Jump to content
Sign in to follow this  
fotoprimo

Indeksowanie stron zablokowane zasoby

Recommended Posts

Witajcie, bardzo proszę pomóżcie, w narzędziach dla webmasterów, w zakładce Indeks Google => zablokowane zasoby, wyświetlają mi się strony z zablokwanymi zasobami:

tdt6ot4n.jpg

po kliknieciu pojawiają się podstrony

j3d4uodb.jpg

kolejny komunikat to: Strona może nie wyrenderować się poprawnie, gdyż zasoby są blokowane przez http://www.fotoprimo.pl/robots.txt

yg3t4t7z.jpg

i są wykazane następujące błędy:

xrz2bve2.jpg

i

djjowp5n.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Yakooby
      Cześć, otóż od jakiegoś czasu, a dokładnie od listopada, moje forum przestało być indeksowane. 
      Google Search Console wypluło mi tag noindex w kodzie strony. Problem w tym, że przeszukałem dziesiątki  z tym nie zindeksowanych stron i nie znalazłem nic. 
      Forum stoi na phpbb, jest na bieżąco aktualizowanie, zarówno oprogramowanie jak i wtyczki. 
      Strona to bif24.pl  
      Raport Google przykłądowego linku: https://imgur.com/a/7H2O2QT
    • By fizuuu
      Hej, mam problem. Indeksuje swoją nową stronę, ustawiłem wszystko we wtyczce yoastSEO ( tytuły, opisy, słowa kluczowe), i opisy normalnie pojawiąją sie w Google ale tytuły podstron to nagłówki. Co zrobić żeby Google połapało tytułu z yoastSEO. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
    • By fast1
      Witajcie, mam taki problem ostatnio z moją stroną. Mianowicie, główna strona mi cały czas się wyindeksowuje. Raz jest w google a za 2 tygodnie jej nie ma. Dodam że tylko główna strona ma ta, reszta podstron jest zaindeksowana. 
    • By FLOWSEO
      Cześć wszystkim, 
      zaobserwowałem dziwną rzecz w konsoli. Jednocześnie zaindeksowało mi się ponad 100 stron śmieci, których nie było w mapie strony i mają one atrybut Noindex. Urle mają taką strukturę strona.pl/kategoria/wpis/jakieś znaki lub nazwy grafik
      Czy spotkaliście się z podobnym problemem? Jak mam je usunąć, skoro teoretycznie wykonałem prawidłowe czynności.
    • By ojciec17
      Od kilku dni zauważyłem, że roboty Google nie reagują na prośbę o indeksację nowych treści w sekcji Pobierz jako Google
      Czyżby Google coś szykowało, albo to tylko "chwilowa" awaria?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy