MaxPan

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?

Polecane posty

z tym głosowym to nie wiem...dla mnie niewygodne ;) ale mi się już większości takich "cudów" nie chce. Dobrze mi się pisze, tak się przyzwyczaiłem ;) to samo na telefonie, wybieram "paluchem", piszę również, choć niby można inaczej... :)

@Hicarian @MaxPan @jimmi dzięki za wskazówki. Sprawdzę faktycznie jeszcze same statystyki tego co dzieje się na stronie, które mam dostępne i nad tym popracuję. Faktycznie te strony, które uniknęły spadków mają swoje blogi, poradniki i inne bajery budujące "zaangażowanie"

Natomiast wyszukiwanie głosowe będzie rozwijane tak czy inaczej bo po prostu jest wygodne, zresztą tak jak dzisiejsza młodzież ;-) 

Ja prawie nie korzystam (poza mapami na telefonie) ale mam prawie drugie tyle młodszego programistę w ekipie i on już jak najbardziej korzysta na co dzień z tego ulepszenia - dla niego no naturalne. 

Quazy doskonale cię rozumiem. Też mi się nie chciało, ale od jakiegoś czasu po prostu wolę powiedzieć coś, niż napisać. Często szybciej coś sprawdzisz. A nawet takiego staruchowi jak ja to pasuje, to co dopiero pokoleniu 20-latków i niżej.

@tomslon

Przytoczylem ci tylko, co pracownik Google na temat tej aktualizacji powiedział. Każdy z nas musi sam wyciągać wnioski z kolejnych aktualizacji.

Edytowano przez Hicarian

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

@Hicarian  masz fajnie bo mi się nie udało dogadać co do języka pytania i bzdury szuka.

• Like 1

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Chciałem się podzielić ciekawy artykułem, który dzisiaj się ukazał: KLIK

W skrócie chodzi o to, że zostanie położony większy nacisk na osobę autora danej treści i jej kalifikacje.

Jaki problem podpisywać się nazwiskami znanych dziennikarzy? Nie jednemu psu Burek.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   1 użytkownik

• Podobna zawartość

• Przez Salek_Art
      Cześć,

Tydzień temu robiliśmy analizę zmian w wyszukiwarce. Teraz porównaliśmy zmiany 12-19 Października z 19-26 października. Analiza wykonana na bazie 20 milionów słów (to takie, które mają > lub = 10 wyszukiwań miesięcznie w Google). 

Kilka statystyk:

102 499 domen spadło w okresie 19-26 października, w okresie 12-19 października było to 58 334 Domeny, które spadały traciły średnio 11 słów z TOP 10 Było 2059 takich domeny, które straciły minimum 50% swoich słów  Wszystkie statystyki znajdziecie w tym wpisie: 
      https://www.senuto.com/zmiany-w-wyszukiwarce-19-26-pazdziernika/  Chciałem napisać to w tym wątku (jest zamknięty): wątek.
    • Przez MaxPan
      https://www.seroundtable.com/google-algorithm-update-19820.html

http://www.webmasterworld.com/google/4733881.htm