Jump to content
Sign in to follow this  
Daanko

[SPZREDAM] Luzek.pl - kompletny, działający serwis, Fajna domena, strona plus fanpejdż

Recommended Posts

Sprzedam gotowy serwis: domenę, oskryptowanie (licencja na CMS RWD) z danymi + fanpejdż.

Jest to serwis z zabawnymi filmikami YT umożliwiający ich dodawania przez użytkowników.

W zasadzie nie ma ruchu.

FB ma 344 lajki.

Zapraszam na aukcję:

Kontakt:

Marcin Łaszewski - daanko@o2.pl

Edited by Daanko

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By iman7
      Sprzedam serwis z informacjami, opiniami i recenzjami tabletów - PC-Tablet.pl. Aktualnie jest dodanych
      - 3330 tabletów,
      - 552 opinii internautów,
      - 350 artykułów z unikalnymi treściami.

Serwis wykorzystuje autorskie oprogramowanie, posiada wyszukiwarkę i porównywarkę produktów oraz panel administracyjny do zarządzania serwisem.

Co kupujesz?
      - Domeny PC-Tablet.pl i PCTablet.pl
      - Licencję na używanie skryptu w domenach PC-Tablet.pl i PCTablet.pl
      - Wszystkie treści aktualnie znajdujące się w serwisie (bazę danych, informacje, opinie, zdjęcia itp.)

Możliwość umieszczenia reklam Adsense, podpięcie programów partnerskich np. Ceneo lub podpięcie własnych linków.

Doskonała opcja na zaplecze dla sklepów oferujących sprzedaż tabletów bądź powiązanych produktów.

Możliwość odstąpienia hostingu na którym znajduje się serwis (opłata miesięczna za hosting: 59 PLN)

Cena do indywidualnej negocjacji.

Kontakt priv lub email: krzysztofs82@gmail.com
    • By tryme
      Sprzedam serwis społecznościowy PUN.pl umożliwiający darmowe założenie oraz prowadzenie for dyskusyjnych.

11 lat na rynku,
      10 domen internetowych,
      ponad 47 tyś zarejestrowanych for,
      20 mln napisanych wiadomości,
      2 mln założonych tematów,
      1 mln zarejestrowanych użytkowników,

300 mln wizyt oraz 1 mld odsłon w ciągu ostatnich 9 lat.

Serwis przygotowany jest na podpięcie dodatkowych domen oraz uruchomienie wersji anglojęzycznej.

Osoby poważnie zainteresowane zapraszam do kontaktu na reklama tryme pl
    • By nomad999
      Poszukuję kogoś do przerzucenia strony, którą pisałem w html do jakiegoś systemu CMS, najchętniej Wordpress. 

Chciałbym , żeby pracownik nie znający kodu ogarniał witrynę.

Strona to :
      http://iso-sklep.pl

• By euphoria_art
      Strona do oceny -
      http://www.obrazygaleria.pl/ Bardzo proszę o ocenę mojej strony. Stronę robiłem sam na Quick.cms'ie,  przeszła ona całkowitą przemianę pod względem graficznym jak i trochę pod SEO.
      Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestię, wskazówki, jak i krytykę Wielkie dzięki z góry.

• By Seochess.pl
      Witam. Główną moją pasją którą rozwijam jest media buying i arbitraż. Jednak SEO to bardzo potrzebna rzecz a moja wiedza rośnie z dnia na dzień. Życzę wszystkim (i sobie) sukcesów w nieustanej wojnie z wujkiem google..
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy