wejsc dziennie!!!Albo wlasciciel strony sle na baner lewy ruch albo samo adtaily robi mnie w .... sprawe zglosilem im dzis zobaczymy czy otrzymam reklamacje za banner na tej stronie .Gdzie polecacie dawac reklame dla osob w wieku 13-22 lata mezczyzni  ???

Link to post
Share on other sites

Na przyszłość mógłbyś dzielić tekst na zdania, myślę, że to zwiększy prawdopodobieństwo, że ktoś da radę przeczytać i odpowiedzieć. :)

A co do wspomnianego serwisu, to wszystko wskazuje, że licznik odsłon został spreparowany.
Przed zakupem dobrze przynajmniej rzucić okiem na alexa, similarweb (gdzie po tym pięknym ruchu nie ma śladu), checkery backlinków (jakie jest prawdopodobieństwo, że strona z 10M PV miesięcznie zebrała 100BL?), na fanpage'a serwisu (<500 like, nic się na nim nie dzieje...), liczbę share'ów poszczególnych treści w serwisie...

Swoją drogą sama proporcja 10M PV i 8.8M UU jest bardzo... "ciekawa" i daje do myślenia.

Pozdrawiam,

  • Like 2

spacer.png

Synoglota - synonimizator języka polskiego i angielskiego: ZOBACZ - lato się skończyło, a promocja trwa! :)

Link to post
Share on other sites

Masz rację powinienem to zrobić i sprawdzić każdy serwis wcześniej, jednak zaufanie którym darzyłem serwis Adtaily  sprawiło, że przeoczyłem takiego robaka jak demoty24 ukrytego między popularnymi serwisami i gdy otrzymałem propozycję tego serwisu spojrzałem tylko na statystyki.Pytam się co taki bubel robi w tym serwisie i dlaczego właściciele serwisu kłamią ?Rysio będę wdzięczny za wskazówki gdzie polecasz szukać dobrego trafficu za rozsądne pieniądze.

Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że w AdTaily zbyt szczegółowo nie analizują tego, w jaki sposób zostały nabite statsy strony - ale napisać na pewno możesz - nie wiem, czy kasę da się odzyskać, ale powinni coś z tym zrobić. W sumie to "serwis" przy swoim faktycznym ruchu mógłby co najwyżej zarobić na przedłużenie domeny i może hosting, a tak zrobili skok życia i mają na chipsy i batony. ;)

 

Rysio będę wdzięczny za wskazówki gdzie polecasz szukać dobrego trafficu za rozsądne pieniądze.

W tym temacie Ci nie doradzę, może ktoś inny podpowie.

spacer.png

Synoglota - synonimizator języka polskiego i angielskiego: ZOBACZ - lato się skończyło, a promocja trwa! :)

Link to post
Share on other sites

Powiem, że adtaily zwróciło mi pieniądze za ostatnie 2 kampanię z udziałem demoty24 poprosiłem również o zwrot za 3 kampanie również z udziałem demoty24 ale sprzed 2 miesięcy jeżeli wykażą się pełnym profesjonalizmem zwrócą mi pieniądze i za tamten okres.

Link to post
Share on other sites

Statystyki tej strony musiały być sztucznie nabijane. Kiedy sprawdziłem z ciekawości odsłony w systemie AdTaily poprzednim razem (czyli dziś rano) było grubo ponad 10 milionów odsłon na miesiąc, a teraz jest 9.494.923, czyli wniosek taki, że ponad pół miliona odsłon musiało zliczyć w ciągu jednego dnia... W sumie przy takiej ilości serwisów w systemie mogą się zdarzyć takie wałki, choć z drugiej strony serwisy generujące taką ilość odsłon powinny być pod szczególnym nadzorem.

Polecam strony internetowe Inowrocław - zapraszam! Sprawdź mój jedyny i niepowtarzalny płatny katalog stron - obecnie tylko wpisy darmowe! Sprzątanie grobów Bydgoszcz - zapraszam.

Link to post
Share on other sites

To nie jedyna strona w ich systemie, która ma sztucznie nabijane wejścia. Wiele śmieciowych stron jest tam zaakceptowanych przez administracje i nabijają im po prostu kasę, a obniżają skuteczność kampanii. 

 

Hm... Skoro Twoim zdaniem jest ich tak wiele, to tak na szybko poproszę 10 (słownie: dziesięć) przykładów... :)

 

Polecam strony internetowe Inowrocław - zapraszam! Sprawdź mój jedyny i niepowtarzalny płatny katalog stron - obecnie tylko wpisy darmowe! Sprzątanie grobów Bydgoszcz - zapraszam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy