Jump to content
Sign in to follow this  
ken

Wyprzedaż stron, domen, zaplecza...

Recommended Posts

Ponieważ od dłuższego czasu nie zajmuję się rynkiem w Polsce i nie mam kompletnie na to czasu więc chętnie odsprzedam jednej lub kilku osobom, firmom domeny, serwisy, a nawet content bo nie miałem czasu nawet często go kiedyś powstawiać na strony a mam mnóstwo artykułów np z dziedziny finansów).

Sprzedam też fajną stronę profesjonalne-pozycjonowanie.eu która jest w top10 na profesjonalne pozycjonowanie i profesjonalne pozycjonowanie stron. Dobra cena dla kogoś kto zwłaszcza startuje w SEO, SEM - aukcja allegro

Mam też bardzo dużo innych domen, które niepotrzebnie mi leżą... np sporo domen finansowych i to wiele naprawdę topowych słów kluczowych w nazwie domeny więc sama domena ma wartość. Chętnie odsprzedam wszystko lub w dużych paczkach zainteresowanym aby się pozbyć tego czemu nie poświęcam uwagi i czasu... a ktoś może na tym zarabiać lub odsprzedać z zyskiem.

Szczegóły na priva proszę lub emaila biuro /malpa/ profesjonalne-pozycjonowanie.eu.

ps. Proszę o kontakt tylko poważne i zainteresowane osoby bo na bzdurne rozmowy nie mam czasu.

Edited by ken

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By kyniu
   Sprzedam domenę sklep500plus.pl
    
   Zapraszam do licytacji:
    
   https://allegrolokalnie.pl/oferta/hit-sklep500plus-pl
    
   Kontakt: skrzynkanamaile(małpa)gmail.com
  • By Tomasz11
   Cześć. Mam serwis na który wchodzi miesięcznie mało bo kilkaset osób. Sprzedałem domenę na której obecnie stoi serwis i mam już nową domenę. 
   Czy jeśli do tego serwisu zmienię tylko domenę, to grozi to jakimiś problemami z pozycjonowaniem w przyszłości? Wszystko poza domeną zostanie po staremu. Czy tak będzie ok? A może będą jakieś problemy dla nowego właściciela starej nazwy/domeny serwisu?
  • By SmogWawelski
   Na sprzedaż domena Copier.pl. Ciekawa nazwa dla projektu związanego z drukiem, ksero itp. Możliwość negocjacji i rozbicia sprzedaży na 2 raty po wcześniejszym kontakcie mailowym lub wiadomości prywatnej. Zapraszam!
    
   info @ domainer.com.pl
  • By SmogWawelski
   Na sprzedaż domena Ranking.com.pl Możliwość negocjacji i rozbicia sprzedaży na 2 raty po wcześniejszym kontakcie mailowym lub wiadomości prywatnej. Zapraszam!
    
   info @ domainer.com.pl
  • By stats1
   Do sprzedania domena erx.pl. Zapraszam do licytacji:
   https://allegro.pl/oferta/erx-pl-domena-3-literowa-oplacona-na-rok-bcm-8561779267
    
   Możliwy także kontakt tutaj na priv lub mail:

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy