Jump to content

Reklama domku letniskowego na mazurach własnymi siłami

Recommended Posts

Witam mam pytanie bardzo ogólne.

Chciałbym własnymi siłami spróbować wypromować domek letniskowy na mazurach który jest wynajmowany w mojej rodzinie.

Strona jest stara (jerutki.pl) i niestety nie jest ona w ogóle przygotowana pod pozycjonowanie.

Po pierwsze na stronie główniej nic nie ma tylko coś w rodzaju intra.

Po drugi to w sumie nie ma niej żadnych nagłówków itp i brak treści.

Kolejna sprawa to frazy który mnie interesują to: domek letniskowy, mazury, itp. przynajmniej osoby które szukają w wakacje domek na mazurach coś takiego wpisują w google.

Pod tymi frazami są głownie duże portale internetowe z ogłoszeniami wynajmu.

Raczej nie ma co z nimi walczyć o pierwsze pozycje w google.

Można oczywiście dodać na nich ogłoszenie ale to kosztuje a jak pisałem wyżej chciałbym na razie spróbować wypromować domek własnymi siłami.

W internecie jest od groma portali i portalików ogłoszeniowych gdzie mogę dodać darmowe podstawowe ogłoszenia.

Pytanie tylko czy jest sens każde ogłoszenie przygotowywać indywidualnie z innym opisem czy może dodawać wszędzie to samo byle więcej.

Pozostały jeszcze social media.

Domek ma na facebooku stronę która jest raczej martwa i nie mam pomysłu na to jak ją wykorzystać.

Czy ktoś ma jakieś rady dla mnie? Pewnie jak bym przeczytał całe forum to bym wiedział wszystko o pozycjonowaniu ale na razie interesuje mnie od czego zacząć a jak stwierdzicie że trzeba zmienić stronę www to będę wtedy zagłębiał się w temacie bardziej.

Stronę poddałbym modernizacji. Proponuje wykorzystać wordpress i przerobić pod siebie jakiś szablon. Fajnie jakby znalazło się na niej więcej treści - może też jakiś blog opisujący życie na mazurach (tematów jest mnóstwo). Same zdjęcia też możesz opisać krótką, kilkudaniową historią. Mało mazur na tej stronie.

Frazy musisz przeanalizować: domek na mazurach, domek letniskowy mazury itd.

Ogłoszenia jak najbardziej dodawaj. Jest trochę darmowych portali. Dobrze jakby była w nich możliwość dodania linku. Zadbaj o dobre zdjęcia i najlepiej unikalne opisy.

Fanpage na FB może być dobrą reklamą. Jego idee należy przemyśleć. Może to być fanpage kręcący się w tematyce mazur, bez jakieś nachalnej reklamy domku. To co na nim zamieszczasz powinno pokazywać zalety i uroki tego miejsca. Niech obserwujący go ludzie wiedzą, że jest to raj dla szukających spokoju, dla wędkarzy, dla... itd.

• Like 1

jarzynowakuchnia.pl - proste i smaczne przepisy kulinarne! | Blog o łuszczycy - życie z łuszczycą

każde ogłoszenie przygotowywać indywidualnie z innym opisem czy może dodawać wszędzie to samo byle więcej.

Unikalne albo przynajmniej z mieszarki.

domek letniskowy, mazury, itp.

Oj, nie będzie łatwo :)

zakładałem multikonta

Fakt. 1-4 dni TOP10.

Była kiedyś taka reklama lotto "Miliard w środę, prokurator w sobotę" ;-)

Można by to zmienić na "Top10 w środę, ban w sobotę".

• Like 2

Bing.com jest szybszy, daje lepsze wyniki. Mniej szpieguje.

Google uczy, Google radzi, Google nigdy nas nie zdradzi.

Absolutnie frazy do zrobienia, siła dużych portali jest to że mają dziesiątki, setki takich fraz. Ty musisz zrobić 1-3 i będzie ok.

Skuteczne pozycjonowanie | Linki: Artykuły :: Komentarze :: Silosy :: Fora :: Katalogi | Budowa skutecznych profili linków

http://www.wycinkadrzew.bydgoszcz.pl