Jump to content

Recommended Posts

• Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

PAQ ci próbuje tłumaczyć, nic nie daje,  wiec napiszę żołnierskimi słowami; G ma wy&ebane na taki plankton spamerski, takie działanie jak wyśledzenie właściciela 10 zapleczówek , zajęłoby cen

Problem taki że 99,99 osób piszący tu o zapleczach mówi o 10-20-50 szt a przy takich ilościach to wszytko nie ma znaczenia bo postawić tyle zapleczówek można na szared gdzie na tym samym IP stoi jeszc

I na tym blogu wypowiadał się "Expert z Google" ? Czy chodzi Tobie "Expert od Google"? Bo takich ekspertów mamy cale forum, polowe postów w dziale dowcipy to ich eksperckie badania.

Posted Images

Zrobi ale nie do wszystkiego nadaje się spam. 

Rozumiem, że na strony firmowe i podobne samo spamowanie nie jest mile widziane. Ale pod pp chyba nie ma sensu bawić się w zaplecza, z naciskiem na "chyba". Sam przebieram w linkach, wybieram te mniej zaspamowane, czasami bywało, że jestem jedynym spamerem na miejscówce i nie widzę super efektów, a wybieram bardziej niszowe keywordy.

Edited by RTS

Pod PP zależy. Jak chcesz postawić jakąś stronkę z sensem to traktujesz ją jak firmówkę, jak chcesz postawić coś co zarobi (czytaj pozyska leady), a potem niech się dzieje co chce to spamem też można.Tylko wtedy trzeba już w zapasie mieć kilka innych stron bo jak jedna poleci następne zarabiają.

Portal dla lekarzy i pacjentów - wkrótce start.

Ale z tego wynika, że te zaplecze pomogło wejść w top5

W top5 strona byla i do zaplecza, trzeba było podbić wyżej. Tak jak wlascieciel docelowej trocha boi się filtra ( nie dziwie się) postanowił zrobić "lepsze" zaplecze. Własnie 100 szt. I na te frazy to było po prostu za mało.

Rozumiem, że na strony firmowe i podobne samo spamowanie nie jest mile widzia

Jeśli mocno zakręcić przekierowania to robią to nawet znane brandy. Sam widziałem takie linki na własne oczy, i na pewno to nie konkurencja ich robi. Tylko traci się mocy przez takie tampaxy dużo, ale coś za coś. Ciężko teraz o "naturalny" link nawet dla mocno odwiedzanej strony. Co najwyżej link z FB dadzą, a linki są potrzebne...

• Like 3

re287am9.jpg

takie tampaxy

Bardzo, bardzo trafne określenie :) :) :)

Tylko traci się mocy przez takie tampaxy dużo, ale coś za coś.

Ci co to robią najczęściej nic nie tracą. Po prostu wyciskają ze swoich miejscówek wszystko co tylko się da.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

najczęściej nic nie tracą.

Mariusz chodzilo mi o to, że takaka sama ilość linków z tych samych miejscówek przyłożona wprost ma inna moc. Oczywiście to pojecie względne. Ale testowałem to

• Like 2

re287am9.jpg

• 2 weeks later...

przeważnie w zapleczówkach linkuje stronę główną, przy np 500 stronach linkować 20 podstron to zaczyna się magia wielkich liczb :) + czasami linkuj podstronę na której jest link w artykule

• Like 1

pieniądze nie śmierdzą www

Mam do was pytanie. W jaki sposób linkujecie zaplecze.

Z tego o widzę to zdecydowana większość wali blasta XR i podlinkuje ewelbinkiem, czy czym warto pamietać że najlepie jest róznicować anchory i nie linkować na stronę główną a podostrzony również. Blasta z XR na glowną a podstrony e-weblinkiem

Nie chodziło mi o to czym linkujecie tylko jak linkujecie. Czyli stronę główną oraz podstrony?

zawsze główną i podstorny

Marketing internetowy dla firm

Mam do was pytanie odnośnie linków. Który link będzie mocniejszy na podanych dwóch poniższych przykładach.

Link ze strony w stu procentach powiązanej z stroną docelową, która posiada tylko i wyłącznie ten jeden link wychodzący. Dodam jeszcze, że tutaj by była strona słabo podlinkowana.

Czy link ze strony, która prowadzi portal wielotematyczny z na przykład katalogiem stron, który umożliwia dodanie linku. 

Czy domena przechwycona mająca historię i linki, która miała filtr za spam (info w GWT), ale został usunięty ten filtr przez Google po zgłoszeniu prośby, ma jakąś moc? Czy moc takiej domeny jest wyzerowany? Czy taką domenę trzeba ostrożniej podlinkowywać?

@brn - zależy od wielu czynników... choćby wiek domen, dla przykładu; strona może być słabo podlinkowana, a mieć większą moc od tej "dopalonej" linkami w nieumiejętny sposób

@retep86 - nadal ma moc; tak, musisz bardziej uważać linkując