Jump to content

Recommended Posts

Mialeś się uczyć praktyka więc praktykuj. Linków dodawaj ile dasz radę xD PA I DA NIC nie pokazuje lepiej już sprawdź w majestyku albo ahrefs profil linków.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

PAQ ci próbuje tłumaczyć, nic nie daje,  wiec napiszę żołnierskimi słowami; G ma wy&ebane na taki plankton spamerski, takie działanie jak wyśledzenie właściciela 10 zapleczówek , zajęłoby cen

Problem taki że 99,99 osób piszący tu o zapleczach mówi o 10-20-50 szt a przy takich ilościach to wszytko nie ma znaczenia bo postawić tyle zapleczówek można na szared gdzie na tym samym IP stoi jeszc

I na tym blogu wypowiadał się "Expert z Google" ? Czy chodzi Tobie "Expert od Google"? Bo takich ekspertów mamy cale forum, polowe postów w dziale dowcipy to ich eksperckie badania.

Posted Images

Mam pytanie w sprawie budowania zaplecza i domen.

1. Jeżeli prowadzę bloga na darmowych serwisach to ma znaczenie, że te np. 3 blogi założone są na ten sam adres e-mail, czyli jedno konto? Czy każdy powinien być prowadzony na oddzielnym koncie? Czy przy takich ilościach nie ma to żadnego znaczenia?

2. Przeczytałem tu odnośnie domen. Ktoś radził, aby domeny były kupione na różne osoby - czy to rzeczywiście może mieć znaczenie. Dodam, że nie mówię tu o sytuacji kiedy zakupujemy 100 domen, ale dajmy na to 20. :) Chciałem napisać 10, ale zorientowałem się, że na "prawdziwe" potrzeby mam ich ponad 10.

3. Czy można skutecznie pozycjonować na (nie ma dużej konkurencji) za pomocą bezpłatnych blogów? Wiem, czytałem nie raz - jak nie spróbuję to nie będę wiedział, ale ostatecznie nie wiem, w którym kierunku iść z tym tematem. Inwestować w domeny, serwery dla kilku swoich stron. Mam tu dylemat. Zastanawiam się też, czy tworzenie takich blogów nie jest po prostu stratą czasu, jeżeli można to zrobić szybciej, sprawniej, stawiając i obsługując 50 stron zapleczowych, korzystając z jakiegoś narzędzia.

Z góry dziękuję za wyrozumiałość.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką cena - Poddasza i stropy. 

https://forum-natryskowe.pl a może wybierz sobie coś pożytecznego na Fotowoltaika

1. Pod SEO nie ma to znaczenoa ale zwieksza ryzyko bana jeżeli łamie to regulamin.
2. Raczej małe dla 10 domen, nie chodzi o kupno a o rejestrowane dane.
3. Tak ale zależy od domen na których są katalogi.

1. Pod SEO nie ma to znaczenoa ale zwieksza ryzyko bana jeżeli łamie to regulamin.

13 godzin temu, Moriarty napisał:

Dzięki.

1. Czy mówisz tu o regulaminie konkretnego operatora blogów? Z tego co widzę, to oni sami dają możliwość zakładania kolejnych blogów, dla tego samego użytkownika, więc chyba nie ma z tym problemu. Oczywiście mówię tu sytuacji, gdzie na tych blogach autentycznie znajdują się inne teksty, poruszane są zupełnie inne tematy.

2. Co rozumiemy przez "rejestrowane dane". Jeżeli kupuję coś jako firma to otrzymuje fakturę, właścicielem jest więc jakaś osoba. Czy istnieje możliwość, żeby na jakimś etapie podawać jakieś inne dane - i co ma oznaczać inne dane? czy mówimy tu fikcyjnych nazwiskach?

https://forum-natryskowe.pl a może wybierz sobie coś pożytecznego na Fotowoltaika

Dnia 19.07.2017 o 13:47, Toto napisał:

Dzięki.

1. Czy mówisz tu o regulaminie konkretnego operatora blogów? Z tego co widzę, to oni sami dają możliwość zakładania kolejnych blogów, dla tego samego użytkownika, więc chyba nie ma z tym problemu. Oczywiście mówię tu sytuacji, gdzie na tych blogach autentycznie znajdują się inne teksty, poruszane są zupełnie inne tematy.

Owszem, daja mozliwosc. Ale jesli podpadnie im jedno konto to moga usunac ci wszystko co na nim masz. Darmowe hostingi to fajna opcja na drugi rzad zaplecza, ale nie nalezy sie do nich przywiazywac zbyt emocjonalnie bo jak wszystko co jest za darmo moze w kazdej chwili wyparowac.

Dnia 19.07.2017 o 13:47, Toto napisał:

2. Co rozumiemy przez "rejestrowane dane". Jeżeli kupuję coś jako firma to otrzymuje fakturę, właścicielem jest więc jakaś osoba. Czy istnieje możliwość, żeby na jakimś etapie podawać jakieś inne dane - i co ma oznaczać inne dane? czy mówimy tu fikcyjnych nazwiskach?

Rejestrujac domeny .pl musisz zwykle podac PESEL (OVH tego nie wymaga). Nie rejestruj wszystkiego "na firme". Mozesz rejestrowac jako osoba prywatna na siebie, na kuzyna, ciocie, tescia, babcie itp. Co nie oznacza wcale, ze jedna domena na jedna osobe. To juz bylaby paranoja.

6 godzin temu, blazejs napisał:

Rejestrujac domeny .pl musisz zwykle podac PESEL (OVH tego nie wymaga). Nie rejestruj wszystkiego "na firme". Mozesz rejestrowac jako osoba prywatna na siebie, na kuzyna, ciocie, tescia, babcie itp. Co nie oznacza wcale, ze jedna domena na jedna osobe. To juz bylaby paranoja.

Ostatnio kupując domenę na OVH miałem możliwość wybrać jakąś opcję, która umożliwia ukrycie danych. Czy taka funkcja zapewnia anonimowość? 

Powiem szczerze, ze nigdy tematu nie zglebialem tak dokladnie zeby miec 100% pewnosci. W publicznym whois na pewno tak (tzn. inni nie sprawdza twoich danych). Nie wiem do jakich dokladniejszych danych maja dostep rejestratorzy (a Google tez jest jednym z nich). Zalezy jeszcze jaka domena. Jesli polska to wystarczy rejestrowac jako osoba prywatna i dane sa ukryte.  Jesli w OVH masz opcje OwO dla domeny to dobrze ja wlaczyc bo ja np. dostawalem juz falszywe maile o odnowieniu domen (nie od OVH) nawet dla domeny .ovh, nie mowiac juz ile innego badziewia pozniej bedzie ci przychodzic.

• 3 weeks later...
Dnia 30.06.2006 o 18:01, nrm napisał:

w 3 miechy moze nie. ale w 2 tygodnie czmeu nie ;)

ps. offtopic: Basso i Urlich nie jadą?!?! jezus maria.. masakra... dawalem wszystko na basso, szczegolnie po giro. a teraz? teraz to nie ma nikogo sensownego. jakies pionki beda mialy historyczna szanse na sukces.

Że się tak głupio zapytam. Dlaczego wzywasz Boga bez powodu, dodatkowo obrażając pisząc z małej litery?

12 minut temu, Mireq001 napisał:

Że się tak głupio zapytam. Dlaczego wzywasz Boga bez powodu, dodatkowo obrażając pisząc z małej litery?

A sprawdziłeś czy Twój rozmówca jeszcze jest na forum, bo cytowanie wpisu z 30 czerwca 2006 roku może nie mieć sensu. Pytanie może nie być głupie, ale sam fakt zadania pytania - może już być, tak jak napisałeś. :) 

• Like 2

Że się tak głupio zapytam. 

To prawda, więc zapraszamy po przemyśleniu swojego zachowania.

A sprawdziłeś czy Twój rozmówca jeszcze jest na

@nrm czasami zagląda, ale koleżance ( a obstawiam, że to pisze kobieta) nie o to chodziło, jej chodzi o "marketing".

re287am9.jpg

• 2 weeks later...