Xann

Czy PageRank nadal jest czy go już nie ma ?

PageRank jak to z nim jest ?  

96 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy PageRank Google przestało brać pod uwagę?

Polecane posty

Myślę że PR jest nadal aktualizowany i ma duży wpływ na ranking stron tyle że nie jest i prawdopodobnie nie będzie już nigdy upubliczniany, może z tego względu aby nieco "ukrócić" handel linkami itp. ale nie wierzę aby Guglarze rezygnowali z tego "wyznacznika"..

• Like 1

zakładałem multikonta

PR, to tyle co Page Rank, czyli ranking strony. strony w google w dalszym ciągu sa rankingowane. Jesli Tobie chodzi o ten zielony pasek, to dość dawno już coś uległo zmianie w tym temacie.

• Like 1

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Nie, nie chodzi o żaden zielony pasek który się zatrzymał w miejscu. Sugerowanie się nim jest po prostu błędne. To że teraz jakiś katalog ma PR 4 i się tym chwali to pic na wodę. Czyli co teraz po ostatnim update PR nowe katalogi które mają PR n/a są beznadziejne? Ta sama sprawa tyczy się innych stron. Mogę założyć bloga z dobrym contentem, pozycjonować go, zdobywać do niego linki z artykułów sponsorowanych itp. i co będzie on zawsze gorszy od innego bloga który ma PR2 albo 3?? Tak naprawdę sugerując się PageRankiem, sugerujemy się czymś czego nie widzimy ale nie oznacza to że go niema.

• Like 1

zakładałem multikonta

Nie, nie chodzi o żaden zielony pasek który się zatrzymał w miejscu. Sugerowanie się nim jest po prostu błędne. To że teraz jakiś katalog ma PR 4 i się tym chwali to pic na wodę. Czyli co teraz po ostatnim update PR nowe katalogi które mają PR n/a są beznadziejne? Ta sama sprawa tyczy się innych stron. Mogę założyć bloga z dobrym contentem, pozycjonować go, zdobywać do niego linki z artykułów sponsorowanych itp. i co będzie on zawsze gorszy od innego bloga który ma PR2 albo 3?? Tak naprawdę sugerując się PageRankiem, sugerujemy się czymś czego nie widzimy ale nie oznacza to że go niema.

A no sprzeczność to w Tym jest ;)

Cały algorytm wyszukiwarki Google oparty jest na bazowym algorytmie PageRank. PR to jakby "kręgosłup" tej wyszukiwarki. I na razie pozostaje algorytmem bazowym. Skąd ta pewność? Bo nadal "działają linki". Gdy linkowanie przestanie działać, można będzie odtrąbić śmierć PR.

Edytowano przez kris_set
  • Like 3

Cały algorytm wyszukiwarki Google oparty jest na bazowym algorytmie PageRank. PR to jakby "kręgosłup" tej wyszukiwarki. I na razie pozostaje algorytmem bazowym.

Mówisz jak byś procował u wujka ;). Znajomość algorytmu to bardzo cenna wiedza. Podziel się ;)

• Like 1

Podziel się

Naprawdę? To ja się podzielę. Strona nie linkowana nie zdobywała pozycji. Strona linkowana (umiejętnie) zdobywa pozycję i ruch. Zobacz, a nie pracuje u wujka..

Alkowiki - dla większego relaksu

Podziel się

Naprawdę? To ja się podzielę. Strona nie linkowana nie zdobywała pozycji. Strona linkowana (umiejętnie) zdobywa pozycję i ruch. Zobacz, a nie pracuje u wujka..

Cóż... pociągnę temat w takim razie nieco dalej. Co oznacza "umiejętne" linkowanie strony?

Co oznacza "umiejętne" linkowanie strony?

Takie, które przyniesie zaplanowane efekty :) :) :)

Cały algorytm wyszukiwarki Google oparty jest na bazowym algorytmie PageRank. PR to jakby "kręgosłup" tej wyszukiwarki. I na razie pozostaje algorytmem bazowym. Skąd ta pewność? Bo nadal "działają linki". Gdy linkowanie przestanie działać, można będzie odtrąbić śmierć PR.

A/ Dokładnie tak jak mówisz

B/ Wytyczne Google nadal zakazują libkowac z parametrem rel=dofollow w celu manipulowania PR

C/ gdyby nie było PR nie było by pingwina

Po sądzie jednak widzę że większość się ze mną zgadza chodź tez dziwne jest ze spora liczba osób uważa inaczej, myślałem ze jest to oczywiste

Marketing internetowy dla firm

oczywiste jest tylko, że zgodnie z wytycznymi G. masz bana na swój blog :peace:

Ja do wniosków i rewelacji podawanych przez Xann'a podchodzę z duuuuużym dystansem, choćby ze względu na prowadzoną przez niego działalność.

Swoją ciekawość możesz zaspokoić, włączając radio z audycjami o tematyce paranormalnej. A jeśli Ci się nudzi, Honey Bunny, dziewczyna Królika Bugsa, zaprasza Cię do poczytania starych komiksów!

- - -

Pozdrawiam, Marek Sęk "Ivellios"

Teraz dopiero PR jest ważny :) kupujesz na wyprzedaży domenę z PR = 6 za 24 zeta, stawiasz na niej "serwis" i sprzedajesz serwis z PR :), a klient zadowolony, bo zielony pasek siedzi miesiącami na szóstce :)
Dokładnie a jeszcze można dodać do systemu wymiany linków i kosić kasiorę, Bo naiwni myślą że PR 6 coś im da który był aktualizowany ponad rok temu.

tak sobie czytam i widzę że wielu boli to że ktoś inny zarabia na PR

kup jeden z drugim domeny z PR i zarabiaj, ktoś wam broni

aż z ciekawości przeprowadzę sobie test linkowania z golasów n/a i z przechwyconych z PR

• Like 1

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.