faziulek

Przeniesienie poczty z nazwa.pl na inny serwer

Polecane posty

A ja nie wiem po co się męczyć, większość firm dziś Cię zmigruje bezpłatnie łącznie z pocztą, a nawet całość uruchomi.

logo-ds.gif Dodaj stronę - katalog w sieci od 2006 roku!

Pozdrawiam jak zawsze

R.

Dnia 22.01.2018 o 21:46, Kamil_Kluczbork napisał:

Czy ktoś podpowie jak przenieść wszystkie wiadomości i foldery założone w active mail od nazwa.pl na nowy serwer ???

Z góry dziękuję

Chciałbym zaimportować wszystko do roundcube...

Nazwa.pl za jednego maila prawie 300 zł z 90 sobie życzy.... brak słów.

Wystarczy, że poprosisz kogoś kto ma VPSa z zainstalowanym ImapSync aby przeniósł Ci ze starej na nową skrzynkę wszystkie wiadomości, struktury folderów także nie utracisz. Jedna komenda i masz przerzuconą całą skrzyneczkę.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

@Kamil_Kluczbork 

jak się zalogujesz przez ssl do nazwy to tam chyba są dostępne katalogi z pocztą.

BTW jakoś 90 kont email i tylko 6GB miejsca to trochę mało

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

19 godzin temu, logremonte napisał:

A ja nie wiem po co się męczyć, większość firm dziś Cię zmigruje bezpłatnie łącznie z pocztą, a nawet całość uruchomi.

Tylko nie sądzę , by ten "luksus" tyczył kont hostingowych  w cenie "hamburgera"  [  A w dodatku płacę 190 zł / rok .  ]

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Node.js / MySQL :chatownik:

Usługę taką wykonują np w LH.pl (trzeba zapytać) na kontach hostingowych również oraz w serwerydedykowane.pl z kodem C1-E617-1D37 25% taniej a ceny za serwery są naprawdę ciekawe a serwery z DirectAdmin to HIT z pełnym zarządzaniem, korzystam już jakiś czas i jestem mega zadowolony ;) Jest więcej takich miejscówek nie zawsze mają w ofercie, ale kto pyta nie błądzi.

logo-ds.gif Dodaj stronę - katalog w sieci od 2006 roku!

Pozdrawiam jak zawsze

R.

Nie wiem czy u innych rejestratorów jest podobnie ale nazwa życzy sobie aż:

Cytat

Przypominamy, że 14 dni temu upłynął termin ważności Państwa domeny, co oznacza, że od 2 tygodni jest ona nieaktywna i jedyną operacją, jaką można na niej wykonać, jest przedłużenie okresu rejestracji na kolejny rok.

W tym celu należy jak najszybciej dokonać wpłaty w wysokości 246,00 zł.

Ze względu na wygaśnięcie domeny naliczona została opłata dodatkowa w wysokości 123 zł brutto związana z koniecznością przywrócenia usługi.

:wow:

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Node.js / MySQL :chatownik:

Napisano (edytowany)

Po wygaśnięciu domeny wykonuje się opcję reaktywacji, a nie przedłużenia. Opcja ta jest droższa.
To wymysł nask.

Jednak opłata 123zł to złodziejstwo. Nazwa płaci za to naskowi może jakieś  5zł.

Edytowano przez modell

Rejestracja leków - consulting regulatory affairs
Opakowania kartonowe - opakowania

3 minuty temu, modell napisał:

Jednak opłata 123zł to złodziejstwo.

Dlatego o tym informowałem, bo jakiś dodatkowa oplata jest już od dłuższego czasu, ale z tego co pamiętam było wtedy ~ 20 zł a nie AŻ TYLE. 

20zł jest ok.
123zł to zdzierstwo. Klienci to zauważą. Z drugiej strony fajnie bo to poprawia rynek, który działa na równi z kosztami.
Jak wszyscy  wielcy utrzymają takie ceny to Ci mniejsi też będą mogli je nieznacznie podnieść.

Rejestracja leków - consulting regulatory affairs
Opakowania kartonowe - opakowania

jest opłata za spóźnienia ale nie aż taka, swoją drogą dzięki takim opłatą mniej potrzebne domenki wracają na rynek

• Like 1

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Może w ten sposób rekompensują sobie, to iż oferują domeny za 0 zł do rejestracji B)

Dnia 15.05.2018 o 10:00, Mion napisał:

Może w ten sposób rekompensują sobie, to iż oferują domeny za 0 zł do rejestracji B)

Jakoś muszą ;-) 

Właściciel w simpleideas.pl - serwery, migracje, SEO, optymalizacja wydajnościowa i pagespeed, odwirusowywanie

Polecam serwery VPS oraz hosting z oferty webh.pl - 20% rabatu z kodem PROMO777.

Sprawdź także niezależne forum o hostingu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.