MaxPan

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?

1220 postów w tym temacie

Dzisiaj bardzo dużo na zielono = pytanie na jak długo.

Ale panele powysiadały bo ludzie proxy rżną na potęgę(każdy odświeża panel po 50x żeby w końcu uzyskać wyniki za które zapłaci klient ? :D

1 osoba lubi to

SZUKASZ DOBREGO I TANIEGO HOSTINGU ?

7 lat na rynku, stabilność i niskie ceny: https://vipower.pl/

Użyj kodu: ITSEO i obniż pierwszą płatność o 30% !

U mnie Ilość proxy publicznych zmalała o 80%.

Pole do popisu dla Yandex'u  :) i innych.

Yandex w PL nie ma nawet cienia szans, nawet jak by serwowały lepsze winniki jak G.

EU chce budować swoją wyszukiwarkę, to by miało sens jak najbardziej, lub jeśli by czołowe Polskie ( nie do końca po formie własności) serwisy typu Onet, WP, Interia, o2 u siebie wstawili by inną wyszukiwarkę ja G. W innym przypadku nawet 15% rynku nikt nie wyrwie. Google ciągną serwisy i usługi powiązane zaczynając od Androida krocząc Gmail, YouTube.

Panowie, już wszystko jasne! Wszedłem na jedno takie forum, gdzie experci się wypowiadają (chyba 3 raz w życiu) i oświeciło mnie!

zPSRy37.png

Tak więc - jeżeli dodawaliście jakieś linki ręcznie do swoich stron (o automatach to nawet nie wspomnę!) to nie macie co płakać, że wam pozycje spadają! Przecież to takie proste! Jedyne rozwiązanie to czekanie jak zadowoleni użytkownicy zaczną sami umieszczać linki na swoich stronach, tak więc zamiast płakać postawcie milion stron!

11 osób lubią to

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Spojrzałem na awatar i w oczach ujrzałem potylicę...

Hehe  :zeby: Miśniakiewicz jeszcze nie dał swojej tezy. Czekamy!

Tą grafikę trzeba opatrzyć ramką i umieścić w dziale dowcipy (chociaż nie chce mi się wierzyć że on to napisał na poważnie :)

Tą grafikę trzeba opatrzyć ramką i umieścić w dziale dowcipy (chociaż nie chce mi się wierzyć że on to napisał na poważnie :)

Obawiam się, że ten Pan i MIśniakiewicz zawsze piszą wszystko na poważnie.

Lovense - interaktywne gadżety erotyczne

Ten Madox do koleś (nie jestesm pewien pacząc na avatar)  któremu doradzaliście linkowanie z profili, teraz na bank napisze "na PiO mi doradzili a strona spadła"  :D  http://www.forum.optymalizacja.com/topic/232233-adres-strony-głównej-czy-podstrony-w-profilu/

Dobrze, że ja tam swoje 5 grosze nie wrzuciłem, będzie trocha na Was, bo obecnie to na mnie wszystkie psy wieszane w dyskusjach na tajnych grupach białych rycerzy :D

1 osoba lubi to

Dobra, przeczytalem.

Teraz wiem, że to był algorytm.

Rzadko tu bywam i nie przyszło mi do głowy, że to może być to. Teraz wiem, że muszę tu częściej wpadac.

Edytowano przez madox91

Zarabianie w internecie z pasją --> opisuję różne programy, doradzam. 
Zbiór książek --> drukowane książki,e-booki,audiobooki
Fobia społeczna --> serwis dla nieśmiałych i lękliwych społecznie

Wszystko w tej branży zaczyna się od wyciągania słusznych wniosków z obserwacji... Tobie już 1 się udało :D 

Co do kawału - przedni. W ciągu ostatnich ubiegłych miesięcy perełka zaraz obok "spojrzałem na awatar..." ; oba do klasyki gatunku chyba przejdą :)

Rzetelny audyt SEO strony internetowej poszukiwany? Sprawdź na http://www.inter-web.pl/

To wszystko dzieje się algorytmicznie na podstawie sygnałów rankingowych

Zamiast tego powinno być

To wszystko dzieje się algorytmicznie na podstawie sygnałów (donosów) użytkowników do DT

2 osoby lubią to

Witam, jestem tutaj nowy. Kilka moichn spostrzezeń. Na ponad 50 stron większość zanotowała zmiany dokładnie 10 września, inne później. Ewidentnie zmienił się algorytm pracujący na zebranych wcześniej danych które miały wpływ na dotychczasowe pozycję.

Frazy regionalne i mniej popularne praktycznie nie zanotowały żadnych zmian. Duży ruch we frazach globalnych i tych, które były optymalizowanie na siłę względem treści stron.

Algorytm ma wady. Szukając konkretnej usługi w czołówce pojawiają się firmy spoza regionu z daleka + blogi, katalogi. Relatywnie szukając czegoś konkretnego jest gorzej dla usera.

Jeśli algorytm działa na obecnej bazie, należy spodziewać się zmian po bieżących indeksacjach.

Witam, jestem tutaj nowy. Kilka moichn spostrzezeń. Na ponad 50 stron większość zanotowała zmiany dokładnie 10 września, inne później. Ewidentnie zmienił się algorytm pracujący na zebranych wcześniej danych które miały wpływ na dotychczasowe pozycję.

Frazy regionalne i mniej popularne praktycznie nie zanotowały żadnych zmian. Duży ruch we frazach globalnych i tych, które były optymalizowanie na siłę względem treści stron.

Algorytm ma wady. Szukając konkretnej usługi w czołówce pojawiają się firmy spoza regionu z daleka + blogi, katalogi. Relatywnie szukając czegoś konkretnego jest gorzej dla usera.

Jeśli algorytm działa na obecnej bazie, należy spodziewać się zmian po bieżących indeksacjach.

Algorytm jest taki harówka katorga trud ciężka praca efekty po latach doszło ?

Żniwa trwają dalej, gdy już się wydawało, że danej domeny nie ruszy, dziś czerwono

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Salek_Art
      Cześć,

Tydzień temu robiliśmy analizę zmian w wyszukiwarce. Teraz porównaliśmy zmiany 12-19 Października z 19-26 października. Analiza wykonana na bazie 20 milionów słów (to takie, które mają > lub = 10 wyszukiwań miesięcznie w Google). 

Kilka statystyk:

102 499 domen spadło w okresie 19-26 października, w okresie 12-19 października było to 58 334 Domeny, które spadały traciły średnio 11 słów z TOP 10 Było 2059 takich domeny, które straciły minimum 50% swoich słów  Wszystkie statystyki znajdziecie w tym wpisie: 
      https://www.senuto.com/zmiany-w-wyszukiwarce-19-26-pazdziernika/  Chciałem napisać to w tym wątku (jest zamknięty): wątek.
    • Przez MaxPan

https://www.seroundtable.com/google-algorithm-update-19820.html

http://www.webmasterworld.com/google/4733881.htm