cashmajster

Budowanie zaplecza

2495 postów w tym temacie

Rysiu. 2 linki nie są w stanie zaszkodzić stronie, chyba, że strona ma ogólnie 2-3 linki to może wtedy... Troszkę poplątałeś sprawę. Chcesz mieć dwie różne strony w TOP z tym, że o pierwszej mówisz zaplecze i chcesz dać tam adsense. Im więcej zabawek od google tym zabawa jest bardziej ryzykowna. Wydaje mi się, że masz bardzo małą wiedzę o linkach, jakości i co na nią wpływa skoro chcesz disavow robić dla dwóch linków. Idea zaplecza to mocna domena linkująca do strony głównej, jej podlinkowanie na EM oczywiscie pomoże ale przecież nie jest wymagane skoro linki np z PIO pomagaja na frazy np dot cyklinowania mimo braku podlinkowania forum na tą tematykę? Ponadto mocne linkowanie EM zaplecza jest nieco ryzykowne, lepiej zdobywac linki brandowe lub inne relatywnie bezpieczne rodzaje.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Jeżeli macie problemy z kręgosłupem to zapraszam: rehabilitacja wrocław

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 11.04.2017 o 12:21, Moriarty napisał:

Rysiu. 2 linki nie są w stanie zaszkodzić stronie, chyba, że strona ma ogólnie 2-3 linki to może wtedy... Troszkę poplątałeś sprawę. Chcesz mieć dwie różne strony w TOP z tym, że o pierwszej mówisz zaplecze i chcesz dać tam adsense. Im więcej zabawek od google tym zabawa jest bardziej ryzykowna. Wydaje mi się, że masz bardzo małą wiedzę o linkach, jakości i co na nią wpływa skoro chcesz disavow robić dla dwóch linków. Idea zaplecza to mocna domena linkująca do strony głównej, jej podlinkowanie na EM oczywiscie pomoże ale przecież nie jest wymagane skoro linki np z PIO pomagaja na frazy np dot cyklinowania mimo braku podlinkowania forum na tą tematykę? Ponadto mocne linkowanie EM zaplecza jest nieco ryzykowne, lepiej zdobywac linki brandowe lub inne relatywnie bezpieczne rodzaje.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Te dwa linki to jedynie przykłady, łącznie jest ich... kilkaset. Dlatego własnie rozważam ich selekcję. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
https://linkhouse.pl/zaplecza-seo/93-pakiet-seo-zapleczowy-big.html?gclid=CNG4l4KIsNMCFVjcGQod36EIeQ

Aż 10 mocno podlinkowanych stron zapleczowych wysokiej jakości, z których linki prowadzą do pozycjonowanej strony. Łącznie pakiet tworzy ponad 10 000 linków.

Czy patrząc na rysunek schematu linkowania, stwierdzenie o 10 000 linków nie jest na wyrost?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z samych blastów GSA jest 10k linków, do tego 500 linkuje do 10 zapleczówek, które dają 10 linków, razem 10510 linków.

BTW, co to za maniera, żeby podawać url z gclid'em?

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kliknąłem w ich reklamę i nawet nie zauważyłem..

Wysłane z mojego UMI_MAX przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach