Jump to content

Pozycjonowanie strony na słowa kluczowe


Recommended Posts

Witam chciałbym wypozycjonować stronę na dane słowo kluczowe, które jest zawarte w adresie i tytule strony, i dwukrotnie powtórzone na stronie głównej. Problem polega na tym że pod danym słowem kluczowym nie pojawia się strona w wynikach wyszukiwania google, czym to może być spowodowane ? Hasło ma 1 600 000 wyników i moja strona nie zaklasyfikowała się w żadnych wynikach. Za to na tej samej zasadzie mam wypozycjonowaną inną stronę na pozycji 2 na 1 200 000 wyników. Nie rozumiem dla czego ta metoda nie działa dla strony podanej w pierwszym przykładzie, mógł by mi to ktoś wytłumaczyć ? Co najlepsze konkurencja ma sam w samym adresie zawarte słowo kluczowe i zajmuje pozycję jeden, rozumiem że liczy się wiek witryny, ale dla czego ja nie mam szansy wypozycjonowania strony pod kontem słowa kluczowego ?

Link to comment
Share on other sites

Sprawdź czy strona jest zaindeksowana wpisując komendę site:adresstrony.pl i "adresstrony.pl" w google. Jeżeli nawet jest - to potrzebuje ona linków, sama optymalizacja nic Ci nie da. W majesticseo i ahrefs możesz sobie za darmo sprawdzić podstawowe informacje dotyczące stron, zobacz ile widzą linków dla Twojej strony, a potem dla losowych stron z TOP 30 i zrozumiesz dlaczego Cię tam nie ma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nie pozostaje czekać, bo samo to się brzmi i błyska, musisz działać i dodawać linki do Twojej strony, rozejrzysz się po miejscach które odwiedzasz codziennie w internecie, zdziwisz się w jak wielu można zostawić link, często nawet z anchorem i dofollow, ale trzeba na to po prostu zwracać uwagę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To że wstawiłeś linki ze swojego bloga niekoniecznie musi pomóc.To raz, a dwa to ilość wyników wyszukiwania wcale nie oznacza do końca konkurencyjności frazy.

Portal dla lekarzy i pacjentów  Polecam usługi detektywa: https://spy24.pl Helium, co to jest? nowa kryptowaluta, sprawdź: https://beatris.ihub.global/ihubregister

 

                          

Link to comment
Share on other sites

Wstawiłem linki do strony ze swojego bloga i strony, więc czekam na rezultaty.

 

Jeśli twoja strona i blog nie są wikipedią, to na efekt tych kilku linków możesz trochę poczekać :)

pieniądze nie śmierdzą www

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Linkuj rozsądnie a w końcu osiągniesz pożądaną pozycję. To ile fraza ma wyników nie ma wielkiego znaczenia, liczy się jej konkurencyjność.

Sklep z usługami SEO: www.teraztop.pl/sklep

Oferujemy m.in.: linki z forów, zaplecza SEO, piramidy linków

Link to comment
Share on other sites


Linkuj rozsądnie a w końcu osiągniesz pożądaną pozycję.
możesz też się zestarzeć, a pozycja się nie zmieni. Linkuj rozsądnie od razu kojarzy mi się poradami z ubiegłego "SEO stulecia " typu dodawać  dwa - trzy katalogi dziennie i stały przyrost linków ;)
  • Like 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
[Pomoc] dla 5-letniej Ani Serkowskiej - ulżyj jej w cierpieniu!

 

Link to comment
Share on other sites

Spoko MION, pojawi sie kolejny zwierzak w serpach i pojawią się objawiacze prawd niezwykłych, wg których 97%linków musi być NF bez anchora, a z pozostałych 3% max 1/4 z anchorem docelowym, reszta brand. Metoda zapewne bezpieczna, nie wylecisz poza top 200

  • Like 2

pieniądze nie śmierdzą www

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy