Jump to content

Jason Hunt, czyli nowy Kominek


Recommended Posts

Kiedyś lubiłem, dziś już nie lubię. Ale jeśli są chętni na jego twórczość i osobę to tylko pogratulować i niech się rozwija, życzę milionów. Jedynie szkoda, że świetnie zapowiadający się gość, który miał możliwość zostania kimś lepszym niż cała ta masowa blogosfera, postanowił stać się idolem nastolatek i maskotką konferencji social media ;).

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Logo jest nijakie, bardzo nijakie. Kominek to była rozpoznawalna marka, ja wiem, że zachód i trendy i swag i cool, yolo i w ogóle, no ale cholera - czy naprawdę nie można wyjść z polskiego podwórka bez tego cyrku ?

 

 

Link to post
Share on other sites

Myślę, że gość wyszedł z założenia, że lepiej mieć 0,5% rynku globalnego niż 50% polskiego, może i biznesowo słusznie. Ale tak jak wspomniałem wyżej - gość na pewnym etapie miał szansę stać się ikoną, ale postanowił iść w mainstream. Dziś już niczym się nie wyróżnia, ot kolejna szafiarka. Żeby nie było, nie hejtuję bo mimo wszystko sukces odniósł, ale dla mnie to tak gdyby James Hetfield zrezygnował z tego co teraz robi, zmienił ksywę na "Jaśko" i zaczął grać Disco Polo na warsztatach z odnoszenia sukcesu. Pewnie też by zarobił, też byłby znany, ale to jednak nie to samo ;).

Link to post
Share on other sites

Kominek już jest ikoną więc ma prawo iść dalej. Inna sprawa jest taka, że moim zdaniem serwisy kominkowe na 99% nie znikną z sieci. JH to bardzo ryzykowny projet i sam Kominek pewnie zdaje sobie z tego sprawę. Dużym błędem byłoby więc zamykanie blogów, które generują mu po kilka tys. zysku miesięcznie.

Link to post
Share on other sites

Kurde, ja myślałem, że to jakiś nowy rodzaj kominka na wodór czy coś a to człowiek jakiś jest znany z tego, że jest znany :D

  • Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Link to post
Share on other sites

A ja się zastanawiam czy nie kupić książki, bo w sumie od święta jego bloga czytam i chętnie zobaczyłbym czy człowiek jest coś wart :)

„Kiedy chcę pobudzić swój mózg do pracy, włączam komputer. Kiedy chcę odpocząć, włączam telewizor.” — Steve Jobs

Link to post
Share on other sites

(...) a to człowiek jakiś jest znany z tego, że jest znany :D

Świetna ocena :hi: Dla mnie to zwykły sprzedajny Pajac. Pełno takich, tego od tamtych odróżnia tylko to, że jest znany.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy