MaxPan

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?

Polecane posty

No to bedzie burza xd Pingwin, lisek, rybki, krewetki.. o jeżu , co ma byc to bedzie.

• Like 1

ladnie Ci sie dno rozroslo, ale ta wysoka roslinke mozna bylo dac przed grzalka zeby ja zaslonic, drugi rog tez jakos pustawo wyglada.

A nad dodaniem jakiegos korzenia nie myslales?

poza tym bardzo ladnie :)

Korzeń jest na środku (to drzewo), prawa strona już się rozrosła, to było zdjęcie świeżo po przycince ;) Całe wiadro roślin poszło do kosza.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Nieźle, naliczyłem 4(5) krewetki :)

nihil fit sine causa

Eeee ;) Jest ich około 100 ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

A miałem napisać, że mi się zawsze chowały i nawet jednej nie było widać :D Taka ich natura. 

nihil fit sine causa

Nic bo linkowanie napisali „Nie kupuj, nie sprzedawaj, nie wymieniaj i nie proś o zamieszczenie linków" Korekta które mogą naruszać nasze wytyczne dla webmasterów". GOOGLE.COM

@cienki fotograf jestem - holenderskie akwria to jest to rybki to drugi plan... Co2+nawozy+trawnik i krewetki plus mini rasbora galaxy... Mialem zapuscilem i stawiam od nowa... :\

Szarpnęło w SERPach, czy tylko u mnie coś się zachwiało ? Oczywiście u mnie zmalał, ale znając was, to wam tylko rośnie...

Ktoś coś zaobserwował?

DAMTOX.PL - pozycjonowanie stron!

StolicaZdrowia.pl - Portal o zdrowiu

Polecam hosting (bez reflinka) - whosting.pl

tak, google przerzuciło adwordsy z obrazkami z prawej na lewą i w wielu kategoriach zmienili z organików 9 szt na 7 szt...  a że ruchy są to chyba normalne, teraz robią w czasie rzeczywistym...

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość!

Możesz podesłać screen. Nie mogę znaleźć fraz które wyświetlają takie wyniki... To, że mieszają to nic dziwnego, ale dzisiaj było lekkie szarpnięcie więc pytam czy coś zauważyliście...

DAMTOX.PL - pozycjonowanie stron!

StolicaZdrowia.pl - Portal o zdrowiu

Polecam hosting (bez reflinka) - whosting.pl

Kiedy się nauczycie, że skoki pozycji to normalna sprawa? Nie chcecie oglądać skoków pozycji to zmieńcie branżę

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Salek_Art
      Cześć,

Tydzień temu robiliśmy analizę zmian w wyszukiwarce. Teraz porównaliśmy zmiany 12-19 Października z 19-26 października. Analiza wykonana na bazie 20 milionów słów (to takie, które mają > lub = 10 wyszukiwań miesięcznie w Google). 

Kilka statystyk:

102 499 domen spadło w okresie 19-26 października, w okresie 12-19 października było to 58 334 Domeny, które spadały traciły średnio 11 słów z TOP 10 Było 2059 takich domeny, które straciły minimum 50% swoich słów  Wszystkie statystyki znajdziecie w tym wpisie: 
      https://www.senuto.com/zmiany-w-wyszukiwarce-19-26-pazdziernika/  Chciałem napisać to w tym wątku (jest zamknięty): wątek.
    • Przez MaxPan
      https://www.seroundtable.com/google-algorithm-update-19820.html

http://www.webmasterworld.com/google/4733881.htm