Jump to content

[Zlecę] Adwords osoby do kompleksowej analizy i stałej współpracy.

Recommended Posts

Poszukuję osoby do stałej współpracy w zakresie Adwords konfiguracji i analizy, merchant i google zakupów.

Adwords jest skonfigurowany i aktywny w zakresie obowiązków tworzenie nowych kampanii , analiza, remarketing itp.

Oferowana stawka 300 zł miesięcznie na umowę za 15h pracy w miesiącu.

Proszę o maile i CV na : macbook@onet.eu

Daniel

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By zaklopotanyBolek
      W związku z rozwojem naszej spółki tym razem poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. SEO - praca stała na umowę, może być też pół etatu lub zlecenia - napisz jaka oferta Cię interesuje
      Główne obowiązki:
      - optymalizacja stron
      - budowa i zarządzanie zapleczem pozycjonerskim
      - obsługa narzędzi wspomagających seo - prosze o wypisanie używanych oraz stopień zaawansowania np: zennoposter - poziom zaawansowany itp
      - analiza efektów i skuteczności poszczególnych zadań
      - współpraca z copywriterami
      Oferujemy
      - pracę zdalną
      - pracę przy konkretnych projektach
      - atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności
      - premię za dobre wyniki
      - możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażanie własnych kreatywnych rozwiązań
      Przy aplikowaniu na stanowisko proszę o wyrażenie zgody na przetworzenie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych. 

Kontakt:
      pytanie.norwich@gmail.com
    • By cash11
      Szukam osoby do stałem współpracy przy tworzeniu przepisów i poradników kulinarnych
      Rodzaj współpracy: umowa o dzieło
      Proszę o portfolio i kontakt osoby zainteresowane które już mają doświadczenie w tej tematyce .
      Kontakt: all_12@wp.pl
    • By zaklopotanyBolek
      Szukam firmy lub freelancera do stałej współpracy w zakresie linkbuildingu - do pozycjonowania sklepu internetowego - branża tekstylna. Interesuje mnie dłuższa współpraca poszukuję osoby, która zajmie się pozyskiwaniem wartościowych linków dla naszego serwisu. Przy efektach z chęcią dam kolejne projekty - nie wyrabiam się z pracą i szukam po prostu kogoś do pomocy.

Forma współpracy/rozliczenia:
      - umowa zlecenie (jeśli jesteś studentem/uczniem)
      - faktura
      - inne formy, możliwe uzgodnienie

Prosimy o zgłoszenia drogą mailową. W odpowiedzi na zgłoszenie proszę podać:
      - dostępną formę rozliczenia,
      - oczekiwanego wynagrodzenia

Kontakt:
      pytanie.norwich@gmail.com
    • By maldon dando
      Zlecę lokalne pozycjonowanie strony z branży serwisowej - Warszawa

Interesuje mnie stała współpraca

info na priv lub dominik.nowakowski@gmail.com
    • By ChristopherGross
      Witam,
      Szukam kogoś kto pomoże mi "kopnąć" angielski sklep internetowy, tzn. zdobyć troszkę wartościowych linków, pozycjonować.
      Jest to dla mnie tym bardziej skomplikowane, ponieważ Sklep jest w języku angielskim i na domenie co.uk

kontakt: KrzysztofGruca@icloud.com
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy