Jump to content

15 funkcjonalności, których nie ma w Power Editor, a są dostępne dla domów mediowych i agencji marketingowych.


FastTony.es

Recommended Posts

Ficzers oferowane w FastTony.es, których nie ma w Power Editor, dają profesjonalnym agencjom i marketerom potężne narzędzie do tworzenia skutecznych reklam. Poniżej przedstawiamy zestawienie kilkunastu rodzajów reklam proponowanych przez nas, a niedostępnych w Power Editor.


facebook-power-editor-fast-tony-es1.png


CPA – sposób rozliczenia, w którym reklamodawca płaci JEDYNIE za przejście na stronę, bez płacenia za inne akcje typu like, share, comment. Funkcja nie dostępna w PE, gdzie rozliczenie następuje w modelu CPC, polegającym na płaceniu się za każde klikniecie i akcję, między innymi przejście na stronę fanpage, polubienie czy skomentowanie reklamy.


oCPM dla website click – model rozliczenia podobny do CPM, w którym algorytm Facebooka optymalizuje wyświetlanie reklamy, kładąc nacisk na: actions, reach, clicks lub social impressions. Tworząc taką reklamę podajemy maksymalne stawki, które jesteśmy zdecydowani płacić za każdy z powyższych elementów.


 • Actions, czyli czynności na Facebook, takie na przykład, jak: polubienie strony, instalacja aplikacji czy przejście na stronę. Akcje można określić wybierając cel kampanii.
 • Reach, czyli ilość wyświetleń reklamy użytkownikom Facebooka z grupy docelowej, do której jest kierowana reklama.
 • Clicks, czyli ilość kliknięć.
 • Social Impressions, czyli zasięg postu oraz wyświetlenia, wynikający z polubień i udostępnień postu, przez odbiorcę reklamy. Zasięg liczony jest na postawie wyświetleń dla znajomych użytkownika, który wszedł w interakcję z postem.


Multi Product Ads – format reklamowy, składający się z wielu mniejszych boxów produktowych, z których każdy ma indywidualny opis, może zawierać cenę lub numer telefonu, a najważniejsze, że każdy z nich może kierować do innego landing page. Wyświetlanych jest od 3 do 5 produktów (boxów). Włączając optymalizację można dodać kolejne 5 produktów, a algorytm Facebooka będzie serwował te 5, które okażą się najpopularniejsze.


Premium Ads homepage only – fixed CPM – reklama pokazywana wyłącznie na głównej stronie Facebooka, ze stałą stawką za 1000 wyświetleń (~3,47zł). Cel wyświetlenia.


Local Awareness – specjalny format reklamy, który wyświetlany jest we wskazanej geolokalizacji, określonej okręgiem o zasięgu od 1 km do 80 km. Format ten ma unikatowy przycisk, jakim jest „jak dojechać” (z angielskiego „Get Direction”). Rozliczanie reklamy jest w formacie absolute oCPM, czyli za tysiąc wyświetleń, gdzie wartość cappnig równa jest 1. Oznacza to, że jedna osoba widzi reklamę TYLKO jeden raz dziennie.


Custom Location Ads – jest to dodatkowa opcja geolokalizacji dowolnej reklamy, która może być wówczas, wyświetlana w wielu wskazanych położeniach geograficznych. Tworząc ją, podajemy współrzędne wyświetlania reklamy oraz zasięg jej oddziaływania, czyli okrąg o promieniu od 1 km do 80 km. Obszar ten możemy wybierać na trzy sposoby: poprzez dane adresowe, współrzędne geograficzne oraz poprzez wpisanie kodów pocztowych. Dodatkowo, można ją kierować do czterech wybranych grup odbiorców:


 • Standard – wszyscy w tej lokalizacji, czyli osoby, które na swoim profilu wpisały wskazaną lokalizację oraz osoby, które znajdują się w tej lokalizacji, a wskazują na to dane z urządzeń mobilnych (wifi, gps oraz geolokalizacja).
 • Live in – osoby, które mieszkają w tym miejscu: informacja na podstawie danych z profilu na Facebooku, jak również dane potwierdzone przez adres IP i swoich znajomych na Facebooku.
 • Recent – osoby, których ostatnie miejsce pobytu było w zaznaczonym obszarze, a określane jest to jedynie z urządzeń przenośnych. Dotyczy to zarówno ludzi, którzy tam żyją oraz tych, którzy kierują się w tamto miejsce (są w pobliżu i zmierzają do danego obszaru).
 • Traveling – osoby, które podróżują we wskazanym kierunku. Położenie i ruch osób określane jest za pomocą danych z urządzeń mobilnych. Dotyczy wyłącznie osób, których ostatnie miejsce pobytu lub miejsce zamieszkania (podane na profilu przez użytkownika lub określone przez jego znajomych) jest odlegle co najmniej o 100 mil (ok. 160 km), od obszaru, na którym wyświetlana jest reklama.


Local CPM – reklama wizerunkowa, którą można wyświetlić we wskazanej lokalizacji, rozliczając ją kosztem za 1000 wyświetleń. Współpracuje z innymi zawężeniami grup docelowych, takimi jak: wiek, płeć i zachowania behawioralne.


Local Video Ads – reklama video, która wyświetla się użytkownikom Facebooka, tylko we wskazanym rejonie geograficznym, na przykład wokół punktu usługowego lub centrum handlowego. Zakres obszaru reklamy, to okrąg o promieniu od 1 km do 80 km. Idealne rozwiązanie dla prowadzenia kampanii reklamowych, na przykład dla kin, gdzie kampania polega na wyświetlaniu zwiastunów filmów, w odległości przykładowo 6 km od miejsca położenia kina.


Raport Click w tym MPA – raportowanie, które linki w reklamach zostały użyte w trakcie kampanii, i ile razy nastąpiło przekierowanie do strony www.


Ad Relevance Score – jakościowy system oceny reklam, dzięki któremu możemy je optymalizować, poprzez wyłączanie tych z niską oceną (Ad Score), a które w wyniku tego mają wysoki koszt za kliknięcie lub wyświetlenie. System ocenia reklamy w skali od 1 do 10, gdzie 10 to najlepszy wynik.


Dodatkowo również oceniany jest odzew pozytywny i negatywny na reklamę.


Pełną funkcjonalność narzędzia FastTony.es można sprawdzić tutaj.źródło: https://fasttony.es/start/pl/15-funkcjonalnosci-ktorych-nie-ma-w-power-editor-a-sa-dostepne-dla-domow-mediowych-i-agencji-marketingowych/


Edited by FastTony.es

www.FastTony.es the FB Adverisment Tool

CPA, Geolocalization, Local Awareness, Custom Location, MPA, Courusel format, MPA with video, Get The Lead format, Content Manager all in one tool

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

nie chce odnośić sie do czyjegoś narzedzie a szczególne takich które może maja 5% naszych funkcjonalności :D 

chetnie tobie all opowiem by tel - potrzebujemy z 30 minut

look wejdz na nasza strone i tam część z ficzerów które ma system zobaczysz :D

tel 535-99-22-22

www.FastTony.es the FB Adverisment Tool

CPA, Geolocalization, Local Awareness, Custom Location, MPA, Courusel format, MPA with video, Get The Lead format, Content Manager all in one tool

Link to comment
Share on other sites

to na prawdę jest takie super?

ile to wszystko kosztuje?

Ariel od czasu postania tego wpisu system znacznie sie rozwinął i co tydzień publikujemy nowa funkcjonalność :D np dziś pokarzemy światu system kontroli reklam na podstawie warunków pogodowych

np. ustawiasz Gdynia // man 18+ // temperatura 25+ // słonecznie // i gdy sa takie warunki pogodowe aktywuje się reklama np. piwo Lech żywiec czy dowolne inne :D

 

po szczegóły zapraszam tu :

www.fasttony.es/pio

 

a tutaj masz znajdziesz webnar który już był i kolejne które będą z obsługi tego narzędzi 

http://fasttony.es/start/pl/webinar/

Edited by FastTony.es
 • Like 1

www.FastTony.es the FB Adverisment Tool

CPA, Geolocalization, Local Awareness, Custom Location, MPA, Courusel format, MPA with video, Get The Lead format, Content Manager all in one tool

Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...
9 minut temu, ar4 napisał:

@FastTony.es A macie panel w języku PL?

 

nie :D

 

ale potrzeba znac 47 słow po angielsku by umieć all 

www.FastTony.es the FB Adverisment Tool

CPA, Geolocalization, Local Awareness, Custom Location, MPA, Courusel format, MPA with video, Get The Lead format, Content Manager all in one tool

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
 • Similar Content

  • By Nutridome Affiliate
   Cześć,
    
   Masz swoją stronę internetową, bloga, kanał Youtube, konto w social mediach? A może chcesz dodatkowo zarobić w łatwy i bezpieczny sposób? Wykorzystaj to i zarabiaj w programie partnerskim NUTRIDOME Affiliate! 💰💰
   NUTRIDOME Affiliate to program partnerski, który pozwoli Ci zarabiać na polecaniu kosmetyków i produktów do pielęgnacji znanych i sprawdzonych marek. 🤩 Sieć afiliacyjna NUTRIDOME to także przejrzyste warunki współpracy, merytoryczne wsparcie doświadczonych opiekunów, dostęp do zaawansowanych narzędzi oraz indywidualne podejście do każdego partnera. 👌👌
    
   CO OFERUJEMY?
     ✔️ 10% prowizji oraz indywidualne stawki dla najlepszych partnerów
   ✔️ Dedykowany opiekun partnera
   ✔️ Rozpoznawalne marki
   ✔️ Wypłaty już od 200 zł
    
   Nie zwlekaj i dołącz do programu partnerskiego Nutridome Affiliate! ⬅️
    
   Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z Nami! 😀
    
   e-mail: affiliate@nutridome.co
   tel: (+48) 519 576 326
   WhatsApp: Nutridome Affiliate
   STRONA PROGRAMU ➡️ https://nutridome.co/affiliate/
   Pozdrawiamy,
   Zespół Nutridome Affiliate
  • By bentros
   Witam!
   Mam na sprzedaż cały fanpage (który cały czas rośnie). Stronę prowadziła TYLKO jedna osoba i NIGDY nie były kupowane żadne polubienia itp.
   Jak na tą ilość like'ów (na ten moment 27 250) zasięgi są naprawdę bardzo dobre (2,3mln/msc)

   Codziennie przybywa 200-400 nowych fanów.
   Linki i screeny oczywiście na priv.
    
   Fanpage nie posiada również żadnych ograniczeń, można je wszędzie podpinać w razie możliwości, bez żadnych ostrzeżeń czy banów na określony czas. Można dodać reklamy, posty sponsorowane itp.
   Sprzedaje moją całą pracę włożoną w ten fanpage NA WŁASNOŚĆ.

   Cena: 2000zł

   kontakt: rafal00pl@gmail.com
    
  • By FancyFactory
   Oferuję przygotowanie dedykowanych historii obrazkowych łączących przekaz marketingowy z elementami humorystycznymi. Wszystko w atrakcyjnej, przyciągającej uwagę oprawie graficznej. Tworząc scenariusz uwzględniają specyfikę branży i profil odbiorcy, tak by w sposób możliwie zabawny i oryginalny kreować pozytywny wizerunek marki. 
    
   TEL. 500737509
    
   E-MAIL: kontakt@saltomortale.pl
    
   OFERTA I PORTFOLIO: saltomortale.pl
    
    

  • By rokko
   Sprzedam domenę: ChatBoty.pl
    
   Sprzedaż za pośrednictwem Aftermarket. FV od Aftermarket.
   Szczegóły: https://www.aftermarket.pl/domena/chatboty.pl/
    
   Kontakt za pośrednictwem Aftermarket lub poprzez e-mail: kontakt(małpa)socialtrends.pl
    
   Zobacz również najnowsze aukcje od 1 PLN - https://bit.ly/aukcje_od_1_pln
    
   Pozdrawiam,
   Mariusz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy