Jump to content
Sign in to follow this  
tjay99

Kupujesz odzież w Internecie? Proszę o wypełnienie ankiety.

Recommended Posts

Witam,

Na potrzeby pracy magisterskiej badam zachowania konsumentów podczas dokonywania zakupu odzieży w Internecie. Możecie mi pomóc wypełniając krótką ankietę, o co dzisiaj Was proszę.

Ankieta skierowana jest do osób, które w przeszłości przynajmniej raz dokonały zakupu produktu odzieżowego w Internecie. Wypełnienie ankiety zajmie kilka minut.

Link do ankiety: http://goo.gl/forms/D1cIvDoxMi

Z góry dziękuję.

jarzynowakuchnia.pl - proste i smaczne przepisy kulinarne!

Pkt 7 , ja osobiście dodałbym : adres/informacja o firmie, osobiście jak nie widzę wiarygodnej informacji teleadresowej/firmowej to nie kupuję ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

@Beerbant jest w tym pytaniu punkt "dane teleadresowe sklepu". Osobiście też zwracam na to uwagę.

@Sebastek - dzięki ;)

• Like 1

jarzynowakuchnia.pl - proste i smaczne przepisy kulinarne!

zrobione,

(też nie lubię wypełnia ankiet, ale co tam - może też będę w potrzebie.... hihihi)

Edited by fitko

antydeska.pl - drewniana elewacja bez impregnacji i konserwacji, :o  a jeśli szukasz modnych i stylowych butów to polecam sklep: brooman.pl

Zdarza mi się pod warunkiem że jest możliwy zwrot.

„Kiedy chcę pobudzić swój mózg do pracy, włączam komputer. Kiedy chcę odpocząć, włączam telewizor.” — Steve Jobs

Formularz został wyłączony. - no niestety nie zdążyłem pomóc.

Co do zakupów odzieży przez internet - zazwyczaj kupuję tam buty firmowe (z przesyłką wychodzi mi taniej niż w sklepie). W sklepie wybieram model, przymierzam i sprawdzam czy mi pasuje konkretny rozmiar, kolor i czy się dobrze w nich chodzi, szukam tego modelu w markowych sklepach online lub u sprawdzonych sprzedawców na allegro i zamawiam lub licytuję.

Darmowa porównywarka pożyczek online.

Polecam także: zdjęcia Świdnica

oraz pamiątki Świdnica - sklep online

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Skalmar
      Zauważyłem, że po optymalizacja strony i jej ponownym zindeksowaniu efekty (wzrost pozycji) widać niemal z dnia na dzień. 

Niestety w przypadku linkowania jak wiadomo Google opóźniania reakcję (pewnie, żeby utrudnić pozycjonowanie).
      Dlatego ośmielam się zaproponować, abyśmy w tym wątku umieszczali ramy czasowe reakcji G.
      Czyli po jakim czasie: najwcześniej zauważył ktoś z nas wzrost pozycji oraz maksymalny czas po którym widać zmianę. 

Zrobiłem w tym celu ankietę, żeby łatwiej było zebrać wyniki. 

Czy możecie podzielić się swoim doświadczeniami (z ostatnich miesięcy) po jakim czasie od podlinkowania widzicie efekty w google? 

• By a.niespialowski
      Poszukujemy: Specjalista ds. SEM/SEA (e-commerce)
      Pracodawca: W3 Internet Services
      Wynagrodzenie: 3500-5000 netto/mc. (w zależności od doświadczenia)
      Aplikacje na adres: a.niespialowski@trenkwalder.com

Czym będziesz się zajmować:
      Samodzielne planowanie, prowadzenie oraz optymalizacja kampanii AdWords oraz Facebook Ads, Tworzenie raportów, analiz i rekomendacji Tworzenie tekstów reklamowych dla AdWords oraz Facebook Ads  
      Profil kandydata:
      Doświadczenie w obsłudze narzędzi SEM Google AdWords oraz Facebook Ads Znajomość narzędzi Google Analytics, Google Tag Manager oraz Google Search Console Zainteresowanie marketingiem internetowym Wiedza z zakresu trendów rynkowych w obszarze e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż Komunikatywna znajomość języka angielskiego Mile widziane certyfikaty Google  
      Co oferujemy:
      Umowę o pracę Pracę w młodym, kreatywnym zespole, w środowisku międzynarodowym Wysokość wynagrodzenia adekwatną do posiadanych umiejętności Dużą przestrzeń do realizacji własnych pomysłów, samodzielność Lokalizację biura w ścisłym centrum Bydgoszczy Indywidualne szkolenia
    • By biutifulilola
      Potrzebuję pomocy w zebraniu odpowiedzi nt wyglądu i działaniu strony w ankiecie https://  goo.gl/ykPFu5. Pierwsza część dotyczy jednak kierunku studiów, ale te odpowiedzi mnie nie interesują, ale promotor nalegał. Część druga dotyczy już witryny kierunku studiów i to właśnie przyda mi się pomoc osób które wiedzą co nieco o tym jak powiiny wyglądać i funkcjonować popranie witryny.

Dzięki za każdą odpowiedź.

PS. W pierwszym pytaniu należy zaznaczyć, że jest lub było się studentem LM, bo druga odpowiedź zakończy ankietę.
    • By mazPIOtrek
      Krócej się (chyba) nie da:
      Anonimowa.
      Prezent za wypełnienie - lista 20 narzędzi, które przydadzą się do przeprowadzenia audytu (na końcu a.).
      6 prostych pytań.
      2 minuty na wypełnienie.
      http://bit.ly/2ankieta
      Dziękuję:)

• By ojciec17
      Witam, 

jak skonfigurować krok po kroku Google Analytics tak, aby zliczał mi ilość zamówień i podawał kwotę obrotu.

Do tej pory zrobiłem
      1. Ustawienie "Włącz E-coomerce" w Google Analytics
      2. Dodanie tagu i konfiguracja konta Google Tag Manager ze sklepem internetowym Woocoomerce
      3. Ustawienie tagu w Google Tag Manager

Niestety wciąż żadnych danych Analytics nie zlicza. Z góry dzięki za wyjaśnienie zagadnienia.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy