Jump to content

Recommended Posts

• Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

PAQ ci próbuje tłumaczyć, nic nie daje,  wiec napiszę żołnierskimi słowami; G ma wy&ebane na taki plankton spamerski, takie działanie jak wyśledzenie właściciela 10 zapleczówek , zajęłoby cen

Problem taki że 99,99 osób piszący tu o zapleczach mówi o 10-20-50 szt a przy takich ilościach to wszytko nie ma znaczenia bo postawić tyle zapleczówek można na szared gdzie na tym samym IP stoi jeszc

I na tym blogu wypowiadał się "Expert z Google" ? Czy chodzi Tobie "Expert od Google"? Bo takich ekspertów mamy cale forum, polowe postów w dziale dowcipy to ich eksperckie badania.

Posted Images

Max, dzielę się swoimi przemyśleniami

A ja Tobie mówię, że rejestrowanie u jednego rejestratora domen z ukrytym WHOIS nie jest czynnikiem który zaważyć może na "zainteresowania się" SQT. Oni interesują się kiedy im pod nos to coś położą w pliku .txt url pod urlem ( i to nie zawsze).

Oczywiście nikt zdrowo myślący w jeden dzień 1000 domen nie rejestruje.

• Like 2

re287am9.jpg

Na ludzi głupich nie ma sposobu. Bo konkurenta bez zasad moralnych i etycznych ale myślącego łatwiej trimować i przewidzieć co może zrobić. A głupi człowiek to  człowiek nieobliczalny i takich trzeba bać się i pzred takimi trzeba co należy ukrywać.

Własnie do ukrycia przed głupim wystarczy whois, ahrefs + MS, IP za CF.

• Like 2

re287am9.jpg

szpenie wpadają z zapleczem głównie przez to że całe linkują z tej samej bazy, trafiasz na bazę, masz zaplecze jak na widelcu.

A później powstają różne teorie spiskowe....

Edited by Arkaszka

pieniądze nie śmierdzą

Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum co za tym idzie miło mi was "spotkać". Zaplecze to nasz wystarczająco rozbudowany drugi serwis z linkiem do naszej "głównej" strony, a jako że jestem w trakcie budowania drugiej strony, później będę miał zamiar linkować do niej z tej pierwszej.

Moje pytanie to czy Google zignoruje linki z naszego zaplecza lub przypisze im mniejszą jakość jeśli zaplecze oraz strona główna będą miały:

• to samo IP (ten sam web shared hosting),
  • te same NS (ten sam domain provider),
  • weryfikacje w GWT na tym samym koncie (moje konto Google+ jest dosyć rozbudowane więc stratą byłoby robić drugie).

Na logikę, przez te czynniki można stwierdzić ze obie strony są tej samej osoby, co jest sprzeczne z założeniem zaplecza. Nie mogę znaleźć o tym w internecie a dziwne bo kwestia dosyć ważna.

IP może być takie samo, szczególnie jak tam są nie tylko Wasze strony, czyli standardowy hosting współdzielony.

NS mniej więcej to samo, chociaż sporo osób uważa, ze strony zapleczowe powinny byc na inne dane. i to najlepiej każdy serwis na inne.

GSA czy GWT tym bardziej, inne konta w szczególności nie mieszać docelowego konta i zapleczowych.

Przeważnie serwisów zapleczowych nie podłącza się pod GWT chyba że są to jakieś bardziej wartościowe serwisy robione dla ludzi.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM