Jump to content

Recommended Posts

Używam 10-ki od 5 dni na lapku i póki co nie stwierdziłem by cokolwiek mi nie działało. Mam jedynie wrażenie że dłużej się uruchamia od starej 7-ki. Jeszcze parę dni testów i usuwam 7-kę, bo zajmuje 21GB, a na SSD każdy GB jest na wagę złota.

Jak zrobić cydr z jabłek? Przepisy na nalewki domowe smaczne i zdrowe.
  • 3 weeks later...
  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Win7 (także 8) też dostał update mające na celu co nieco wysyłać do ms. Możliwe jest usunięcie tych śledzących updatów prostym skryptem bez użycia programów firm trzecich: http://forum.gsa-online.de

Używam tego od początku jak zacząłem używać Windows 10 jakieś 3 miesiące temu i nic się złego nie dzieje. Ogólnie 10 to najszybszy i najbrzydszy Windows od czasów XP.

Instalowanie zamkniętej aplikacji third-party dla ochrony prywatności i bezpieczeństwa, to [tutaj wstaw mem ze św. Tomaszem, który widzi co robisz z logiki].

Potrzebuję wyczyścić system i się zastanawiam nad upgradem?

Im więcej czytam na ten temat, tym jestem bardziej sceptyczny. Przy okazji dowiedziałem się, że 7 też dostała telemetryczne aktualizacje. Wstrzymam się z aktualizacją do momentu kiedy wyłączenie telemetrii, naprawdę ją wyłączy.

nihil fit sine causa

@Trotyl Przed sekundką dosłownie u znajomego oglądałem zdalnie totalnie świrującego ZP, po powrocie szablonów na maszynę ze starą windą wszystko działa.

Np. w PM masz efekt ciągłego wylogowywania, jakby coś czyściło "w cronie" cookies.

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

U mnie ZP działa na Windows 10. Nie jestem za to w stanie zainstalować drukarki laserowej, która działała na 8.1, wyświetla jakiś błąd z odczytem info o urządzeniu. Na innym komputerze z 7 działa.

Osiek, odinstaluj sterowniki i zainstaluj od 8.1 (o ile nie ma na 10). U mnie wiele programów/sterowników nie dawało rady po aktualizacji i pewnie nadal nie daje, ale odinstalowanie i instalacja choćby z 8.1 naprawia problem.

Z przesiadką z Win 8.1 do 10-ki nie ma większych problemów, schody robią się gdy chcemy migrować z Win7 do 10-ki, producenci starszych lapków niestety nie oferują sterowników, dlatego przed upgrade warto sprawdzić, czy producent oferuje wsparcie dla 10-ki dla naszego sprzętu, w przeciwnym wypadku nie ma sensu migrować.

Domeny na sprzedaż - pod zaplecze SEO, strony PP, strony firmowe, sklepy internetowe.

Zapraszam również na podstronę z darmowymi narzędziami SEO >> https://techformator.pl/darmowe-narzedzia-seo/

Niekoniecznie producent musi oferować sterowniki do swojego laptopa. Można poszukać na stronach producentów podzespołów sterowników na 10, a jak nie to na 8.1 bądź (możliwe, że działają) na 7.

Bardziej mnie zastanawia fakt, ile informacji microsoft zbiera dzięki 10tce.

• Like 1

PM masz efekt ciągłego wylogowywania, jakby coś czyściło "w cronie" cookies.

Zenek chyba mnie zmotywuje do nauki C#, bo w kodzie takie rzeczy można ogarnąć od ręki ;) Widać podniosła się poprzeczka ochrony folderów systemowych.

w10privacy winprivacy.de

A bezpieczne to to?

nihil fit sine causa