cashmajster

Budowanie zaplecza

Polecane posty

3 godziny temu, s_matysik napisał:

najlepiej z archive, bo oprócz samego contentu ważne jest również zachowanie tej samej struktury strony, tego samego skryptu itd.

no tak, ale jest też opcja, że właściciel po prostu przeszedł na inny CMS?

gdybyś chciał odzwierciedlić kontynuację właśnie przez wordpressa to jakbyś do tego podszedł? wszystkie poprzednie URLe przywrócić, czy może cały tekst z poprzedniej strony wziąć i po prostu wrzucić jako pierwszy post na nowym blogu?

gdybyś chciał odzwierciedlić kontynuację właśnie przez wordpressa to jakbyś do tego podszedł? wszystkie poprzednie URLe przywrócić, czy może cały tekst z poprzedniej strony wziąć i po prostu wrzucić jako pierwszy post na nowym blogu?
Ale co to google obchodzi? Dużo trzeba sie wysilic aby nie stracic mocy po zmianie cms

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

czyli dla wygaslych domen, albo przywracam strone z archive, albo jej moc bedzie bardzo slaba?

Cześć

Mam takie pytanie odnośnie ip stron internetowych. Czy jeżeli otworze 6 stron internetowych na hostingu blablabla.pl, każdy na inne dane to wszystkie będą miały ten sam adres ip?

Aleksiejs dzięki za szybką odpowiedź. Rozumiem, że wtedy każdy kto chce mieć więcej ip po prostu może sobie dokupić. Tak?

6 stron na jednym IP to nie jest jeszcze problem. Chyba, ze to jest tylko 6 stron, linkujacych tylko do jednej strony i zupelnie zadnych innych linkow. Widzialem strony linkowane dziesiatkami stron z jednego IP i mialy sie niezle, ale to nie byly jedyne linki do nich. Klasyczny przypadek firmy robiacej strony www i trzymajacej wszystkie strony klientow na jednym serwerze.

Dnia ‎14‎.‎10‎.‎2017 o 23:18, adamman napisał:

No tak ale jest to związane z utratą mocy jaką ma strona, jak strona stała na drupalu i zmienisz na wp to zmieni się cała struktura url itd.

Jak masz stronę która jest w top na konkurencyjne frazy i nagle zmienisz całkowicie szablon/cms strony możesz zauważyć nie małe spadki.

tak samo jest z PBN

59 minut temu, s_matysik napisał:

No tak ale jest to związane z utratą mocy jaką ma strona, jak strona stała na drupalu i zmienisz na wp to zmieni się cała struktura url itd.

Jak masz stronę która jest w top na konkurencyjne frazy i nagle zmienisz całkowicie szablon/cms strony możesz zauważyć nie małe spadki.

tak samo jest z PBN

czyli jak większość ludzi stawia nowe blogi na wygasłych domenach to w zasadzie nie dają one większej wartości?

17 minut temu, adamman napisał:

nowe blogi na wygasłych domenach

Takie blogi mają już coś na starcie - stare mocne linki (jeśli domena takie posiada) ale cała moc domeny jest przeliczają na nowo wraz z nową zawartością strony. Ale już tego typu zaplecze trzeba dalej linkować aby nabrało sensownej mocy.

• Thanks 1

22 godziny temu, blazejs napisał:

6 stron na jednym IP to nie jest jeszcze problem. Chyba, ze to jest tylko 6 stron, linkujacych tylko do jednej strony i zupelnie zadnych innych linkow. Widzialem strony linkowane dziesiatkami stron z jednego IP i mialy sie niezle, ale to nie byly jedyne linki do nich.

A co to coś będzie zmieniać jeśli te 6 zapleczówek będzie linkować prócz do docelowej również gdzieś indziej? - Chyba nic?

Nurtuje mnie jedna kwestia mam powiedzmy stronę docelową, która ma kilkadziesiąt podstron typu:
docelowa.pl/usługa1-miasto1

docelowa.pl/usługa2-miasto2

....itp

zależy mi na pojedynczych podstronach (strona główna nie jest ważna).

Mam do tego powiedzmy 20 zapleczówek (niech to będą blogi) rozbitych na 10 różnych hostingach, po 2 / na IP.

Z każdego z tego bloga prócz wpisów startowych (4-5 arty, z których nigdzie nie linkuję - służą do zrobienia jakiegoś tam contentu) w kolejnych wpisach linkuję te moje kilkadziesiąt podstron.

Po kolei usługa1-miasto1, usługa2-miasto2

387c9fb110dd2.jpg

Jak rozumiem już przy 5-10 wpisie moc/juice kolejnego artykułu z linkiem do tej samej domeny (ale innego url-a) jest równa zero ?

W takim wypadku zapleczówka staje się dla mnie bezużyteczna po 5-10 linkach do jednej domeny (ale różnych url-i w tej domenie) - zakładając, że pozycjonuję tylko tą jedną docelową stronę (a w zasadzie podstrony)

Czy mógłby ktoś zabrać głos w tej sprawie?

----

DO ADMINA NIE DZIAŁA PRZESYŁANIE OBRAZKÓW Z DYSKU

Czym się zajmuję: Tworzenie sklepów internetowych, projektowanie responsywnych stron www.
Polecam również dobry Katalog Firm, który nigdy nie będzie śmieciową farmą linków.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony