Jump to content
MaxPan

Toolbar RDS - wtyczka SEO do przeglądarki Chrome. Firefox, Opera .

Recommended Posts

Witam, czy koledzy poleca jakas wtyczkę do chroma ktora dzialala by w ten sposob: potrzebuje wszystkie urle domeny w jednym pliku. Czyli jakis bot ktory wypluje mi wszystkie aktywne urle sprawdzanej domeny. Chodzi mi o wtyczke do chrome, ale jesli nie znacie to moze byc tez jakis program badź strona internetowa ktora mi to wyplujeeee

Usługi budowlane, okna sprzedaż: okna , usługi geodezyjne: geodeta , budowa i projektowanie domu: architekt. Portale budowlane.

Cytat

mi wszystkie aktywne urle sprawdzanej domeny

Xenu sprawdza URL domeny( strony) ale nie do domeny, Ty zastanów się o co pytasz.

re287am9.jpg

Ok, żle zadałem pytanie. Więc jeszcze raz. Mam kilka zapleczówek ale sprawdzałem że nie wszystkie podstrony tych domen są zaindeksowane. chcę więc "wyciągnąć z każdej domeny zapleczowej "wszystkie adresy urll" żeby następnie je dodać do indexera. Żeby zaindeksować niezaindeksowane podstrony (urle)

Tak więć czy jest jakaś "wtyczka do chrome" lub soft który "wypluje mi" wszystkie "podstrony -urle" wskazanej domeny.

Usługi budowlane, okna sprzedaż: okna , usługi geodezyjne: geodeta , budowa i projektowanie domu: architekt. Portale budowlane.

@Maciejus Zerknij na program Screaming Frog - on ci wyciągnie wszystkie adresy ze strony :)
Zawsze też możesz zerknąć na sitemape (jeśli masz generowaną automatycznie). 

*Darmowa wersja SF ograniczona jest limitem analizowanych adresów URL (chyba 500 adresów) podczas jednego sprawdzania.

@Błękitny ale Xenu jest całkowicie darmowy programem i nie ma żadnych ograniczeń.

re287am9.jpg

@MaxPan osobiście dużo bardziej lubię żabę, jeśli on chce sprawdzić zaplecza to prawdopodobnie nie przekroczy limitu 500 zasobów na crawl ;) 

• Like 1

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.