Jump to content

[zlecę] Harvester forów Mybb, phpbb, SMF

1v1

Recommended Posts

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Similar Content

• By bananasltd
      Cześć,
      czego używacie do ochrony for(ów) internetowych przed niepożądana rejestracją (mówię o ogólnie dostępnych forach), kilka rzeczy przychodzi mi na myśl:
      1. htacces - wycinanie całych klas z Rosji, Chin, Ameryki do formularza rejestracji - forum polskie jest
      2. by hand: ręczne przeglądanie rejestracji (żmudne)
      3. textowa captcha: długa lista pytań tekstowych w stylu "jesli wiesz jaka jest różnica pomiędzy (random)dziesięć i (random)5 wpisz wynik" "czy abysiedem jest większeod dwóch"
      4. obrazki: captcha obrazkowa chyba słabo zdaje egzamin  

czy ktos może polecić skrypt do obrony przed spamem

Piaf: odmiana forum

• By Ptaq
      Kilka lat temu sprzedawałem listy forów które robiłem na mój użytek.
      Cieszyły się one sporym zainteresowaniem i wiele osób pisało mi wręcz kiedy kolejne listy / kiedy aktualizację - bo w necie o ile znajdziemy czasem listy to są one naprawdę słabe. Był to też m.in. powód dlaczego sam zacząłem robić swoje listy.

Ale konkrety - dlaczego warto kupić?
      - sprzedaję listę 4650 forów opartych o skrypt phpBB z tego większość polskich, choć trochę zagranicznych też się w niej znajdzie (mały procent)
      - są w nich perełki które jeszcze żaden "spamer" przede mną nie znalazł i jest tam kilka-kilkanaście profili a forum żyje. Sam założyłem na nich konta / dodałem linki... i sobie ładnie wiszą. Polecam poszukać szczególnie takie na mojej liście
      - lista w formie xls (excel, łatwo sortować)
      - w excelu są też statystyki z MajesticSEO (ilośc linków / trust itp.)
      - szybki zakup przed DotPay - kupujesz i od razu masz
      - dostajesz fakturkę VAT-23%

Link do zakupu: http://www.punktseo.pl/produkt/lista-forow-phpbb/ 

Aktualnie w promocyjnej cenie tylko 37zł brutto !

Masz pytanie?
      Pisz: punktseo.pl@gmail.com

PS.
      Na powyższej stronie dostępna jest również lista 100 największych polskich forów ( http://www.punktseo.pl/darmowa-lista-100-najwiekszy-pl-forow/ ) - dostępna za darmo.

• By mefi
      Witam,

mam pytanie odnośnie wtyczki do forum phpBB.

Chodzi o to, aby dla nieistniejących tematów, które kiedyś zostały za-indeksowane było wykonane przekierowanie 301 na stronę główną forum.

Musi to iść z automatu, gdyż nie jest to kwestia jednej strony.

Czy, ktoś zna jakieś ciekawe rozwiązania lub pomysły na to?
    • By haiku
      Kupię listy polskich for opartych o skrypty: phpbb, mybb i smf
      Osoby zainteresowane zleceniem proszę o wysłanie oferty na adres zleceniepio@haiku.com.pl

Kontakt:
      Michał
      zleceniepio@haiku.com.pl
      Dane firmy:
      Haiku Studio
      ul. Jerzego z Dąbrowy 5a
      77-300 Człuchów

NIP 7642076391
    • By mojegrzywacze
      Treść właściwa ogłoszenia
      Dane kontaktowe:Piotr gg 3254779 przynajmniej email: zrec@wp.pl w tagu [code] będą widoczne tylko dla zalogowanych Poszukuję osoby / osób , które mają doświadczenie z  php-fusion. Trzeba zabezpieczyć forum przed botami. Zaktualizować, zmodyfikować lub usunąć niedziałające wtyczki, a wcześniej zaktualizować skrypt forum do nowej wersji (obecnie jest wersja darmowa, ale uwzględniam przejście na płatną - ten sam skrypt ). Rozważam również zmianę skryptu forum, natomiast tu problemem jest pisanie konwerterów, a strona nie jest komercyjna więc w tym przypadku nie chcę eskalować kosztów. Trzeba nadać forum responsywność . W grę wchodzi też poprawienie szablonu, aby strona wyświetlała się prawidłowo w różnych wyszukiwarkach. Mam też informacje o zbędnych nazwach hostów w google analytics i to też trzeba poprawić

Jeśli masz doświadczenie z phpbb - posiadam również do zaktualizowania skrypt do nowszej wersji - nadanie responsywności . 

Nazwy serwisów i na dodatkowe pytania odpowiem po kontakcie najlepiej na gg

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy