Jump to content

[Zlecę] Adwords osoby do kompleksowej analizy i stałej współpracy.

Recommended Posts

Poszukuję osoby do stałej współpracy w zakresie Adwords konfiguracji i analizy, merchant i google zakupów.

Adwords jest skonfigurowany i aktywny w zakresie obowiązków tworzenie nowych kampanii , analiza, remarketing itp.

Oferowana stawka 300 zł miesięcznie na umowę za 15h pracy w miesiącu.

Proszę o maile i CV na : macbook@onet.eu

Daniel

Link to post
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By zaklopotanyBolek
      W związku z rozwojem naszej spółki tym razem poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. SEO - praca stała na umowę, może być też pół etatu lub zlecenia - napisz jaka oferta Cię interesuje
      Główne obowiązki:
      - optymalizacja stron
      - budowa i zarządzanie zapleczem pozycjonerskim
      - obsługa narzędzi wspomagających seo - prosze o wypisanie używanych oraz stopień zaawansowania np: zennoposter - poziom zaawansowany itp
      - analiza efektów i skuteczności poszczególnych zadań
      - współpraca z copywriterami
      Oferujemy
      - pracę zdalną
      - pracę przy konkretnych projektach
      - atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności
      - premię za dobre wyniki
      - możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażanie własnych kreatywnych rozwiązań
      Przy aplikowaniu na stanowisko proszę o wyrażenie zgody na przetworzenie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych.

      Kontakt:
      pytanie.norwich@gmail.com
    • By cash11
      Szukam osoby do stałem współpracy przy tworzeniu przepisów i poradników kulinarnych
      Rodzaj współpracy: umowa o dzieło
      Proszę o portfolio i kontakt osoby zainteresowane które już mają doświadczenie w tej tematyce .
      Kontakt: all_12@wp.pl
      Szukam firmy lub freelancera do stałej współpracy w zakresie linkbuildingu - do pozycjonowania sklepu internetowego - branża tekstylna. Interesuje mnie dłuższa współpraca poszukuję osoby, która zajmie się pozyskiwaniem wartościowych linków dla naszego serwisu. Przy efektach z chęcią dam kolejne projekty - nie wyrabiam się z pracą i szukam po prostu kogoś do pomocy.

      Forma współpracy/rozliczenia:
      - umowa zlecenie (jeśli jesteś studentem/uczniem)
      - faktura
      - inne formy, możliwe uzgodnienie

      Prosimy o zgłoszenia drogą mailową. W odpowiedzi na zgłoszenie proszę podać:
      - dostępną formę rozliczenia,
      - oczekiwanego wynagrodzenia

      Kontakt:
    • By maldon dando
      Zlecę lokalne pozycjonowanie strony z branży serwisowej - Warszawa

      Interesuje mnie stała współpraca

      info na priv lub dominik.nowakowski@gmail.com
    • By ChristopherGross
      Witam,
      Szukam kogoś kto pomoże mi "kopnąć" angielski sklep internetowy, tzn. zdobyć troszkę wartościowych linków, pozycjonować.
      Jest to dla mnie tym bardziej skomplikowane, ponieważ Sklep jest w języku angielskim i na domenie co.uk

      kontakt: KrzysztofGruca@icloud.com
  • Create New...

Important Information