Jump to content
Sign in to follow this  
Xann

Google już kara za brak stony mobilnej

Recommended Posts

Moim zdaniem jest to jedynie komunikat informacyjny nie wnoszący wiele do wyników, zwłaszcza, że znajduje się w odpowiedniej do tego zakładce (Obsługa na urządzeniach mobilnych). Dostałem też dzisiaj takich kilka powiadomień, również na stronach gdzie RWD jest wdrożone ale nie jest doskonałe i tak np. wskazali poprawę zakładek z uwagi na zbyt niskie odległości pomiędzy nimi.

Edited by Mar_Dal

Myślę, że nie bez przyczyny G tak mocno naciska temat. Raczej każdy śledzący statystyki i tak prędzej czy później wdrożyłby rozwiązania dla urządzeń mobilnych.

• Like 1

nihil fit sine causa

No i nadszedł ten dzień w którym Google

A kiedy nadejdzie ten dzień kiedy zaczniemy podawać rzetelne informacje ?

Tomek, kur.....ka blaszka , skąd ta informacja o karaniu ??? Niedługo dojdzie do tego, że pojawią się informacje o "karach google" za kolorystykę ;)

• Like 5

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Już teraz w css kod rwd zajmuje znaczną część całego kodu. Dojdzie jeszcze parę standardów rozdzielczości i kod css rwd będzie zajmował 3/4 całego kodu, a projektowanie stron w większej mierze będzie sprowadzało się do przystosowania strony do urządzeń mobilonych :o payabana polytyka gogola

Edited by Hagen

Tomek a od kiedy filtr jest karą ? To że strona spadła w wynikach po jakiejkolwiek aktualizacji algorytmu to nie jest filtr czy kara ale po prostu efekt wprowadzenia modyfikacji algorytmu na rankowanie .

Prawda jest taka, że wymyślamy cuda na kiju o karach a tak naprawdę sprawa jest prosta - różny ranking w zależności od różnych / zmodyfikowanych parametrów.

• Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Google już oficjalnie oznajmiło że kara strony za brak wersji responsywnej RWD

To nie jest kara a informacja. Wprowadź trochę logiki.

• Like 1

To napisz jeszcze, że kogoś obrabowano. Będzie jeszcze więcej.

• Like 5

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Napisz opowiadanie erotyczne na swoim blogu. przyciągniesz więcej czytelników. Okraś dodatkowo gorącymi zdjęciami. ruch jak się patrzy.

ale słowo kara przyciąga więcej czytelników

tak samo jak "profesjonalne" szkolenia .... ??

Edited by unnamed
  • Like 3

strach pomyśleć -. wikipedię zbanują :)

Napisz opowiadanie erotyczne na swoim blogu. przyciągniesz więcej czytelników. Okraś dodatkowo gorącymi zdjęciami. ruch jak się patrzy.

a ten art jest zwykłym pierd.... ??? :)

Wiecie, że trolla karmimy? :)

7HqPL1t.jpg

• Like 3

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!